Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
TRAVNIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 56364

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele205
Postupci205
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

174.609,38 KMPDV osnova nije poznata
89.276,36 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 205 / 205 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,1

Poznato: 205 / 205 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 205 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 205 · Samostalno: 205

Prva dodjela: 22.12.2016. · Posljednja dodjela: 08.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU BOLNICA TRAVNIK: 155 dodjelaJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK: 8 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 6 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK: 4 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK: 4 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB: 3 dodjelaJP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK: 3 dodjelaUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK: 3 dodjelaMINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB: 3 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
201728
201831
201925
202014
202121
202217
20236
202425
202523
2026 · Nepotpuna tekuća godina14
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1281,28 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201728 626.462,40 KMPDV osnova nije poznata13,66 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201831 724.118,71 KMPDV osnova nije poznata15,12 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201925 522.672,74 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 519.646 KMPDV osnova nije poznata6,83 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 323.898,45 KMPDV osnova nije poznata10,24 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202217 414.267,43 KMPDV osnova nije poznata8,29 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 39.487 KMPDV osnova nije poznata2,93 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202425 615.434,50 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202523 57.411,50 KMPDV osnova nije poznata11,22 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina14 410.929,37 KMPDV osnova nije poznata6,83 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK155 52.216,85 KMPDV osnova nije poznata75,61 %

Nazivnik: 205 dodjela

1,52 %

Nazivnik: 10207 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK8 76.411,70 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 205 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 716 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA6 2.022 KMPDV osnova nije poznata2,93 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.121 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 205 dodjela

1,17 %

Nazivnik: 343 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.131 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 205 dodjela

1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

382,50 KMPDV osnova nije poznata1,46 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 323 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

345,83 KMPDV osnova nije poznata1,46 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2428 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.501,40 KMPDV osnova nije poznata1,46 %

Nazivnik: 205 dodjela

2,75 %

Nazivnik: 109 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

647,50 KMPDV osnova nije poznata1,46 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 936 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2407 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.485 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 709 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U NOVOM TRAVNIKU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

280 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 723 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ARHIV TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

691,67 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 416 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

726,93 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6833 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VITEZ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1551 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42,74 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3001 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.070 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 581 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 277 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51,28 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 257 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED ZA JAVNE NABAVE ZA POTREBE KORISNIKA PRORAČUNA KANTONA SREDIŠNJA BOSNA / URED ZA JAVNE NABAVKE ZA POTREBE KORISNIKA BUDŽETA SREDNJOBOSANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

1,35 %

Nazivnik: 74 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
JU BOLNICA TRAVNIK02024181019142181911
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK02131100000
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA02220000000
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK01000001110
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK00000013000
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB00000000210
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK02001000000
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK00101100000
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB00011010000
OPĆINA JABLANICA10100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina169
Ostale usluge23
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora11
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina169 55.828,30 KMPDV osnova nije poznata82,44 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 169 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge23 49.745,50 KMPDV osnova nije poznata11,22 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora11 66.334,55 KMPDV osnova nije poznata5,37 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.641,20 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,83 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi86
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške46
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)43
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost25
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi86 43.165,01 KMPDV osnova nije poznata41,95 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 86 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške46 8.563,55 KMPDV osnova nije poznata22,44 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)43 13.792,52 KMPDV osnova nije poznata20,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost25 108.520,70 KMPDV osnova nije poznata12,2 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

401,28 KMPDV osnova nije poznata1,46 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.714,20 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

185,75 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

575 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum198
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum198 90.719,18 KMPDV osnova nije poznata96,59 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 198 / 198 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 83.890,20 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine205 174.609,38 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 205 / 205 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton191 162.764,23 KMPDV osnova nije poznata93,17 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 191 / 191 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK168 135.249,95 KMPDV osnova nije poznata81,95 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 168 / 168 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,98 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VITEZ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 205 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 205 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 205 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 205 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
12.01.2017.12.01.2018.
27.02.2018.27.02.2019.
26.03.2019.26.03.2020.
18.03.2020.17.03.2021.
12.04.2021.11.04.2022.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 7

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Tiskanje obrazacaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK13.02.2024.7.304,50 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Grafičko-štamparske uslugeJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK12.04.2021.13.785,95 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Grafičko-štamparske uslugeJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK18.03.2020.15.076,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Grafičko-štamparske uslugeJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK26.03.2019.15.289,10 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Grafičko-štamparske uslugeJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK27.02.2018.15.028,75 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štamparske usluge za potrebe SlužbeSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK22.01.2017.5.774 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Grafičko-štamparske uslugeJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK12.01.2017.11.631,30 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 06:40