Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
BROD
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 57487

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele513
Postupci513
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

261.521,74 KMPDV osnova nije poznata
133.713,94 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 513 / 513 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 513 / 513 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,39 %

Nazivnik: 513 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 513 · Samostalno: 513

Prva dodjela: 01.05.2017. · Posljednja dodjela: 02.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "KOMVOD" A.D. BROD: 354 dodjelaJUP "BELI ANĐEO" BROD: 55 dodjelaOPŠTINA BROD: 26 dodjelaKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" A.D. BROD: 26 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD: 22 dodjelaЈУ "ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ БРОД" БРОД: 19 dodjelaSREDNJA ŠKOLA "NIKOLA TESLA" BROD: 6 dodjelaРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ: 2 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 1 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201716
201835
201928
202026
202163
202268
202359
202456
202564
2026 · Nepotpuna tekuća godina98
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201716 36.691,34 KMPDV osnova nije poznata3,12 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201835 625.228,80 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201928 712.685,03 KMPDV osnova nije poznata5,46 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202026 531.992,33 KMPDV osnova nije poznata5,07 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202163 737.903,37 KMPDV osnova nije poznata12,28 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202268 536.358,37 KMPDV osnova nije poznata13,26 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202359 627.989,59 KMPDV osnova nije poznata11,5 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202456 629.398,17 KMPDV osnova nije poznata10,92 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202564 620.755,87 KMPDV osnova nije poznata12,48 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina98 632.518,87 KMPDV osnova nije poznata19,1 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 98 / 98 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD354 71.557,67 KMPDV osnova nije poznata69,01 %

Nazivnik: 513 dodjela

10,63 %

Nazivnik: 3329 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 354 / 354 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JUP "BELI ANĐEO" BROD55 34.432,76 KMPDV osnova nije poznata10,72 %

Nazivnik: 513 dodjela

6,68 %

Nazivnik: 823 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BROD26 57.850,21 KMPDV osnova nije poznata5,07 %

Nazivnik: 513 dodjela

1,51 %

Nazivnik: 1724 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD I KANALIZACIJA" A.D. BROD26 4.234,08 KMPDV osnova nije poznata5,07 %

Nazivnik: 513 dodjela

3,09 %

Nazivnik: 842 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD22 36.919,89 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 513 dodjela

1,23 %

Nazivnik: 1787 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ "ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ БРОД" БРОД19 48.443,58 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 513 dodjela

3,68 %

Nazivnik: 517 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA ŠKOLA "NIKOLA TESLA" BROD6 7.950,46 KMPDV osnova nije poznata1,17 %

Nazivnik: 513 dodjela

1,48 %

Nazivnik: 406 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

71,63 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 513 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1927 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27,78 KMPDV osnova nije poznata0,19 %

Nazivnik: 513 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11277 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14,53 KMPDV osnova nije poznata0,19 %

Nazivnik: 513 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3522 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19,15 KMPDV osnova nije poznata0,19 %

Nazivnik: 513 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3038 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
JKP "KOMVOD" A.D. BROD00511455252495882
JUP "BELI ANĐEO" BROD71379781111
OPŠTINA BROD2312532116
KP "VODOVOD I KANALIZACIJA" A.D. BROD71540000000
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD0222232126
ЈУ "ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ БРОД" БРОД0082221112
SREDNJA ŠKOLA "NIKOLA TESLA" BROD0000001311
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ0110000000
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE0000100000
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO0100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina513
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina513 261.521,74 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 513 / 513 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)246
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta80
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu64
Industrijske mašine32
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje31
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali29
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije22
Odjeća, obuća, prtljag i pribor17
Poljoprivredne mašine15
Hemijski proizvodi8
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu5
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi4
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)246 96.695,27 KMPDV osnova nije poznata47,95 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 246 / 246 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta80 79.157,69 KMPDV osnova nije poznata15,59 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu64 23.469,29 KMPDV osnova nije poznata12,48 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine32 11.997,94 KMPDV osnova nije poznata6,24 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje31 41.912,79 KMPDV osnova nije poznata6,04 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali29 17.063,67 KMPDV osnova nije poznata5,65 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije22 6.051,97 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor17 2.545,29 KMPDV osnova nije poznata3,31 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine15 18.870,22 KMPDV osnova nije poznata2,92 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi8 1.608,51 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu5 352,91 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

217,44 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

125,04 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14,53 KMPDV osnova nije poznata0,19 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum511
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum511 250.382,30 KMPDV osnova nije poznata99,61 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 511 / 511 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.139,44 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska513 261.521,74 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 513 / 513 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD502 253.438,19 KMPDV osnova nije poznata97,86 %

Nazivnik: 513 dodjela

Poznata vrijednost: 502 / 502 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 513 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 513 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 513 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
130/22 Продужни кабал 11/22JP "RADIO BROD"23.11.2022.40,43 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ЕФЛЕКТА ТР ИГЊАТИЋ НИКОЛАЈУ "ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ БРОД" БРОД03.07.2019.54,66 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 513

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Ручна колицаJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD02.10.2026.128,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka raznih roba, ulja i maziva; ručnog alata; pn materijala i elektro materijalaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.197,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silika za košenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.191,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za kupatiloJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.62,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za kupatilaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.57,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silika za košenje i uljaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.86,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zaštitnih rukavicaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.10.2026.26,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabvka PN materijalaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.09.2026.15,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silikaJKP "KOMVOD" A.D. BROD02.09.2026.191,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Водоводне потрепштинеJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD01.09.2026.124,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka motornog ulja za kosiliceJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.22,65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka PN materijala ( za unutrašnje instalacije )JKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.308,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rez delova , glava za košenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.93,16 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ulja za podmazivanjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.22,65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silika za košenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.63,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ulja za podmazivanjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.113,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ručnog alataJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.180,94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za brtvljenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.19,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silika za košenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.191,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka silika za košenjeJKP "KOMVOD" A.D. BROD10.08.2026.63,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 21:39