Preskoči na sadržaj

Dobavljač

VATROGASNO DRUŠTVO

VATROGASNO DRUŠTVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BUGOJNO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236156730007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47275Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 57865Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele60
Postupci60
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

16.614 KMPDV osnova nije poznata
8.494,60 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 60 / 60 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 60 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 60 · Samostalno: 60

Prva dodjela: 08.03.2015. · Posljednja dodjela: 21.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

VATROGASNO DRUŠTVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 12 dodjelaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO: 8 dodjelaJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO: 6 dodjelaTREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO: 6 dodjelaSREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO: 5 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O: 4 dodjelaŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO: 3 dodjelaJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO": 3 dodjelaJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BUGOJNO: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
20162
20175
20184
20201
20212
20224
20238
20249
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina5
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 33.750 KMPDV osnova nije poznata15 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.481 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 33.155 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.345 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2143 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3418 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20238 4800 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 7964 KMPDV osnova nije poznata15 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 81.765 KMPDV osnova nije poznata18,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina5 51.793 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA12 2.394 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO8 2.004 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,62 %

Nazivnik: 494 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO6 684 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,05 %

Nazivnik: 572 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO6 363 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

2,29 %

Nazivnik: 262 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO5 660 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,09 %

Nazivnik: 459 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

505 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,02 %

Nazivnik: 392 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.587 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 5151 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

308 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,8 %

Nazivnik: 167 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

373 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 60 dodjela

1,04 %

Nazivnik: 288 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

626 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 489 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.200 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ABID LOLIĆ" D.O.O. TRAVNIK-BILA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1118 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 14919 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 297 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

4 %

Nazivnik: 25 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 178 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182020202120222023202420252026
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA60330000000
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO00000022121
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO00000002220
TREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO00000102111
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO00000002210
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O00000000121
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF21000000000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO00000110100
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"00000000111
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BUGOJNO00010000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge36
Usluge održavanja i popravki18
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4
Kupovina1
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge36 11.457 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki18 3.060 KMPDV osnova nije poznata30 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

297 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja35
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja4
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Industrijske mašine1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja35 7.067 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6 703 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6 1.450 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

505 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.815 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

132 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

76 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum60
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum60 16.614 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine60 16.614 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton43 9.020 KMPDV osnova nije poznata71,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.470 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

505 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 60 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 60 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 60 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 60 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 5 / 5 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge redovne kontrole PP aparataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO26.10.2022.114 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Servis vatrogasnih aparataJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"19.04.2022.143 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge redovne kontrole PP aparataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO11.04.2022.114 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge redovne kontrole PP aparata i hidranataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO11.10.2021.114 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

servisiranje aparata za gašenjeJ U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO11.10.2021.66 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 60

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Servisiranje vatrogasnih aparataTREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO21.09.2026.77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge servisiranja pp aparataJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"15.09.2026.131 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravak i održavanje vatrogasnih aparataJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO15.09.2026.1.311 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pregled protupožarnih aparataJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BUGOJNO18.05.2026.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanj i ocjenjivanje PP aparataJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O15.04.2026.198 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge za servisiranje vatrogasnih aparataJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"17.12.2025.121 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pregleda vatrogasnih aparata i hidranataJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BUGOJNO17.12.2025.44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje vatrogasnih aparataTREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO09.12.2025.55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SERVISIRANJE VATROGASNIH APARATA 94/25SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO09.12.2025.132 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge servisiranja vatrogasnih aparataJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO09.12.2025.99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge redovne kontrole pp aparataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO09.12.2025.114 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje i ocjenjivcanjeJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O09.09.2025.99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge redovne kontrole pp aparataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO27.05.2025.114 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje vatrogasnih aparataJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO27.05.2025.99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba vatrogasni aparatiJU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO27.04.2025.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga ispitivanja i ocjenjivanjaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O03.03.2025.88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje vatrogasnih aparataJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "GIMNAZIJA BUGOJNO"28.11.2024.121 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge redovne kontrole pp aparataJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO28.11.2024.114 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SERVISIRANJE VATROGASNIH APARATA 11/24SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO28.11.2024.132 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje vatrogasnih aparataTREĆA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO28.11.2024.55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 16:19