Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CONSILIUM

CONSILIUM: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KAKANJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218915250009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 56485Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele48
Postupci48
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

230.121,98 KMPDV osnova nije poznata
117.659,50 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,71

Poznato: 48 / 48 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 48 · Samostalno: 48

Prva dodjela: 15.10.2019. · Posljednja dodjela: 29.03.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CONSILIUM

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE: 15 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 7 dodjelaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 5 dodjelaJU DOM ZDRAVLJA KISELJAK: 5 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 3 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ: 2 dodjelaOPĆINA KAKANJ: 2 dodjelaOPĆINSKI SUD KAKANJ: 2 dodjelaOPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK: 1 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20191
20206
20218
202213
20239
20244
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 536.267 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 525.016,34 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202213 671.306,34 KMPDV osnova nije poznata27,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 627.102,55 KMPDV osnova nije poznata18,75 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.729,75 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.050 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

439.650 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE15 60.191,98 KMPDV osnova nije poznata31,25 %

Nazivnik: 48 dodjela

2,54 %

Nazivnik: 591 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ7 21.710 KMPDV osnova nije poznata14,58 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 3617 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ5 7.900 KMPDV osnova nije poznata10,42 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3783 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK5 30.000 KMPDV osnova nije poznata10,42 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,78 %

Nazivnik: 645 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.830 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7218 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.900 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 563 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.900 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 529 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.990 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 447 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1222 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 815 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.400 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1117 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 838 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "13. RUJAN" JAJCE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRAVOSUĐA I UPRAVE TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.600 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

2,13 %

Nazivnik: 47 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.900 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20192020202120222023202420252026
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE02343300
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ00112111
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ00140000
JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK11120000
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ01200000
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ00000011
OPĆINA KAKANJ00001010
OPĆINSKI SUD KAKANJ01001000
OPĆINA KISELJAK-OPĆINSKI NAČELNIK00000001
FEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU00001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza37
Ostale usluge10
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza37 198.131,98 KMPDV osnova nije poznata77,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge10 29.490 KMPDV osnova nije poznata20,83 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge45
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge poslovanja nekretninama1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge45 223.021,98 KMPDV osnova nije poznata93,75 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.900 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum40
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6
otvoreni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum40 152.238,43 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6 42.583,55 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.300 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine48 230.121,98 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton26 90.881,98 KMPDV osnova nije poznata54,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ11 30.690 KMPDV osnova nije poznata22,92 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton9 71.900 KMPDV osnova nije poznata18,75 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KISELJAK6 35.900 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 95,83 % · Nazivnik: 48 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 48 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 48 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 6

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge geodetskog snimanja za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ29.03.2026.3.900 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge geodetskog snimanja za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ27.03.2025.3.200 KMPDV osnova nije poznata9Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge građevinskog nadzora nad izvođenjem radova redovnog i zimskog održavanja regionalnih cesta: LOT-1-R 467a "Kladanj-Batareljevići -Milankovići" spoj sa R 467 i LOT 2-R 444b Šimin Potok-Ravne-Kamenica

LOT 1 - Nadzor građevinskih radova redovnog i zimskog održavanja regionalne ceste R 467a "Kladanj-Batareljevići -Milankovići" spoj sa R 467

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE11.11.2024.1.079,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za usluge nadzora građevinskih radova održavanja regionalnih cesta-5 Lotova

LOT 3 - Nadzor građevinskih radova redovnog i zimskog održavanja regionalne ceste R466 Zavidovići-Kamenica-Ponijeri.

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE11.06.2023.3.804,05 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije za potrebe formiranja odjeljenja Općinskog suda u Travniku sa sjedištem u Vitezu i drugih institucijaMINISTARSTVO PRAVOSUĐA I UPRAVE TRAVNIK20.11.2022.24.600 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade glavnog projekta izmiještanja 10 kV dalekovoda (SNO 10 kV Greben)RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ19.11.2020.6.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15