Preskoči na sadržaj

Dobavljač

INTER CARS D.O.O. SARAJEVO

INTER CARS D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4202311570001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
2016 (10 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 58439Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele196
Postupci195
Naručioci40

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

207.738,35 KMPDV osnova nije poznata
106.214,93 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 196 / 196 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,03

Poznato: 196 / 196 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 196 · Samostalno: 196

Prva dodjela: 30.10.2017. · Posljednja dodjela: 22.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

INTER CARS D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO: 30 dodjelaZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ: 30 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 25 dodjelaA. D. "KOMPRED" UGLJEVIK: 17 dodjelaJP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 13 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 10 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 10 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 5 dodjelaVODOVOD A.D. BANJA LUKA: 5 dodjelaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20171
20189
20195
202026
202127
202220
202336
202434
202523
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1885,13 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 26.766,46 KMPDV osnova nije poznata4,59 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 48.291,79 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202026 711.286,86 KMPDV osnova nije poznata13,27 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202127 1027.702,68 KMPDV osnova nije poznata13,78 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202220 1027.847,08 KMPDV osnova nije poznata10,2 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202336 1138.506,54 KMPDV osnova nije poznata18,37 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202434 944.029,79 KMPDV osnova nije poznata17,35 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202523 1331.329,03 KMPDV osnova nije poznata11,73 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 911.092,99 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO30 2.811,06 KMPDV osnova nije poznata15,31 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,87 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ30 30.553,51 KMPDV osnova nije poznata15,31 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 3037 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR25 4.070,03 KMPDV osnova nije poznata12,76 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 10950 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK17 5.544,21 KMPDV osnova nije poznata8,67 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 2665 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH13 5.407,67 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 3672 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO10 23.156,88 KMPDV osnova nije poznata5,1 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 10887 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK10 1.940 KMPDV osnova nije poznata5,1 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO5 11.769,83 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA5 8.905,58 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 11368 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.445,68 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 1509 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.879,56 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 164 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA UNSKO SANSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.027,08 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 797 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RAD" D.D. TEŠANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.174,68 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1177 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.056,84 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1974 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

618,04 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 4947 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE VODOVOD D.O.O. POSUŠJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.290,69 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 283 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.952,20 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2368 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134,50 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8241 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP ''KOMRAD'' D.O.O. BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.371,98 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 631 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO POPRAVNI ZAVOD PT BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

270,15 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1111 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201820192020202120222023202420252026
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO00181020000
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ0005713500
VODOVOD A.D. PRIJEDOR0000021166
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK000135800
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH002013430
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO000520120
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK701010010
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO221000000
VODOVOD A.D. BANJA LUKA000005000
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO012100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina193
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina193 205.650,27 KMPDV osnova nije poznata98,47 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 193 / 193 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.307,58 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

685,31 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

95,19 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu120
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta23
Industrijske mašine17
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije13
Hemijski proizvodi7
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Usluge popravaka i održavanja3
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu120 131.932,53 KMPDV osnova nije poznata61,22 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta23 17.987,82 KMPDV osnova nije poznata11,73 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine17 22.238,11 KMPDV osnova nije poznata8,67 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije13 13.626,71 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi7 3.323,84 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5 2.204,30 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.505,14 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179,87 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

833,91 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36,23 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.950 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum192
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum192 163.913,88 KMPDV osnova nije poznata97,96 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 192 / 192 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.114,69 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

709,78 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine92 146.222,76 KMPDV osnova nije poznata46,94 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska86 54.162,34 KMPDV osnova nije poznata43,88 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 86 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo32 8.763,26 KMPDV osnova nije poznata16,33 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor25 4.070,03 KMPDV osnova nije poznata12,76 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK18 5.965,53 KMPDV osnova nije poznata9,18 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine13 5.407,67 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton9 34.409,06 KMPDV osnova nije poznata4,59 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton9 28.502,34 KMPDV osnova nije poznata4,59 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton8 15.668,51 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka5 8.905,58 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.879,56 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.284,19 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BIHAĆ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.284,19 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.056,84 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.174,68 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.290,69 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.165,73 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.165,73 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POSUŠJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.290,69 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.484 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 196 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 196 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 196 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Blagajna 234(preparati protiv smrzavanja)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH28.11.2024.5,85 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

KUF 393(akumulator za carinu)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH11.11.2024.128,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 196

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
JN-DS-509/2026 - AD BLUE za vozila"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE BANJA LUKA22.09.2026.312,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Set kvačila za kamion Scania P270JP "RAD" D.D. TEŠANJ20.09.2026.1.361,84 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Udarni čekićJKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN10.08.2026.1.199,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba - AD BLUE za službena vozilaKAZNENO POPRAVNI ZAVOD PT BIHAĆ28.06.2026.21,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ауто гумеЈЗУ "ДОМ ЗДРАВЉА" УГЉЕВИК28.04.2026.421,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

потрошни материјал за одржаванје возила

Каблови за палјенје возила

ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА08.04.2026.46,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

потрошни материјал за одржаванје возила

Подметачи за дизалицу

ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА08.04.2026.87,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrepštine za tekuće održavanje motornih vozila- više vozilaVODOVOD A.D. PRIJEDOR18.03.2026.18,73 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ulja, maziva, rashladne tečnostiVODOVOD A.D. PRIJEDOR12.03.2026.171,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi , pribor i potrepštine za motorna vozila_ Wacker Neuson EZ 28/E10-02 ( godina 2017.)VODOVOD A.D. PRIJEDOR12.03.2026.71,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za teretna vatrogasna vozilaGRAD VISOKO10.03.2026.5.952,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi , pribor i potrepštine za vozilo Mercedes940.25/Atego 1224L ( godina 2008.)VODOVOD A.D. PRIJEDOR26.02.2026.154 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi , pribor i potrepštine za vozilo Mercedes940.25/Atego 1224L ( godina 2008.)VODOVOD A.D. PRIJEDOR25.02.2026.176,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ulja, maziva, rashladne tečnostiVODOVOD A.D. PRIJEDOR24.02.2026.416,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набаква робе - летва волана за путничко возилоJP RTV DOBOJ D.O.O.11.02.2026.679,53 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-DS-1059/2025 Akumulator za vozilo VW Caddy M45-A-443"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE BANJA LUKA22.12.2025.105,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka motornog ulja za kamioneJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK15.12.2025.701,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга израде сета за поправку зрачног вентила и израда уложака ЦР дизнеMJEŠOVITI HOLDING "ERS" MP A.D. TREBINJE ZP "ELEKTRODISTRIBUCIJA" A.D. PALE02.12.2025.685,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi , pribor i potrepštine za vozilo Mercedes - Benz 904.6/Sprinter 413 CDI ( godina 2003.)VODOVOD A.D. PRIJEDOR24.11.2025.39 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-DS-901/2025 Nabavka akumulatora za vozilo VW Crafter M18-J-040"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE BANJA LUKA13.11.2025.200,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 14:57