Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BAŠIĆ-POLJOPROM D.O.O.

BAŠIĆ-POLJOPROM D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
MAGLAJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218507300006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2006 (20 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 52979Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55145Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele103
Postupci102
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

416.789,77 KMPDV osnova nije poznata
213.101,23 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,49

Poznato: 103 / 103 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,8 %

Nazivnik: 103 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 103 · Samostalno: 103

Prva dodjela: 01.07.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BAŠIĆ-POLJOPROM D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 50 dodjelaJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 27 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 8 dodjelaKOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ: 6 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 5 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI: 3 dodjelaOPĆINA MAGLAJ: 2 dodjelaOPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20167
20176
201815
201911
202011
20213
20228
20237
20246
202513
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134,19 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 382.269,62 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 342.029,27 KMPDV osnova nije poznata5,83 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201815 454.263,52 KMPDV osnova nije poznata14,56 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201911 338.859,46 KMPDV osnova nije poznata10,68 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 442.353,55 KMPDV osnova nije poznata10,68 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

317.496,23 KMPDV osnova nije poznata2,91 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 336.305,97 KMPDV osnova nije poznata7,77 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 237.516,15 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20246 222.758,88 KMPDV osnova nije poznata5,83 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 623.874,10 KMPDV osnova nije poznata12,62 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 519.028,83 KMPDV osnova nije poznata14,56 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI50 29.151,85 KMPDV osnova nije poznata48,54 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI27 354.343,28 KMPDV osnova nije poznata26,21 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,83 %

Nazivnik: 3263 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI8 2.083,54 KMPDV osnova nije poznata7,77 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ6 23.854,80 KMPDV osnova nije poznata5,83 %

Nazivnik: 103 dodjela

1,18 %

Nazivnik: 508 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI5 4.616,48 KMPDV osnova nije poznata4,85 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 2048 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

203 KMPDV osnova nije poznata2,91 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 393 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA MAGLAJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.772,82 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 909 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

764 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 442 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI1221086052455
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI033322125222
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI000101100014
KOMUNALNO JAVNO DRUŠTVO DOO MAGLAJ021110010000
GRAD ZAVIDOVIĆI000000000032
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI000000000012
OPĆINA MAGLAJ000000100010
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI000002000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina99
Ostale usluge2
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina99 415.713,12 KMPDV osnova nije poznata96,12 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312,65 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

764 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)29
Poljoprivredne mašine16
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi15
Hemijski proizvodi13
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu7
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6
Industrijske mašine5
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije4
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)2
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)29 12.967,80 KMPDV osnova nije poznata28,16 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine16 48.947,23 KMPDV osnova nije poznata15,53 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi15 139.142,89 KMPDV osnova nije poznata14,56 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi13 189.270,03 KMPDV osnova nije poznata12,62 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu7 19.887,41 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje6 2.202,22 KMPDV osnova nije poznata5,83 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine5 23.666,15 KMPDV osnova nije poznata4,85 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.289,83 KMPDV osnova nije poznata3,88 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

770,33 KMPDV osnova nije poznata2,91 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.017,95 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.797,35 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.275 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

764 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

192,48 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

204,10 KMPDV osnova nije poznata0,97 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum80
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14
otvoreni postupak9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum80 59.435,61 KMPDV osnova nije poznata77,67 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14 196.341,17 KMPDV osnova nije poznata13,59 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 161.012,99 KMPDV osnova nije poznata8,74 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine103 416.789,77 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton103 416.789,77 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići65 36.615,87 KMPDV osnova nije poznata63,11 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI60 31.999,39 KMPDV osnova nije poznata58,25 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ8 25.627,62 KMPDV osnova nije poznata7,77 %

Nazivnik: 103 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 91,26 % · Nazivnik: 103 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 103 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 103 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 14

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Hemijska sredstva za zaštitu u rasadnicima br. 07/26JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI24.03.2026.12.344,15 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska sredstva za zaštitu u rasadnicima br. 11/25JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI03.04.2025.17.308 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za rasadnike br. 45-2 /23

LOT 2 Špaga za vezivanje sadnica i protivgradna mreža

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI07.08.2023.1.799,95 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva i đubriva za rasadnike br. 21-23JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI19.04.2023.22.822 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za sjetvu kukuruza br. 15/23JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI12.04.2023.11.102,50 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema za gašenje požara br. 53/22

Lot 1 Vatrogasna pumpa za vodu

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI28.06.2022.1.300 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva br. 13-2/22JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI21.05.2022.26.703 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva i đubriva br. 29/20JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI05.06.2020.20.844,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka profesionalnih parkovskih trimera i rotacionih kosilicaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI24.04.2020.5.979,50 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva i sredstva za sjetvu i prihranuJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI12.03.2019.17.251 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema za osmatranje i gašenje šumskog požara-motorne pile br. 57-3/18JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI11.11.2018.13.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oprema za osmatranje i gašenje šumskih požara br. 57/18

LOT 1 Nabavka vatrogasnih naprtnjača i dvogleda

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI28.08.2018.13.975 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva i đubriva za rasadničku proizvodnjuJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI16.01.2018.13.810,55 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hemijska zaštitna sredstva i sredstva za sjetvu i prihranuJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI08.05.2017.17.200,72 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26