Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PRESS CLIPPING D.O.O. BANJA LUKA

PRESS CLIPPING D.O.O. BANJA LUKA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4403266260000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2011 (15 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 49988Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 58951Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele77
Postupci77
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

268.392,95 KMPDV osnova nije poznata
137.227,14 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 77 / 77 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,09

Poznato: 77 / 77 (100 %)

Udio s jednom ponudom3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 77 · Samostalno: 77

Prva dodjela: 30.04.2015. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PRESS CLIPPING D.O.O. BANJA LUKA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 20 dodjelaDIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA: 10 dodjelaPARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE: 8 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 8 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 8 dodjelaGENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH: 7 dodjelaURED PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE I UREDI DVA ZAMJENIKA PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 6 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 3 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaMH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
201614
20174
201813
20197
20209
20215
20224
20234
20245
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina7
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.040,03 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201614 36.075,11 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.769,80 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 739.791,40 KMPDV osnova nije poznata16,88 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 631.194,01 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20209 747.642 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 520.617,10 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

428.419,24 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

418.348 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 523.424 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

328.080 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina7 28.992,26 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE20 5.550,95 KMPDV osnova nije poznata25,97 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 3437 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA10 47.924,04 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,01 %

Nazivnik: 987 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE8 19.100,56 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,7 %

Nazivnik: 471 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA8 43.560 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 5220 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH8 46.440 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH7 27.877,11 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,58 %

Nazivnik: 442 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE I UREDI DVA ZAMJENIKA PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE6 3.052,26 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

6,67 %

Nazivnik: 90 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.610 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3725 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.550 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.800 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2527 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.188 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1362 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.040,03 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1077 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2437 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE0122600000000
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA111111111100
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE010111111100
GRAD BANJA LUKA001223000000
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH000111101111
GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH000011111110
URED PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE I UREDI DVA ZAMJENIKA PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE000000000006
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR000100010010
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO000001100000
MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE000011000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge56
Reklamne usluge i usluge marketinga12
Usluge istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mijenja3
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1
Kupovina1
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge56 178.727,79 KMPDV osnova nije poznata72,73 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga12 30.112,26 KMPDV osnova nije poznata15,58 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mijenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.460 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.620 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.188 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

284,90 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Ostale javne, društvene i lične usluge40
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost27
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta4
Programski paketi i informacijski sistemi3
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge40 91.911,54 KMPDV osnova nije poznata51,95 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost27 130.041,40 KMPDV osnova nije poznata35,06 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.668 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.716 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.588 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.468,01 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum72
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
otvoreni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum72 203.802,95 KMPDV osnova nije poznata93,51 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.190 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.400 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine12 57.912,26 KMPDV osnova nije poznata15,58 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska10 54.360 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka8 43.560 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,4 % · Nazivnik: 77 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
08.09.2025.08.09.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Лот 1-кориштење сервиса прес клипинга и праћење писања електронских и штампаних медија о раду градске управе; Лот 2-кориштење агенцијског сервиса вијести и дневно праћење рада Градске управе Града Бања Лука

Лот 1-кориштење сервиса прес клипинга и праћење писања електронских и штампаних медија о раду градске управе

GRAD BANJA LUKA13.04.2020.4.980 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Четверомјесечно кориштење дигиталног аутоматизованог сервиса за праћење, анализу и категоризацију вијести и објава на друштвеним мрежама о раду градске администрације и рангирање приоритета корисника у вези са комуналним питањима-апликација Zen cityGRAD BANJA LUKA16.02.2020.12.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga praćenja štampanih i elektronskih medija sa područja BiH odnosno pružanje usluga pressclippingaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR18.11.2018.15.210 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30