Preskoči na sadržaj

Dobavljač

LER D.O.O ČAPLJINA

LER D.O.O ČAPLJINA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ČAPLJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227805810008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50733Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 59475Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele113
Postupci113
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

90.794,02 KMPDV osnova nije poznata
46.422,25 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,02

Poznato: 113 / 113 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 113 · Samostalno: 113

Prva dodjela: 05.05.2015. · Posljednja dodjela: 02.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

LER D.O.O ČAPLJINA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA: 67 dodjelaJAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA: 21 dodjela"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR: 6 dodjelaJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR: 5 dodjelaOPĆINA NEUM: 3 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI: 3 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 2 dodjelaGRAD ČAPLJINA: 2 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PAVLOVIĆA ČAPLJINA: 2 dodjelaJAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
201610
20176
20189
201912
20207
202113
20229
20239
202414
202510
2026 · Nepotpuna tekuća godina8
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 12.276,80 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201610 21.504,26 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 31.508,51 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 42.264,19 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201912 39.756,58 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 23.874,71 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202113 58.346,77 KMPDV osnova nije poznata11,5 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 45.943,55 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 418.077,01 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202414 516.357,02 KMPDV osnova nije poznata12,39 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202510 67.196,16 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina8 613.688,46 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA67 49.814,77 KMPDV osnova nije poznata59,29 %

Nazivnik: 113 dodjela

1,72 %

Nazivnik: 3906 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA21 15.990,08 KMPDV osnova nije poznata18,58 %

Nazivnik: 113 dodjela

1,29 %

Nazivnik: 1633 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR6 845,57 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3613 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR5 1.514,86 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 14916 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NEUM3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.302,57 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 639 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

438,47 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,78 %

Nazivnik: 384 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

806,84 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5388 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ČAPLJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.623,18 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 533 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PAVLOVIĆA ČAPLJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.098,29 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 304 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.093,58 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,83 %

Nazivnik: 121 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

265,81 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA684595953832
JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA001222124331
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR021100010100
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR000110000012
OPĆINA NEUM000000101010
OSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI000000000111
MINISTARSTVO ODBRANE BIH000000110000
GRAD ČAPLJINA000000000101
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PAVLOVIĆA ČAPLJINA000000001010
JAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM000000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina105
Usluge održavanja i popravki6
Ostale usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina105 88.971,10 KMPDV osnova nije poznata92,92 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 105 / 105 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 1.766,93 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

55,99 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poljoprivredne mašine69
Industrijske mašine11
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9
Usluge popravaka i održavanja6
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu5
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali4
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije3
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine69 57.029,76 KMPDV osnova nije poznata61,06 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine11 16.705,79 KMPDV osnova nije poznata9,73 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9 3.266,15 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja6 1.569,07 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5 881,20 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu5 1.642,66 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

759,91 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

468,81 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.020,52 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

265,81 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum111
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum111 89.987,18 KMPDV osnova nije poznata98,23 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

806,84 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine105 89.141,61 KMPDV osnova nije poznata92,92 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 105 / 105 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton99 87.360,94 KMPDV osnova nije poznata87,61 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Čapljina72 56.876,42 KMPDV osnova nije poznata63,72 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEUM4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.396,15 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČAPLJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

438,47 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 113 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 113

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Vrtlarska opremaJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA02.08.2026.1.521,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijal za motorne pileJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR28.07.2026.35,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava dijelova za kosilicu ( trimer ) 2026.JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA29.06.2026.848,29 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijal za popravku i održavanjeOSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI24.05.2026.340,17 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava motorne kose (trimera)GRAD ČAPLJINA07.05.2026.1.503,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dijelovi građevinskih strojevaJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA05.04.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema i materijal za održavanje gradaJAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM26.02.2026.4.093,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijalJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR16.02.2026.346,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava dijelova za kosilicu ( trimer ) 2025.JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA26.11.2025.349,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dijeloviJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR05.11.2025.59,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za opravku i održavanje zgradeOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PAVLOVIĆA ČAPLJINA02.11.2025.64,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava ručnih alata na motorni pogon za 2025.JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA05.10.2025.692,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dijelovi za vrtlarsku opremuJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA26.08.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dijelovi za vrtlarsku opremuJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA22.06.2025.1.261,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava ručnih alata na motorni pogon za 2025.JAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA17.06.2025.729,06 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijal za popravku i održavanjeOSNOVNA ŠKOLA "LIPANJSKE ZORE" VIŠIĆI17.06.2025.55,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava pile za potrebe Civilne zaštiteOPĆINA NEUM17.04.2025.1.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dijelovi za vrtlarsku opremuJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA27.03.2025.882,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava ručnih alata na motorni pogonJAVNO PODUZEĆE "PARK PRIRODE HUTOVO BLATO" D.O.O. ČAPLJINA19.12.2024.173,42 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

razna vrtlarska opremaJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA01.12.2024.470,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 08:06