Preskoči na sadržaj

Dobavljač

D.O.O. "PROFI - MONT"

D.O.O. "PROFI - MONT": dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
UGLJEVIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4403054080001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45881Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55213Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele166
Postupci166
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

3.337.867,59 KMPDV osnova nije poznata
1.706.624,60 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 160 / 166 dodjela (96,39 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

6 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,73

Poznato: 166 / 166 (100 %)

Udio s jednom ponudom10,84 %

Nazivnik: 166 dodjela

Dodjele u konzorciju3,61 %

6 / 166 · Samostalno: 160

Prva dodjela: 11.01.2015. · Posljednja dodjela: 06.05.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

D.O.O. "PROFI - MONT"

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 154 dodjelaA. D. "KOMPRED" UGLJEVIK: 4 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 2 dodjelaOPŠTINA UGLJEVIK: 2 dodjelaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaJP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 1 dodjelaPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA: 1 dodjelaGRAD BIJELJINA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201511
201613
201723
201834
201912
202014
202116
202218
202311
202413
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201511 2298.687,48 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201613 1314.152,80 KMPDV osnova nije poznata7,83 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201723 3364.042,04 KMPDV osnova nije poznata13,86 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 23 dodjela (86,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
201834 2476.081,50 KMPDV osnova nije poznata20,48 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 34 dodjela (97,06 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201912 2264.628,20 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 2136.145,47 KMPDV osnova nije poznata8,43 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202116 1143.796,50 KMPDV osnova nije poznata9,64 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202218 1176.993,40 KMPDV osnova nije poznata10,84 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202311 3385.988,20 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202413 1627.352 KMPDV osnova nije poznata7,83 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1150.000 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK154 3.148.245,50 KMPDV osnova nije poznata92,77 %

Nazivnik: 166 dodjela

1,54 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 148 / 154 dodjela (96,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.352,82 KMPDV osnova nije poznata2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2661 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.852,40 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1229 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.058,67 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 980 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

129.840 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4631 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.448 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3672 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.090,20 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3913 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.980 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK10131932111216189131
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK00301000000
OPŠTINA LOPARE00020000000
OPŠTINA UGLJEVIK00000200000
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE00000000100
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH00100000000
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA10000000000
GRAD BIJELJINA00000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge95
Usluge održavanja i popravki42
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo13
Završni građevinski radovi7
Kupovina5
Građevinske instalacije2
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge95 1.879.322,90 KMPDV osnova nije poznata57,23 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 95 dodjela (96,84 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki42 1.027.885,30 KMPDV osnova nije poznata25,3 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo13 301.351,85 KMPDV osnova nije poznata7,83 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 30.088,14 KMPDV osnova nije poznata4,22 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kupovina5 76.778,40 KMPDV osnova nije poznata3,01 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.845 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.596 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi65
Ostale javne, društvene i lične usluge42
Usluge popravaka i održavanja25
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša10
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost6
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Industrijske mašine1
Komunalne usluge1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi65 2.326.835,97 KMPDV osnova nije poznata39,16 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 65 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge42 498.475,60 KMPDV osnova nije poznata25,3 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja25 143.064 KMPDV osnova nije poznata15,06 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša10 51.326 KMPDV osnova nije poznata6,02 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 59.397,42 KMPDV osnova nije poznata4,82 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost6 30.116,60 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5 162.202 KMPDV osnova nije poznata3,01 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.000 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.750 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.800 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum112
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda29
otvoreni postupak25
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum112 569.280,82 KMPDV osnova nije poznata67,47 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 112 / 112 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda29 610.652,77 KMPDV osnova nije poznata17,47 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 29 dodjela (86,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak25 2.157.934 KMPDV osnova nije poznata15,06 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 25 dodjela (92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska164 3.197.579,59 KMPDV osnova nije poznata98,8 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 158 / 164 dodjela (96,34 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK6 32.411,49 KMPDV osnova nije poznata3,61 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.852,40 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.448 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.980 KMPDV osnova nije poznata0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TEHNOINŽENJERING DOO BRČKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
"MIKAR" D.O.O. BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,2 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
UNIOR TEHNA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HY-POWER FLEXOMATIC D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,6 %

Nazivnik: 166 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 20

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 84,94 % · Nazivnik: 166 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 166 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 166 (0,6 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
26.06.2016.26.03.2017.
08.06.2016.08.06.2017.
24.07.2016.24.07.2017.
03.07.2017.03.04.2018.
28.05.2017.28.05.2018.
29.03.2018.28.03.2019.
14.10.2018.13.10.2019.
15.09.2019.14.09.2020.
09.10.2019.08.10.2020.
14.07.2020.13.07.2021.
17.08.2020.16.08.2021.
06.04.2021.05.04.2022.
15.04.2021.14.04.2022.
05.09.2022.04.09.2023.
28.05.2023.27.05.2024.
06.11.2023.05.11.2024.
16.05.2024.15.05.2025.
23.10.2024.22.10.2025.
12.12.2024.11.12.2025.
06.05.2025.05.05.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 166

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
T 31/25 Nabavka usluge na termoizolaterskim poslovima u remontuMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK06.05.2025.150.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 31/24 Nabavka kontejnera za smještaj radnika RJ RudnikMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK24.12.2024.47.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 134/24 Nabavka usluge termoizolaterskih poslova - tekuće održavanjeMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK12.12.2024.60.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge sanacije radionice putne mehanizacijeMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK10.12.2024.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 64/24 Nabavka usluge antikorozivne zaštite na postrojenjima RJ "Termoelektrana"MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK23.10.2024.200.000 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge sanacije krova starog servisnog objektaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK29.09.2024.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge oblaganja objekta panelimaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK11.09.2024.5.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 10/24 Nabavka usluge termoizolatorskih poslova u remontuMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK16.05.2024.200.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 6/24 Nabavka usluge čišćenja cjevastog zagrijača vazduha (CZV)MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK09.05.2024.40.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka krovopokrivačkih uslugaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK12.03.2024.4.975 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade i ugradnje olukaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK12.03.2024.1.775 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 66/23 Nabavka usluge uređenja hangara za skladištenje rezervnih dijelova za ODGMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK25.02.2024.29.970 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 49/23 Nabavka usluge sječenja drveća i šiblja u krugu TEMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK29.01.2024.8.800 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 179/23 Nabavka čuvarskih kućicaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK21.01.2024.17.982 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na rekonstrukciji i zamjeni krova u Terenskoj kancelariji BijeljinaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE28.11.2023.129.840 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 137/23 Nabavka usluga na termoizolaterskim poslovima u tekućem održavanjuMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK06.11.2023.80.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge nabavke i montaže magacinskih vrata RJ "Rudnik"MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK06.11.2023.5.965 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge sanacija oblogaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK29.10.2023.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na sanaciji kontejneraMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK02.10.2023.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Лимарски радови на објектима у власништву Градске управе, шифра: ОЗП-33/23GRAD BIJELJINA16.08.2023.3.980 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 07:06