Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ARHITEKT D.O.O. ZENICA

ARHITEKT D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218024410005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 59392Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele16
Postupci16
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

96.090 KMPDV osnova nije poznata
49.130,04 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,63

Poznato: 16 / 16 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 16 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 16 · Samostalno: 16

Prva dodjela: 25.02.2018. · Posljednja dodjela: 26.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ARHITEKT D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 6 dodjelaOPĆINSKI SUD U ZENICI: 2 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA: 2 dodjelaOPĆINA TRAVNIK: 1 dodjelaUNIVERZITET U SARAJEVU: 1 dodjelaOPĆINA DONJI VAKUF: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA: 1 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 1 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20181
20191
20212
20223
20232
20241
20255
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

114.500 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.500 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.000 KMPDV osnova nije poznata18,75 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112.000 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20255 316.090 KMPDV osnova nije poznata31,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA6 25.300 KMPDV osnova nije poznata37,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 8277 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U ZENICI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.490 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 350 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.500 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1830 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U SARAJEVU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2380 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DONJI VAKUF1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 366 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2157 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 591 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20182019202120222023202420252026
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA00022020
OPĆINSKI SUD U ZENICI00000020
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA11000000
OPĆINA TRAVNIK00100000
UNIVERZITET U SARAJEVU00010000
OPĆINA DONJI VAKUF00000001
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA00000010
KANTONALNI SUD U ZENICI00000100
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE00100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza12
Ostale usluge4
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza12 75.390 KMPDV osnova nije poznata75 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.700 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge13
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Usluge poslovanja nekretninama1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge13 93.690 KMPDV osnova nije poznata81,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.800 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum14
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum14 46.590 KMPDV osnova nije poznata87,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.500 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine16 96.090 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton13 94.190 KMPDV osnova nije poznata81,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 60.990 KMPDV osnova nije poznata31,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54.990 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.600 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI VAKUF1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 16 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 16 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 16 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 16 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 16

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Revizija mašinskog dijela projekta zamjene sistema grijanja za zgradu Općine Donji VakufOPĆINA DONJI VAKUF26.08.2026.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade idejnih projekata i nacrtaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA25.12.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga nadzora nad izvođenjem krovopokrivačkih radovaOPĆINSKI SUD U ZENICI07.12.2025.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga nadzora nad izvođenjem fasaderskih radovaOPĆINSKI SUD U ZENICI27.10.2025.3.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REVIZIJA GLAVNOG PROJEKTAJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA20.02.2025.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

STRUČNI NADZOR NAD OBJEKTOM ZA INFEKTIVNI OTPADJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA23.01.2025.3.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade elaborata zaštite od požara i zaštite na raduKANTONALNI SUD U ZENICI30.08.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Inženjerinske usluge za potrebe Sektora za tehničke poslove JU KBZ (direktni sporazum broj D-2-43/23)JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA02.10.2023.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno – tehnički nadzor za izgradnju objekta za infektivni otpad za potrebe sektora za tehničke poslove JU KBZ (direktni sporazum broj D-2-42/23)JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA28.09.2023.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projektni zadatak za izradu glavnog projekta za izgradnju prostorije i nastrešnice uz vozno okno lifta u desnom bloku zgrade za potrebe Odjela interne medicine sa hemodijalizom JU KBZ (postupak br. D-2-200/22)JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA28.09.2022.2.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada i ovjera projektne dokumentacije sa revizijom za koronarnu jedinicu JU KBZ (direktni sporazum: D-2-174/22)JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA01.09.2022.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge - Pregled i ovjera projektne dokumentacije mašinskih postrojenja i instalacija sa aspekta zaštite od požara i zaštite na raduUNIVERZITET U SARAJEVU26.05.2022.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projektantske usluge za izradu elaborata zaštite na radu, zaštite od požara i plana upravljanja otpadom za projekat rekonstrukcije regionalne ceste R445 Lašva-Zenica-vangradska dioica GGM-a.KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE08.09.2021.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada elaborata zaštite okoliša za izgradnju skloništa za napuštene životinjeOPĆINA TRAVNIK28.06.2021.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade prostorno-planske dokumentacije i izrade projektne dokumentacije za objekte visokogradnje za 2019. godinu

Izrada projektne dokumentacije za objekte visokogradnje

JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA28.01.2019.14.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade investiciono-tehničke dokumentacije iz oblasti izrade planskih dokumenata i projektovanja za 2018. godinu

Izrada projektne dokumentacije objekata visokogradnje

JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA25.02.2018.35.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 15:54