Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ZECOM PLUS

ZECOM PLUS: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4500227220004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 57056Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55371Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele233
Postupci233
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

230.315,15 KMPDV osnova nije poznata
117.758,27 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 233 / 233 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,03

Poznato: 233 / 233 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 233 · Samostalno: 233

Prva dodjela: 30.11.2015. · Posljednja dodjela: 27.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ZECOM PLUS

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ: 176 dodjelaJP REGIONALNA DEPONIJA DOBOJ D.O.O: 14 dodjelaKPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE: 12 dodjelaMEDICINSKA ŠKOLA: 7 dodjelaOSNOVNI SUD U DOBOJU: 3 dodjelaЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ДОМ ЗДРАВЉА "СРБИЈА" СТАНАРИ: 3 dodjelaJU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ: 2 dodjelaЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНА БИБЛИОТЕКА ДОБОЈ: 2 dodjelaОШ "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ" СТАНАРИ: 2 dodjelaODGOJNO-POPRAVNI DOM ORAŠJE: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
201615
201720
201827
201934
202016
202113
202227
202325
202429
202516
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.564,10 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201615 514.057,31 KMPDV osnova nije poznata6,44 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201720 413.021,18 KMPDV osnova nije poznata8,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201827 765.277,35 KMPDV osnova nije poznata11,59 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201934 215.770,16 KMPDV osnova nije poznata14,59 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202016 514.413,05 KMPDV osnova nije poznata6,87 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202113 311.304,37 KMPDV osnova nije poznata5,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202227 513.187,18 KMPDV osnova nije poznata11,59 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202325 615.130,29 KMPDV osnova nije poznata10,73 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202429 627.791,73 KMPDV osnova nije poznata12,45 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202516 424.615,48 KMPDV osnova nije poznata6,87 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 213.182,95 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ176 73.118,37 KMPDV osnova nije poznata75,54 %

Nazivnik: 233 dodjela

3,86 %

Nazivnik: 4564 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 176 / 176 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP REGIONALNA DEPONIJA DOBOJ D.O.O14 2.452,48 KMPDV osnova nije poznata6,01 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 1886 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE12 67.981,98 KMPDV osnova nije poznata5,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

2,96 %

Nazivnik: 406 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEDICINSKA ŠKOLA7 5.211,72 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 1521 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U DOBOJU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.850,85 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

3,09 %

Nazivnik: 97 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ДОМ ЗДРАВЉА "СРБИЈА" СТАНАРИ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.250,68 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2594 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

763,25 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2328 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНА БИБЛИОТЕКА ДОБОЈ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

446,24 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1142 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОШ "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ" СТАНАРИ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.501,72 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

2,06 %

Nazivnik: 97 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODGOJNO-POPRAVNI DOM ORAŠJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.545 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

1,61 %

Nazivnik: 124 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

581,20 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 609 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA USORA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.265 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3323 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.408,97 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3037 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ ОШ "СВЕТИ САВА" ДОБОЈ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1208 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U DOBOJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.980 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 249 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА СТАНАРИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

714,87 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1406 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ" ОПШТИНЕ СТАНАРИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.553,84 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 588 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД СТАНАРИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.693,85 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,78 %

Nazivnik: 128 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ НАРОДНА БИБЛИОТЕКА СТАНАРИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

905,13 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 311 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
KAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ181016331211211924138
JP REGIONALNA DEPONIJA DOBOJ D.O.O037301000000
KPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE010311110112
MEDICINSKA ŠKOLA020000021110
OSNOVNI SUD U DOBOJU000201000000
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ДОМ ЗДРАВЉА "СРБИЈА" СТАНАРИ002100000000
JU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ000000002000
ЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНА БИБЛИОТЕКА ДОБОЈ001100000000
ОШ "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ" СТАНАРИ000000020000
ODGOJNO-POPRAVNI DOM ORAŠJE000000000110

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina187
Usluge održavanja i popravki19
Ostale usluge13
Kompjuterske i uz njih vezane usluge11
Građevinske instalacije2
Telekomunikacijske usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina187 106.083,59 KMPDV osnova nije poznata80,26 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 187 / 187 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki19 46.482,06 KMPDV osnova nije poznata8,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge13 18.672,99 KMPDV osnova nije poznata5,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge11 16.811,51 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.465 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.800 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške132
Usluge popravaka i održavanja33
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema22
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu11
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9
Programski paketi i informacijski sistemi8
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema5
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5
Industrijske mašine4
Građevinski radovi3
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške132 45.677,37 KMPDV osnova nije poznata56,65 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 132 / 132 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja33 79.668,38 KMPDV osnova nije poznata14,16 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema22 15.240,85 KMPDV osnova nije poznata9,44 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu11 2.467,20 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9 7.582 KMPDV osnova nije poznata3,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9 1.191,86 KMPDV osnova nije poznata3,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi8 1.381,03 KMPDV osnova nije poznata3,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema5 26.395,73 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5 11.184,26 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.551,36 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42.341,92 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

174,36 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.835 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

98,29 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum229
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum229 174.210,15 KMPDV osnova nije poznata98,28 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 229 / 229 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

56.105 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska218 114.523,17 KMPDV osnova nije poznata93,56 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 218 / 218 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj26 12.961,29 KMPDV osnova nije poznata11,16 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine15 115.791,98 KMPDV osnova nije poznata6,44 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI9 8.620,09 KMPDV osnova nije poznata3,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.265 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 233 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 233 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 233 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 4

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка и инсталација система видео надзораOKRUŽNI SUD U DOBOJU03.11.2024.9.980 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка и уградња система за видео надзор за потребе Факултета безбједносних наука Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ12.12.2023.5.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava monitora i sigurnosnih kameraKPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE25.12.2018.3.870 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova instalacije slabe struje s ugrađenom opremom za umrežavanje računala, vatrodojavnog sustava, protuprovalnog sustava i videonadzornog sustava u Centralnom objektu Doma zdravlja UsoraJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA USORA31.05.2018.36.265 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 07:22