Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PGP HIDROINŽINJERING DOO TUZLA

PGP HIDROINŽINJERING DOO TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209592400007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46736Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55228Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele261
Postupci248
Naručioci23

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

980.531,73 KMPDV osnova nije poznata
501.337,91 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 261 / 261 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,9

Poznato: 261 / 261 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 261 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 261 · Samostalno: 261

Prva dodjela: 17.02.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PGP HIDROINŽINJERING DOO TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA BANOVIĆI: 52 dodjelaGRAD GRAČANICA: 37 dodjelaOPĆINA KALESIJA: 33 dodjelaOPĆINA SAPNA: 30 dodjelaAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE: 27 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 16 dodjelaGRAD SREBRENIK: 16 dodjelaJP ''VODOVOD I KANALIZACIJA KALESIJA'' D.O.O. KALESIJA: 13 dodjelaOPĆINA DOBOJ ISTOK: 10 dodjelaOPĆINA TEOČAK: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201515
201649
201716
201843
201915
202017
202118
202213
202317
202422
202521
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201515 555.574,64 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201649 9220.116,90 KMPDV osnova nije poznata18,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201716 652.996,24 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201843 9167.453,47 KMPDV osnova nije poznata16,48 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201915 838.670,55 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202017 649.665,31 KMPDV osnova nije poznata6,51 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202118 964.994,31 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202213 855.692,01 KMPDV osnova nije poznata4,98 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202317 860.999,58 KMPDV osnova nije poznata6,51 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202422 1078.817,42 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202521 1171.595,29 KMPDV osnova nije poznata8,05 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 863.956,01 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI52 190.471,18 KMPDV osnova nije poznata19,92 %

Nazivnik: 261 dodjela

3,61 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA37 169.378,39 KMPDV osnova nije poznata14,18 %

Nazivnik: 261 dodjela

1,82 %

Nazivnik: 2034 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA33 160.862,45 KMPDV osnova nije poznata12,64 %

Nazivnik: 261 dodjela

2,61 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SAPNA30 92.607,97 KMPDV osnova nije poznata11,49 %

Nazivnik: 261 dodjela

3,74 %

Nazivnik: 803 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE27 67.916,35 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 261 dodjela

1,47 %

Nazivnik: 1840 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE16 89.956,69 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 2327 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK16 22.480,12 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''VODOVOD I KANALIZACIJA KALESIJA'' D.O.O. KALESIJA13 22.792,03 KMPDV osnova nije poznata4,98 %

Nazivnik: 261 dodjela

2,32 %

Nazivnik: 560 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ ISTOK10 32.210,81 KMPDV osnova nije poznata3,83 %

Nazivnik: 261 dodjela

3,32 %

Nazivnik: 301 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEOČAK7 21.179,15 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 261 dodjela

1,59 %

Nazivnik: 441 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.412,87 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 568 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.830 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1090 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" DD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.986,75 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1287 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TOPLANA" D.O.O. BANOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

1,8 %

Nazivnik: 111 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ČELIĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.460 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1039 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.940,17 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.788 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1327 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.418,80 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 493 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
OPĆINA BANOVIĆI81561120200413
GRAD GRAČANICA073426432321
OPĆINA KALESIJA160333233441
OPĆINA SAPNA282710106201
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE333433412100
GRAD ŽIVINICE070810000000
GRAD SREBRENIK011311101034
JP ''VODOVOD I KANALIZACIJA KALESIJA'' D.O.O. KALESIJA000223120210
OPĆINA DOBOJ ISTOK000000001252
OPĆINA TEOČAK000000110212

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza221
Ostale usluge39
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza221 876.462,89 KMPDV osnova nije poznata84,67 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 221 / 221 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge39 103.268,84 KMPDV osnova nije poznata14,94 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge236
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost19
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša4
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge236 902.479,85 KMPDV osnova nije poznata90,42 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 236 / 236 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost19 44.586,61 KMPDV osnova nije poznata7,28 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.095 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.710 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum209
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda37
otvoreni postupak15
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum209 767.625,06 KMPDV osnova nije poznata80,08 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 209 / 209 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda37 123.358,77 KMPDV osnova nije poznata14,18 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak15 89.547,90 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine261 980.531,73 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 261 / 261 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton227 873.975,21 KMPDV osnova nije poznata86,97 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 227 / 227 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI55 192.971,18 KMPDV osnova nije poznata21,07 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA46 183.654,48 KMPDV osnova nije poznata17,62 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica37 169.378,39 KMPDV osnova nije poznata14,18 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAPNA30 92.607,97 KMPDV osnova nije poznata11,49 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik18 26.498,92 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK18 26.498,92 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice16 89.956,69 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ ISTOK10 32.210,81 KMPDV osnova nije poznata3,83 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK7 21.179,15 KMPDV osnova nije poznata2,68 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ5 32.399,62 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.870 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.460 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.788 KMPDV osnova nije poznata0,38 %

Nazivnik: 261 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 9

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,25 % · Nazivnik: 261 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 261 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 261 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
12.01.2026.11.01.2027.
01.05.2026.31.05.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 37

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Eksterni nadzor nad izgradnjom infrastrukturnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 1-Eksterni nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji pristupne saobraćajnice od mosta kroz poslovnu zonu Tinja Gornja-Faza II

GRAD SREBRENIK11.10.2026.1.880 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Eksterni nadzor nad izgradnjom infrastrukturnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 3-Eksterni nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji rezervoara V=2*50m3 za naselja Behrami i Šahmeri, grad Srebrenik

GRAD SREBRENIK11.10.2026.785 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Eksterni nadzor nad izgradnjom infrastrukturnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 2-Eksterni nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji rezervoara V=2*50 m3, za naselje Špionica Donja, grad Srebrenik

GRAD SREBRENIK11.10.2026.885 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Eksterni nadzor nad izgradnjom infrastrukturnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 4-Eksterni nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji vodovodne mreže za naselja Kurtići i Zahirovići-faza II

GRAD SREBRENIK11.10.2026.2.885 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE STRUČNOG NADZORA NAD RADOVIMAOPĆINA KALESIJA01.05.2026.13.500 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručnog nadzora za projekat Izgradnja sportske dvorane MZ Stanić Rijeka Faza I, općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK16.03.2026.866,08 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge nadzora na izvođenju radova na rekonstrukciji i sanaciji cesta na području općine BanovićiOPĆINA BANOVIĆI03.12.2025.1.211,34 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad izgradnji infrastruktrurnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 1-Usluge eksternog nadzora nad izvođenjem radova na snižavanju i racionalizaciji pritisaka u mreži te uvođenju mjerenja potrošnje sa nadzorom u cilju smanjivanja gubitaka vode na vodovodu grada Srebrenik

GRAD SREBRENIK26.11.2025.880 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad izgradnji infrastruktrurnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 4- Usluga eksternog nadzora nad izvođenjem radova na izgradnji fotonaponske elektrane

GRAD SREBRENIK26.11.2025.480 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad izgradnji infrastruktrurnih objekata na području grada Srebrenik

Lot 3-Usluga eksternog nadzora nad izvođenjem radova na uređenju poljoprivrednog zemljišta na području grada

GRAD SREBRENIK26.11.2025.880 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga stručnog nadzora nad radovimaOPĆINA ČELIĆ02.09.2025.9.460 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad projektom „Regulacija potoka Šabinjača MZ Klokotnica, Općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK21.08.2025.615,83 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad projektom „Rekonstrukcija potisnog cjevovoda od Bunara NB-2 do rezervoara Kloteks (vodovod Klokotnica) općina Doboj Istok“OPĆINA DOBOJ ISTOK19.08.2025.3.874,73 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZORA NAD RADOVIMAOPĆINA KALESIJA26.04.2025.7.440 KMPDV osnova nije poznata9Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručnog nadzora nad izvođenjem radova na vodnim objektimaOPĆINA DOBOJ ISTOK09.12.2024.1.949 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZRADA GLAVNOG PROJEKTA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE DISTRIBUTIVNE MREŽE SA PRIKLJUČCIMA NA CENTRALNI VODOVOD U MZ BANOVIĆI SELO - OPĆINA BANOVIĆIOPĆINA BANOVIĆI26.11.2024.4.470 KMPDV osnova nije poznata10Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge nadzora na izgradnji i asvaltiranju saobraćajnica u zoni BOPĆINA BANOVIĆI26.11.2024.475,80 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručnog nadzora nad izvođenjem radova na valjskom uređenju poslovne zone Janja- Faza I i sanaciji i rekonstrukciji lokalnih puteva na području Općine TeočakOPĆINA TEOČAK25.11.2024.5.755,98 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem građevinskih radova na četiri infrastrukturna projekta za potrebe organa uprave općine KladanjOPĆINA KLADANJ18.11.2024.8.780 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE USLUGA NADZORA NA IZGRADNJI VODOPRIVREDNIH OBJEKATA ZA POTREBE OPĆINE BANOVIĆIOPĆINA BANOVIĆI28.10.2024.1.035 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41