Preskoči na sadržaj

Dobavljač

OSING - OSIGURANJE INŽENJERING DOO

OSING - OSIGURANJE INŽENJERING DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200320570003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 49612Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55197Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele963
Postupci962
Naručioci133

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

762.000,60 KMPDV osnova nije poznata
389.604,72 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 963 / 963 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,08

Poznato: 963 / 963 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,08 %

Nazivnik: 963 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 963 · Samostalno: 963

Prva dodjela: 31.03.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

OSING - OSIGURANJE INŽENJERING DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela."ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO: 321 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.: 118 dodjelaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE: 54 dodjelaJP "KOMUNALAC" DD: 39 dodjelaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU: 32 dodjelaFEDERALNO MINISTARSTVO PROMETA I KOMUNIKACIJA: 22 dodjelaAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH: 15 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 15 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO: 14 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 12 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20157
201615
201762
2018157
2019127
2020110
202170
202289
202392
202490
202580
2026 · Nepotpuna tekuća godina64
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20157 54.354,31 KMPDV osnova nije poznata0,73 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201615 1115.809,06 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201762 1331.667,17 KMPDV osnova nije poznata6,44 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018157 1436.062,07 KMPDV osnova nije poznata16,3 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 157 / 157 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019127 2440.926,67 KMPDV osnova nije poznata13,19 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 127 / 127 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020110 2941.058,75 KMPDV osnova nije poznata11,42 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 110 / 110 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202170 2567.531,57 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202289 4190.428,55 KMPDV osnova nije poznata9,24 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202392 45127.632,31 KMPDV osnova nije poznata9,55 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202490 47161.082,16 KMPDV osnova nije poznata9,35 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202580 3242.082,12 KMPDV osnova nije poznata8,31 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina64 31103.365,86 KMPDV osnova nije poznata6,65 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO321 47.601,34 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 963 dodjela

4,97 %

Nazivnik: 6455 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 321 / 321 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.118 12.022,57 KMPDV osnova nije poznata12,25 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,75 %

Nazivnik: 6748 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE54 7.895,99 KMPDV osnova nije poznata5,61 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 2810 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" DD39 3.586,31 KMPDV osnova nije poznata4,05 %

Nazivnik: 963 dodjela

3,03 %

Nazivnik: 1289 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU32 6.578,84 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 963 dodjela

1 %

Nazivnik: 3198 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO PROMETA I KOMUNIKACIJA22 2.511,16 KMPDV osnova nije poznata2,28 %

Nazivnik: 963 dodjela

3,77 %

Nazivnik: 584 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH15 2.099,13 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,19 %

Nazivnik: 1261 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH15 13.688,55 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 7449 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO14 3.839,07 KMPDV osnova nije poznata1,45 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 2828 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO12 58.429,79 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU12 2.541,74 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,47 %

Nazivnik: 815 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO11 7.701,43 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA SA INVALIDITETOM10 6.251,76 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,24 %

Nazivnik: 809 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA9 1.115,37 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 1433 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "ŠUME TUZLANSKOG KANTONA" DIONIČKO DRUŠTVO KLADANJ9 55.250,49 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 1224 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE9 1.112,92 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 907 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ8 8.105,30 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 963 dodjela

1,41 %

Nazivnik: 568 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA7 1.133,45 KMPDV osnova nije poznata0,73 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 1496 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA5 12.835,43 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ČELIĆ5 5.133,23 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 963 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 1041 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO0040128694622142000
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.000031915161820189
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE000000011166912
JP "KOMUNALAC" DD037377750000
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU132333234332
FEDERALNO MINISTARSTVO PROMETA I KOMUNIKACIJA0000000011551
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH000030000444
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH013900010100
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO000383000000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO000060001212

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge758
Usluge održavanja i popravki95
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške45
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge31
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza21
Kupovina8
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila5
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge758 548.371,78 KMPDV osnova nije poznata78,71 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 758 / 758 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki95 105.296,77 KMPDV osnova nije poznata9,87 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške45 8.972,62 KMPDV osnova nije poznata4,67 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge31 55.908,66 KMPDV osnova nije poznata3,22 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza21 26.276,92 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina8 644,87 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila5 16.528,98 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge600
Finansijske i usluge osiguranja111
Štampani materijal i srodni proizvodi91
Usluge popravaka i održavanja83
Ostale javne, društvene i lične usluge63
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija16
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja9
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu7
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge600 579.232,54 KMPDV osnova nije poznata62,31 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 600 / 600 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja111 117.446,82 KMPDV osnova nije poznata11,53 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi91 18.129,39 KMPDV osnova nije poznata9,45 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 91 / 91 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja83 64.115,60 KMPDV osnova nije poznata8,62 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge63 27.221,89 KMPDV osnova nije poznata6,54 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija16 7.475,99 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja9 4.299,30 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu7 5.106,17 KMPDV osnova nije poznata0,73 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72,94 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum922
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda31
otvoreni postupak10
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum922 359.199,17 KMPDV osnova nije poznata95,74 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 922 / 922 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda31 189.944,08 KMPDV osnova nije poznata3,22 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak10 212.857,35 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine491 606.667,41 KMPDV osnova nije poznata50,99 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 491 / 491 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton196 116.783,46 KMPDV osnova nije poznata20,35 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 196 / 196 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla118 12.022,57 KMPDV osnova nije poznata12,25 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA118 12.022,57 KMPDV osnova nije poznata12,25 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo106 183.757,07 KMPDV osnova nije poznata11,01 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ47 11.691,61 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton21 16.455,48 KMPDV osnova nije poznata2,18 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo16 24.560,46 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton16 5.345,24 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ8 8.096,74 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica6 369,46 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA6 369,46 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.818,53 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.627,16 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

757,32 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.411,95 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.551,74 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

817,51 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

163,78 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.246,53 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 963 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 11

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,96 % · Nazivnik: 963 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 963 (0 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 963 (0,21 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
24.09.2026.24.09.2028.
16.04.2026.16.04.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 28 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO19.10.2025.12,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO14.10.2025.12,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO14.10.2025.12,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO12.10.2025.12,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO07.10.2025.20 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozila u vlasništvu Općine CentarOPĆINA CENTAR SARAJEVO23.09.2025.145,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije motornih vozilaOPĆINA CENTAR SARAJEVO23.09.2025.129,07 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga registracije službenog vozila Volkswagen Kombi T5KJU DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA19.02.2025.277,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga registracije službenog vozila RENAULT TRAFIC GRAND PASSENGER dCi 150 INTENSKJU DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA19.02.2025.356,59 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga registracije motornih vozila u vlasništvu Općine CentarOPĆINA CENTAR SARAJEVO03.03.2024.152,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za vozilo Škoda Octavia E98-A-765VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE29.05.2023.130,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za vozilo Škoda Octavia E92-K-227VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE14.05.2023.130,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za dva vozila VSTV-a BiH (VW Passat i Škoda Octavia)VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE13.12.2022.261,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za 4 vozila VW PassatVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE21.11.2022.526,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge registracije vozilaVETERINARSKI FAKULTET20.07.2022.279,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za vozilo VW Passat A16-E-665VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE10.07.2022.132,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za dva vozila Peugeot 508VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE14.06.2022.259 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Posredovanje u registraciji za VW PassatVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE14.06.2022.129,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga registracije službenog vozila Škoda FabiaKJU DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA17.12.2020.199,10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Registracija službenog vozila Toyota RAV4KJU DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA07.05.2020.498,92 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 963

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluge tehničkog pregleda i registracije motornih vozilaKANTONALNI SUD U SARAJEVU11.10.2026.201,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge osiguranja, registracije i tehničkog pregleda motornog vozila-Troškovi registracijeJAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK"06.10.2026.149 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled i registracija službenog vozilaZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO30.09.2026.154,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna nabavka usluga tehničkog pregleda vozila Policijske stanice Kakanj, Visoko, Breza, Olovo, Zavidovići, Maglaj, Tešanj, Doboj-Jug, Vareš, Usora

LOT 3: Sukcesivna nabavka usluga tehničkog pregleda vozila Policijske stanice Breza, na području općine Breza

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZE-DO KANTONA-UPRAVA POLICIJE24.09.2026.950 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozilaFEDERALNO PRAVOBRANITELJSTVO07.09.2026.680,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge registracije za vozilo marke Toyota CorollaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU03.09.2026.216,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozilaMINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB27.08.2026.1.263,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozilaOPĆINA ČELIĆ12.08.2026.134 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Registracija službenih motornih vozilaFEDERALNI ZAVOD ZA GEOLOGIJU30.07.2026.74,43 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za vozilo Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE13.07.2026.131,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Posredovanje u registraciji za vozilo Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE13.07.2026.12,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled za vozilo Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE13.07.2026.77,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga redovne registracije službenog vozila marke RenaultAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH07.07.2026.131,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila i mopeda za potrebe Centra pošta TravnikJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO29.06.2026.9.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Prateće usluge redovne registracije službenog vozila marke VW PassatAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH24.06.2026.148 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledza dva vozila Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE17.06.2026.155,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi registracije za dva vozila Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE17.06.2026.258,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Posredovanje u registraciji za dva vozila Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i HercegovineVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE17.06.2026.25,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REGISTRACIJA ŠKODA OC E51-T-805AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE09.06.2026.145,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

TEHNIČKI PREGLED ŠKODA OC E51-T-805AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE09.06.2026.76,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12