Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ALU-KAL

ALU-KAL: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209680280003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
2004 (22 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53170Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 56402Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele12
Postupci12
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

53.856,46 KMPDV osnova nije poznata
27.536,37 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,67

Poznato: 12 / 12 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 12 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 12 · Samostalno: 12

Prva dodjela: 19.07.2015. · Posljednja dodjela: 17.02.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ALU-KAL

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela."ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA: 4 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 3 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ: 1 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 1 dodjelaJU OŠ "CENTAR" TUZLA: 1 dodjelaMINISTARSTVO PRIVREDE: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA DJEČIJE OBDANIŠTE ŽIVINICE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20171
20192
20201
20212
20223
20231
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1502,14 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.983 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124.960,44 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117.000 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2316,24 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.989,72 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.786,97 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1317,95 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.731,17 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3764 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.139,93 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2112 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.000 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 727 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.983 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "CENTAR" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.786,97 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

1,47 %

Nazivnik: 68 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRIVREDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

897,44 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 217 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DJEČIJE OBDANIŠTE ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

317,95 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 277 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152017201920202021202220232025
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA10001200
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.00201000
JZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ00010000
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH01000000
JU OŠ "CENTAR" TUZLA00000010
MINISTARSTVO PRIVREDE00000100
JAVNA USTANOVA DJEČIJE OBDANIŠTE ŽIVINICE00000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina6
Usluge održavanja i popravki3
Završni građevinski radovi2
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina6 23.257,20 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.108,82 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.593 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

897,44 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Građevinski radovi3
Usluge popravaka i održavanja3
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.119,79 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.137,41 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.490,44 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.108,82 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum10
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum10 14.246,46 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.610 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton7 46.142,29 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine7 46.142,29 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

317,95 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

317,95 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.000 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 12 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 12 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 12 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 12

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Kuhinjsko suđeJAVNA USTANOVA DJEČIJE OBDANIŠTE ŽIVINICE17.02.2025.317,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja vrataJU OŠ "CENTAR" TUZLA29.10.2023.2.786,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ormar samostojeći (JN-DS-1347)"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA27.11.2022.299,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka postojećih ormara u TK službi i prostoriji za arhivu tehničke dokumentacije (JN-DS-1494)"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA12.01.2022.792,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade PVC portala sa vratima u svrhu zatvaranja arhivskog prostoraMINISTARSTVO PRIVREDE02.01.2022.897,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka kancelarijskog namještaja u OP Tuzla (JN-DS-1445)"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA14.12.2021.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge zamjene razbijenog staklaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.27.10.2021.179,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada i montaža PVC stolarije i trakastih zavjesa na prvom spratu ustanoveJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ15.12.2020.17.000 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i montaža opreme u okviru uređenja enterijera zgrade putničkog terminala - aluminijska bravarija i vrata

Nabavka i montaža aluminijske bravarije

JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.23.01.2019.22.610 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o kupoprodaji električnih prihvatnika sa uslugom ugradnjeJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.21.01.2019.2.350,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova pregrađivanja centralne pisarnice i konferencijske sale u Regionalnom centru TuzlaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH25.12.2017.5.983 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kuhinjskog posuđa za potrebe OP Tuzla"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA19.07.2015.502,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:41