Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SAVART M D.O.O.

SAVART M D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201712780002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2011 (15 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 59325Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 60672Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele23
Postupci23
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

49.908,96 KMPDV osnova nije poznata
25.518,05 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,26

Poznato: 23 / 23 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 23 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 23 · Samostalno: 23

Prva dodjela: 16.03.2016. · Posljednja dodjela: 16.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SAVART M D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.USTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE: 7 dodjelaMEDICINSKI FAKULTET U SARAJEVU: 3 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaPRAVNI FAKULTET U SARAJEVU: 3 dodjelaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjelaJU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVO: 1 dodjelaFEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA: 1 dodjelaCENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20171
20183
20191
20201
20211
20222
20235
20242
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.950 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.535,76 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.120 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.500 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.835 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 26.100,80 KMPDV osnova nije poznata21,74 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2768 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.800 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.291,40 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
USTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE7 10.168,80 KMPDV osnova nije poznata30,43 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 2035 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEDICINSKI FAKULTET U SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.485,76 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 528 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.520 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVNI FAKULTET U SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.008 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

3,33 %

Nazivnik: 90 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6554 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.835 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8242 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.935 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1006 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

140,40 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1649 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 637 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
USTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE00000004120
MEDICINSKI FAKULTET U SARAJEVU10200000000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO00001101000
PRAVNI FAKULTET U SARAJEVU01110000000
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00000000110
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE00000020000
JU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVO00000000001
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA00000000001
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO00000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge10
Kupovina8
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora3
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge10 22.781 KMPDV osnova nije poznata43,48 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina8 21.646,70 KMPDV osnova nije poznata34,78 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.945,50 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

535,76 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi9
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost7
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi9 14.877,90 KMPDV osnova nije poznata39,13 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost7 18.376,88 KMPDV osnova nije poznata30,43 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.735 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

979,30 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.600 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

267,88 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum22
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum22 49.900,96 KMPDV osnova nije poznata95,65 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine14 29.905,16 KMPDV osnova nije poznata60,87 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo8 18.644,76 KMPDV osnova nije poznata34,78 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 23 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 23 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 23 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Lektorisanje, pripreme za štampu (grafičkog dizajna) i štampanja dokumenta E-Catalogue za potrebe projekta "Promoting Creative Tourism through new Experiential Sustainable routes" (akronim: CREATURES).EKONOMSKI FAKULTET14.10.2020.5.630 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
USLUGE DIZAJNA, PRIJELOMA I DTP-aPRAVNI FAKULTET U SARAJEVU07.03.2017.8 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 02:54