Preskoči na sadržaj

Dobavljač

C.P.A.D.O.O.TOJŠIĆI, KALESIJA

C.P.A.D.O.O.TOJŠIĆI, KALESIJA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
KALESIJA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209245350008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45036Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55507Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele66
Postupci66
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.419.108,87 KMPDV osnova nije poznata
725.578,84 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,02

Poznato: 66 / 66 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 66 · Samostalno: 66

Prva dodjela: 25.12.2014. · Posljednja dodjela: 08.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

C.P.A.D.O.O.TOJŠIĆI, KALESIJA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.: 49 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA: 4 dodjelaCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 3 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 2 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 1 dodjelaJZU "GRADSKE APOTEKE" TUZLA: 1 dodjelaGRAD TUZLA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ": 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20151
20172
20181
202310
202418
202522
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.150 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.505 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.505 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.906 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 24.830,02 KMPDV osnova nije poznata15,15 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202418 41.375.269,96 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202522 28.897,06 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 312.045,83 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.49 19.675,44 KMPDV osnova nije poznata74,24 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 6749 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.414 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 3311 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.377.656,83 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3153 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.916 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7166 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

175 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2472 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.150 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13849 dodjela

2014 – 2014Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "GRADSKE APOTEKE" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 173 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

121,60 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1226 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20142015201720182023202420252026
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.0000813208
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA00000220
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE00000202
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI01110000
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA00002000
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA10000000
JZU "GRADSKE APOTEKE" TUZLA00100000
GRAD TUZLA00000001
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"00000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina55
Ostale usluge5
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora3
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina55 39.155,44 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 7.909,43 KMPDV osnova nije poznata7,58 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.370.719 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

175 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.150 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške40
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13
Štampani materijal i srodni proizvodi5
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Građevinski radovi2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Industrijske mašine1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške40 20.489 KMPDV osnova nije poznata60,61 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13 8.938,44 KMPDV osnova nije poznata19,7 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi5 1.378.198 KMPDV osnova nije poznata7,58 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.873,83 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

576,60 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.225 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.906 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum65
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum65 49.109,87 KMPDV osnova nije poznata98,48 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.369.999 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine62 41.452,04 KMPDV osnova nije poznata93,94 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton55 26.089,44 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla51 24.675,44 KMPDV osnova nije poznata77,27 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA51 24.675,44 KMPDV osnova nije poznata77,27 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

121,60 KMPDV osnova nije poznata1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 66 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 66 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 66 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 66

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.08.06.2026.367,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.09.05.2026.51,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.20.04.2026.1.183,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampanja i pakovanja glasačkih listića za Ponovljene prijevremene izbore za predsjednika Republike Srpske 2026. godineCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE15.03.2026.5.995,89 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga štampanja glasačkih listića za prijevremene izbore za načelnika Općine VarešCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE15.03.2026.1.157,94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.01.03.2026.187,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.25.02.2026.92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.23.02.2026.481 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ukrasnih vrećica i kutija za protokolarne posloveGRAD TUZLA12.02.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.25.01.2026.303,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.25.01.2026.225,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal štampan po narudzbiJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA29.12.2025.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RAZNI KANCELARIJSKI MATERIJAL I OPREMAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.21.12.2025.810 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RAZNI KANCELARIJSKI MATERIJAL I OPREMAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.21.12.2025.676 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

STROJEVI ZA ETIKETE (PLASTIFIKATOR)JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.11.11.2025.233 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PLOČE LIMOVI VRPCE I FOLIJEJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.10.11.2025.773,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijalaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA21.10.2025.394 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RAZNI KANCELARIJSKI MATERIJAL I OPREMAJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.14.10.2025.340,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

STROJEVI ZA ETIKETE (PLASTIFIKATOR)JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.12.10.2025.233 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RAZNI KANCELARIJSKI MATERIJAL I POTREPŠTINEJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.12.10.2025.86,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01