Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PREVEDI24 D.O.O. DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA TRGOVINU I USLUGE

PREVEDI24 D.O.O. DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA TRGOVINU I USLUGE: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4202455220005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2017 (9 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 59693Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele82
Postupci82
Naručioci23

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.768.170,05 KMPDV osnova nije poznata
904.050,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,05

Poznato: 82 / 82 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 82 · Samostalno: 82

Prva dodjela: 02.04.2019. · Posljednja dodjela: 09.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PREVEDI24 D.O.O. DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA TRGOVINU I USLUGE

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 29 dodjelaAGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 9 dodjelaMINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE: 7 dodjelaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO: 5 dodjelaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO: 4 dodjelaMINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH: 2 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaMINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH: 2 dodjelaREGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20197
20209
202112
202219
202313
20248
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20197 3183.537,40 KMPDV osnova nije poznata8,54 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20209 4185.981 KMPDV osnova nije poznata10,98 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 3181.432,50 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202219 11112.783,40 KMPDV osnova nije poznata23,17 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202313 10349.737 KMPDV osnova nije poznata15,85 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20248 6290.537,70 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 6260.545,93 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 4203.615,12 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR29 7.763,90 KMPDV osnova nije poznata35,37 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,78 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE9 6.154,20 KMPDV osnova nije poznata10,98 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 1461 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE7 1.079.230 KMPDV osnova nije poznata8,54 %

Nazivnik: 82 dodjela

1,25 %

Nazivnik: 559 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO5 76.577 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

1,55 %

Nazivnik: 323 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127.600 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1061 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.074,94 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2757 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.640,93 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1362 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

119.675 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3724 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179.564,68 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 679 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.967 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3157 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "MES - MEĐUNARODNI TEATARSKI FESTIVAL - SCENA MESS"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 569 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.150 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 280 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.282,75 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8242 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

67,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA STATISTIKU BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.067 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 305 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.000 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2809 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

125 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

133,65 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.646 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA LJUDSKA PRAVA I IZBJEGLICE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.260 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 457 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20192020202120222023202420252026
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR561080000
AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00014220
MINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE11101111
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO00021110
MINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE00011200
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO00000013
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH00000020
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR00001010
MINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH00010001
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH01001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge78
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge78 1.708.036,40 KMPDV osnova nije poznata95,12 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 78 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.000 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

133,65 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost76
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost76 1.762.395,55 KMPDV osnova nije poznata92,68 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 76 / 76 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 3.424,50 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.350 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum57
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda16
otvoreni postupak9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum57 34.261,62 KMPDV osnova nije poznata69,51 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda16 357.866,25 KMPDV osnova nije poznata19,51 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 1.376.042,18 KMPDV osnova nije poznata10,98 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine57 217.404,69 KMPDV osnova nije poznata69,51 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo16 83.759,09 KMPDV osnova nije poznata19,51 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.646 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.646 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 22

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 89,02 % · Nazivnik: 82 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 82 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 82 (1,22 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
29.03.2026.28.03.2027.
30.09.2025.30.09.2027.
09.06.2026.08.06.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge prevođenjaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE25.08.2025.1.340 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga simultanog prevodaZENIČKA RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA D.O.O22.09.2024.250 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 16

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Javna nabavka usluga prevođenjaKANCELARIJA ZA VETERINARSTVO BIH29.03.2026.21.003 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pisanog prijevoda dokumenata sa engleskog jezika na jedan od službenih jezika u BiH i vice versa, sa ovjerom sudskog tumačaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO22.07.2025.5.980 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pisanog prevodaMINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH13.03.2025.9.935 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga prevođenja pisanih dokumenata i konsekutivnog prevođenjaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE05.08.2024.42.490 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pisanog prijevoda sa engleskog jezika na jedan od službenih jezika u BiH, i vice versa, sa ovjerom sudskog tumačaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO03.06.2024.19.097 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga prevođenja (pisani dokumenti i simultani prijevod)MINISTARSTVO ZA LJUDSKA PRAVA I IZBJEGLICE BOSNE I HERCEGOVINE27.05.2024.8.260 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga prevođenja i lektorisanja za potrebe Direkcije za ekonomsko planiranjeDIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE31.01.2024.39.150 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ponovljeni konkurentski zahtjeva za dostavu ponuda za nabavku usluga lektorisanja pisanih dokumenata za potrebe Regulatorne agencije za komunikacije u 2023. godiniREGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH01.08.2023.11.111 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lektorisanje publikacija i drugih dokumenataCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE06.06.2023.6.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pisanog prijevoda sa engleskog jezika na jedan od službenih jezika u BiH i vice versa, sa ovjerom sudskog tumačaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA KANTONA SARAJEVO02.04.2023.47.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga prevođenja pisanih dokumenata i konsekutivnog prevođenjaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE22.03.2023.42.490 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga prevođenja pisanih dokumenata sa službenih jezika Bosne i Hercegovine (hrvatski, bosanski, srpski) na engleski jezik i sa engleskog na jedan, dva ili tri službena jezika Bosne i Hercegovine za potrebe Ministarstva financija i trezora Bosne i HercegovineMINISTARSTVO FINANSIJA I TREZORA BIH13.11.2022.77,50 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge prevođenjaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE12.05.2022.34.000 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

LektorisanjeCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE28.03.2022.3.482,75 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga prevođenja pisanih dokumenata i konsekutivnog prevođenjaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE22.03.2022.42.490 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga prevođenja i lektorisanja za potrebe Direkcije za ekonomsko planiranjeDIREKCIJA ZA EKONOMSKO PLANIRANJE16.02.2022.24.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 12:31