Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"GRAMING" D.O.O. KISELJAK

"GRAMING" D.O.O. KISELJAK: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
KISELJAK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236151690007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2001 (25 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 51063Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 60266Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele29
Postupci29
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

316.442,18 KMPDV osnova nije poznata
161.794,32 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,48

Poznato: 29 / 29 (100 %)

Udio s jednom ponudom34,48 %

Nazivnik: 29 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 29 · Samostalno: 29

Prva dodjela: 14.05.2015. · Posljednja dodjela: 21.05.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"GRAMING" D.O.O. KISELJAK

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK: 10 dodjelaCESTE D.D. MOSTAR: 8 dodjelaOPĆINA FOJNICA: 4 dodjelaOPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK: 3 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaOPĆINA KREŠEVO: 1 dodjelaJKP "KOMUNALAC" D.O.O. BUSOVAČA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20163
20174
20182
20194
20202
20212
20223
20232
20242
20252
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.961,92 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

321.870,88 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

420.507,38 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.048 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

430.393 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

217.085 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216.928 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

354.810 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

245.720 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

245.154 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

245.964 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK10 52.618,68 KMPDV osnova nije poznata34,48 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,88 %

Nazivnik: 532 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CESTE D.D. MOSTAR8 80.665 KMPDV osnova nije poznata27,59 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,01 %

Nazivnik: 795 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA FOJNICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

158.968 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,81 %

Nazivnik: 495 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.950,50 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1221 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

720 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3710 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KREŠEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.520 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 435 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMUNALAC" D.O.O. BUSOVAČA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 592 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK11111011111
CESTE D.D. MOSTAR11111111000
OPĆINA FOJNICA00000001111
OPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK01101000000
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR10100000000
OPĆINA KREŠEVO00001000000
JKP "KOMUNALAC" D.O.O. BUSOVAČA00000100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina27
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina27 310.922,18 KMPDV osnova nije poznata93,1 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.520 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)25
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)25 310.202,18 KMPDV osnova nije poznata86,21 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

720 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.520 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum17
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8
otvoreni postupak4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum17 76.809,18 KMPDV osnova nije poznata58,62 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8 188.754 KMPDV osnova nije poznata27,59 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.879 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine29 316.442,18 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton19 235.057,18 KMPDV osnova nije poznata65,52 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KISELJAK13 70.569,18 KMPDV osnova nije poznata44,83 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOJNICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

158.968 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KREŠEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.520 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUSOVAČA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 8

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 86,21 % · Nazivnik: 29 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
14.05.2015.14.05.2016.
15.05.2016.15.05.2017.
09.05.2017.09.05.2018.
05.06.2018.05.06.2019.
13.05.2019.12.05.2020.
21.06.2020.21.06.2021.
22.06.2021.22.06.2022.
23.06.2022.23.06.2023.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 8

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka robe - Transportnog betonaOPĆINA FOJNICA21.05.2025.39.984 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka Transportnog betonaOPĆINA FOJNICA21.07.2024.39.184 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka transportnog betona (obnova postupka)OPĆINA FOJNICA28.09.2023.39.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka betonaOPĆINA FOJNICA11.07.2022.39.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava transportnog betona

Kiseljak, Kralja Tomislava 27

CESTE D.D. MOSTAR05.06.2018.7.322 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava transportnog betona

Kiseljak

CESTE D.D. MOSTAR09.05.2017.9.257 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava transportnog betona

Kiseljak

CESTE D.D. MOSTAR15.05.2016.10.832 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka betona

Nabava betona

CESTE D.D. MOSTAR14.05.2015.2.375 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06