Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MESIJUM D.O.O. VISOKO

MESIJUM D.O.O. VISOKO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
VISOKO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218023520001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
1991 (35 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 59927Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 56269Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele25
Postupci25
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

37.861,94 KMPDV osnova nije poznata
19.358,50 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,12

Poznato: 25 / 25 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 25 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 25 · Samostalno: 25

Prva dodjela: 27.04.2016. · Posljednja dodjela: 06.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MESIJUM D.O.O. VISOKO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO: 9 dodjelaJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO: 4 dodjelaJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.: 3 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 2 dodjelaJKP "VISOKO" D.O.O. VISOKO: 1 dodjelaFOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA: 1 dodjelaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO: 1 dodjelaJU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA: 1 dodjelaOPĆINSKI SUD U VISOKOM: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20162
20171
20182
20191
20203
20212
20222
20236
20241
2026 · Nepotpuna tekuća godina5
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.575,65 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.548,58 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.240,40 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.945,77 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.915,09 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.688,06 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.025,68 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 33.658,48 KMPDV osnova nije poznata24 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.422,20 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina5 31.842,03 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO9 33.347,21 KMPDV osnova nije poznata36 %

Nazivnik: 25 dodjela

2,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216,08 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 669 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74,81 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

4,11 %

Nazivnik: 73 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313,29 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VISOKO" D.O.O. VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.532,91 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 399 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1017 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

84,15 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1509 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34,19 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1463 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136,76 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1974 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U VISOKOM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 816 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SREDNJE" ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42,74 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 747 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2016201720182019202020212022202320242026
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO0111111111
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO0000000400
JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.0000000003
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA0000200000
JKP "VISOKO" D.O.O. VISOKO1000000000
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA0010000000
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO0000010000
JU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO0000001000
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA0000000100
OPĆINSKI SUD U VISOKOM0000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina23
Ostale usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina23 37.654,78 KMPDV osnova nije poznata92 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207,16 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške22
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške22 37.570,63 KMPDV osnova nije poznata88 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.029,92 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136,76 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum24
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum24 34.329,03 KMPDV osnova nije poznata96 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.532,91 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine25 37.861,94 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton19 37.317,17 KMPDV osnova nije poznata76 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO15 37.105,60 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

147,33 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Visoko3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74,81 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136,76 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 25 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 25

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Materijal za održavanje opremeOPĆINSKI SUD U VISOKOM06.10.2026.9,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.16.09.2026.29,94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.06.07.2026.38,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.06.07.2026.6,41 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KANCELARIJSKI MATERIJALJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO09.03.2026.1.757,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KANCELARIJSKI MATERIJALJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO14.02.2024.2.422,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka administrativnog/kancelarijskog materijala i sitnog inventaraJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO24.12.2023.16,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka administrativnog/kancelarijskog materijala i sitnog inventaraJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO19.12.2023.50,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka administrativnog/kancelarijskog materijala i sitnog inventaraJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO13.11.2023.16,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka administrativnog/kancelarijskog materijala i sitnog inventaraJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE VISOKO30.08.2023.132,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA KANCELARIJSKOG MATERIJALAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO22.02.2023.3.305,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada memoranduma firmeJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA29.01.2023.136,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO23.08.2022.34,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA KANCELARIJSKOG MATERIJALAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO14.02.2022.5.991,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampe vizit karticaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO14.03.2021.84,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KANCELARIJSKI MATERIJALJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO31.01.2021.5.603,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

193-20RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA17.09.2020.66,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

186-20ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA14.09.2020.246,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA KANCELARIJSKOG MATERIJALAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO30.01.2020.5.601,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KANCELARIJSKI MATERIJALJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKA GROBLJA" D.O.O. VISOKO27.01.2019.3.945,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:56