Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"A&D COMPANY" D.O.O

"A&D COMPANY" D.O.O: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KAKANJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218935010004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 55282Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele39
Postupci39
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

556.986,94 KMPDV osnova nije poznata
284.782,90 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,62

Poznato: 39 / 39 (100 %)

Udio s jednom ponudom12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 39 · Samostalno: 39

Prva dodjela: 13.10.2016. · Posljednja dodjela: 03.02.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"A&D COMPANY" D.O.O

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 9 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 6 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 5 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 3 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 3 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 2 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 2 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 1 dodjelaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 1 dodjelaOPĆINA NOVO SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
201710
201813
20192
20205
20213
20223
20241
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.066,61 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201710 8125.212,97 KMPDV osnova nije poznata25,64 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 8339.750,85 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

242.284,25 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 317.523,40 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

218.910 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.598,86 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.640 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA9 57.296,01 KMPDV osnova nije poznata23,08 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ6 22.217,45 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3615 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI5 79.550,80 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

98.125,30 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.817 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.338 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.799,27 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 5966 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7447 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.066,61 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3782 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

84.995,40 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.282 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.525 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3917 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.234,10 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2150 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.100 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2506 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP OSG DOO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.640 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 539 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201620172018201920202021202220242026
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA013130100
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ012011100
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI020102000
OPĆINA CENTAR SARAJEVO011000100
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA003000000
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA011000000
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.020000000
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH000000010
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ100000000
OPĆINA NOVO SARAJEVO001000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina34
Usluge održavanja i popravki4
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina34 547.311,54 KMPDV osnova nije poznata87,18 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.920,70 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

754,70 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6
Industrijske mašine4
Usluge popravaka i održavanja4
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Hemijski proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Građevinski radovi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13 319.058,40 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6 52.328,27 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.460 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.029,90 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.140 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.196,35 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.520 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.283,45 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.454,28 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.525 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.344,99 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.100 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40.000,80 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

645,50 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum15
otvoreni postupak13
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum15 30.932,82 KMPDV osnova nije poznata38,46 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak13 378.684,65 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11 147.369,47 KMPDV osnova nije poznata28,21 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine36 511.187,67 KMPDV osnova nije poznata92,31 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 184.760,70 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo5 184.760,70 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

98.125,30 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.382 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.799,27 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.066,61 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.282 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

84.995,40 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.100 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.640 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.282 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.066,61 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 66,67 % · Nazivnik: 39 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 39 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 39 (2,56 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 39

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluga održavanja liftaJKP OSG DOO SARAJEVO03.02.2026.1.640 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SERVISIRANJE I ODRŽAVANJE LIFTOVATUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH25.03.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brtvi za hidrauličke alate Enerpac 106 i 506 za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ28.12.2022.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ugostiteljskog i drugog inventara za potrebe Podružnice "Hidroelektrane na Neretvi" JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA27.11.2022.3.063,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke poljske kuhinjeOPĆINA CENTAR SARAJEVO21.04.2022.635,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sitni potrošni materijal za termičku obraduTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI11.02.2021.6.427 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka hermetikaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI21.01.2021.6.983 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dijelova za održavanje mašinske opreme-ležajevi dodavača blok 5-110 MW za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj"KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ10.01.2021.5.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ljepljenje profilne gumene brtve za potrebe Podružnice »Hidroelektrane na Neretvi« JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA16.09.2020.754,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vijaka za potrebe Podružnice "Hidroelektrane na Neretvi" JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA02.07.2020.2.908,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brtvi za klapne na brani HE Jablanica za potrebe Podružnice "Hidroelektrane na Neretvi" JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA02.07.2020.5.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mašinskih ležajaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ27.01.2020.5.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za mašinska postrojenja - Nabavka ležajeva za fuler pumpe za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ08.01.2020.2.980 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabaka platnenih kompenzatora na kanalima zraka K6TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI24.12.2019.40.000,80 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brusnog materijala (brusne i rezne ploče) za potrebe Podružnice " Hidroelektrane na Neretvi" JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA03.10.2019.2.283,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brtvenog materijala-brtve za ENP za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ30.12.2018.3.355,90 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka poljske kuhinje za Crveni križOPĆINA NOVO SARAJEVO16.12.2018.84.995,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka poljskih kuhinjaFEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE16.12.2018.85.234,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elastične čivijeRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA04.12.2018.397 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka poljske kuhinjeGRAD TUZLA14.10.2018.51.282 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18