Preskoči na sadržaj

Dobavljač

RIVAL B&V CO D.O.O. KREŠEVO

RIVAL B&V CO D.O.O. KREŠEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
KREŠEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236253770005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 49945Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 56916Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele22
Postupci22
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

554.529,84 KMPDV osnova nije poznata
283.526,61 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,77

Poznato: 22 / 22 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 22 · Samostalno: 22

Prva dodjela: 23.04.2015. · Posljednja dodjela: 06.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

RIVAL B&V CO D.O.O. KREŠEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO: 11 dodjelaOPĆINA KREŠEVO: 4 dodjelaCESTE D.D. MOSTAR: 4 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20161
20171
20181
20191
20201
20221
20231
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1294.081 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

125,64 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1493,20 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.500 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

178 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

156.355 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1184.455 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.000 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20257 22.986 KMPDV osnova nije poznata31,82 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 26.556 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO11 2.078 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 22 dodjela

1 %

Nazivnik: 1105 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KREŠEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.964 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,92 %

Nazivnik: 435 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CESTE D.D. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

534.891 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 795 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

103,64 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3710 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

493,20 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6424 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202022202320252026
JU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO0000000065
OPĆINA KREŠEVO0001000111
CESTE D.D. MOSTAR2000011000
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR0100100000
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU0010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki12
Kupovina7
Ostale usluge2
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki12 10.302 KMPDV osnova nije poznata54,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina7 536.638,20 KMPDV osnova nije poznata31,82 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.589,64 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja15
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Hemijski proizvodi2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja15 17.891,64 KMPDV osnova nije poznata68,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

242.064 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294.081 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

493,20 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum18
otvoreni postupak3
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum18 19.638,84 KMPDV osnova nije poznata81,82 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

510.510 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.381 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine21 554.036,64 KMPDV osnova nije poznata95,45 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton15 19.042 KMPDV osnova nije poznata68,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KREŠEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.964 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 86,36 % · Nazivnik: 22 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 22 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 22 (4,55 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
23.04.2015.23.04.2016.
09.07.2020.09.07.2021.
19.06.2022.19.06.2023.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 22

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO06.09.2026.10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava auto gumaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO06.09.2026.1.176 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO28.07.2026.10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO05.07.2026.80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO28.04.2026.380 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje - održavanje specijalnih vozilaOPĆINA KREŠEVO22.02.2026.4.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO26.11.2025.40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO03.11.2025.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO03.08.2025.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO03.07.2025.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO04.06.2025.30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke vozilaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO26.03.2025.132 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje službenih motornih vozila Općine KreševoOPĆINA KREŠEVO25.03.2025.2.564 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravka i održavanja vozilaOPĆINA KREŠEVO09.02.2023.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava cestovnih znakova i opreme za signalizaciju u cestovnom prometu.CESTE D.D. MOSTAR19.06.2022.184.455 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava opreme za označavanje cesta (smjerokazi,rubne motke, katadiopteri)CESTE D.D. MOSTAR09.07.2020.56.355 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi za cadyHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR06.08.2019.78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje službenih motornih vozila Općine Kreševo u 2018 god.OPĆINA KREŠEVO05.03.2018.4.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка акумулатора за агрегатDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU01.06.2017.493,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

popravak vozilaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR19.10.2016.25,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 07:27