Preskoči na sadržaj

Dobavljač

DIONIČKO DRUŠTVO SOLANA TUZLA

DIONIČKO DRUŠTVO SOLANA TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209372970007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
1991 (35 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44729Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54897Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele191
Postupci191
Naručioci48

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

5.096.766,49 KMPDV osnova nije poznata
2.605.935,33 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 191 / 191 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,27

Poznato: 191 / 191 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,42 %

Nazivnik: 191 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 191 · Samostalno: 191

Prva dodjela: 05.01.2015. · Posljednja dodjela: 29.01.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

DIONIČKO DRUŠTVO SOLANA TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "KOMUNALAC" DD: 23 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 17 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.: 14 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 12 dodjelaJP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI: 11 dodjelaKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.: 10 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 8 dodjelaJKP VIS DOO DOBOJ-JUG: 7 dodjelaOPĆINA KALESIJA: 6 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC: 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201515
201623
201725
201826
201935
20208
202115
202212
20234
20249
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina7
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201515 13174.761,50 KMPDV osnova nije poznata7,85 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 201.439.147,42 KMPDV osnova nije poznata12,04 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201725 181.341.453 KMPDV osnova nije poznata13,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201826 141.411.991,02 KMPDV osnova nije poznata13,61 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201935 22339.141,50 KMPDV osnova nije poznata18,32 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20208 742.668,78 KMPDV osnova nije poznata4,19 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202115 982.588 KMPDV osnova nije poznata7,85 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 652.888 KMPDV osnova nije poznata6,28 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

469.467 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 767.705,27 KMPDV osnova nije poznata4,71 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 864.596,25 KMPDV osnova nije poznata6,28 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina7 410.358,75 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" DD23 9.513,80 KMPDV osnova nije poznata12,04 %

Nazivnik: 191 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 1287 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI17 24.159 KMPDV osnova nije poznata8,9 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.14 12.118,25 KMPDV osnova nije poznata7,33 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 6747 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI12 381.177,98 KMPDV osnova nije poznata6,28 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI11 76.695 KMPDV osnova nije poznata5,76 %

Nazivnik: 191 dodjela

2,91 %

Nazivnik: 378 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.10 19.154,95 KMPDV osnova nije poznata5,24 %

Nazivnik: 191 dodjela

7,3 %

Nazivnik: 137 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA8 12.789 KMPDV osnova nije poznata4,19 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG7 11.589 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 1024 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA6 27.540 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC6 16.732 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 191 dodjela

1,05 %

Nazivnik: 574 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.5 3.641.310 KMPDV osnova nije poznata2,62 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ,,VODOVOD I KANALIZACIJA" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ŽIVINICE5 18.900 KMPDV osnova nije poznata2,62 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 623 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALAC A.D. DERVENTA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.429 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 957 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

105.536 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2006 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP˝BIOŠTICA˝D.O.O. OLOVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.638 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

2,05 %

Nazivnik: 195 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP KOMUNALNO D.O.O. ŽIVINICE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.020 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

2,59 %

Nazivnik: 116 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

89.900 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1181 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

549 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 842 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

738 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.080 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP "KOMUNALAC" DD012422570000
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI224540000000
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.111020200214
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI111211111110
JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI121131200000
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.100220010220
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA023030000000
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG000000101041
OPĆINA KALESIJA000011110110
JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC000231000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina188
Ostale usluge3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina188 5.090.524,55 KMPDV osnova nije poznata98,43 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 188 / 188 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.241,94 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu79
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi59
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi25
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)17
Hemijski proizvodi9
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu79 616.695,53 KMPDV osnova nije poznata41,36 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi59 4.116.863 KMPDV osnova nije poznata30,89 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi25 209.608,27 KMPDV osnova nije poznata13,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)17 139.618,77 KMPDV osnova nije poznata8,9 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi9 296.989,98 KMPDV osnova nije poznata4,71 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.010,94 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum158
otvoreni postupak18
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12
pregovarački postupak bez objave obavještenja3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum158 283.876,03 KMPDV osnova nije poznata82,72 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 158 / 158 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak18 4.287.779,98 KMPDV osnova nije poznata9,42 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12 262.575,48 KMPDV osnova nije poznata6,28 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

262.535 KMPDV osnova nije poznata1,57 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine169 5.055.413,35 KMPDV osnova nije poznata88,48 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 169 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton87 315.067,59 KMPDV osnova nije poznata45,55 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton32 81.528,48 KMPDV osnova nije poznata16,75 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla25 118.360,27 KMPDV osnova nije poznata13,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ23 9.513,80 KMPDV osnova nije poznata12,04 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA23 118.266,25 KMPDV osnova nije poznata12,04 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići17 24.159 KMPDV osnova nije poznata8,9 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska17 34.774,20 KMPDV osnova nije poznata8,9 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI17 24.159 KMPDV osnova nije poznata8,9 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI11 76.695 KMPDV osnova nije poznata5,76 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ10 19.154,95 KMPDV osnova nije poznata5,24 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice8 25.920 KMPDV osnova nije poznata4,19 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo7 316.807,80 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG7 11.589 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA6 27.540 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC6 16.732 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.275 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.429 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.429 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.638 KMPDV osnova nije poznata2,09 %

Nazivnik: 191 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 90,58 % · Nazivnik: 191 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 191 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 191 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluga zakupa dijela skladišnog prostora za skladištenje jodirane kuhinjske soli u količini od 643.000 kgFEDERALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI01.09.2026.41.462,78 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup dijela skladišnog prostora za skladištenje jodirane kuhinjske soli u količini od 28.000 kgFEDERALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI14.04.2025.1.879,46 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup dijela skladišnog prostora za skladištenje jodirane kuhinjske soli,količina 648.820 kgFEDERALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI30.12.2023.41.834,61 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 12

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
NABAVKA SOLI ZA POTREBE DRUŠTVAJP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI28.11.2021.18.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka soli za zimsku službu JP "LOKOM" d.o.o. SarajevoJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO12.01.2021.13.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Industrijska SO za posipanje putnih komunikacija na PKRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK15.12.2020.2.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka destilovane vodeJAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO05.12.2019.6.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Nabavka posipnog materijala za zimsku sezonu 2019/2020 godina – 2 LOT-a”, i to: LOT 1: „Nabavka posipne soli“, LOT 2: „Nabavka kamenog agregata granulacije 4-8 mm“

„Nabavka posipnog materijala za zimsku sezonu 2019/2020 godina – 2 LOT-a”, i to: LOT 1: „Nabavka posipne soli“

GRAD GRAČANICA05.12.2019.38.515 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

So za posipanje putevaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK04.12.2019.3.999 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za sostavu ponuda za nabavku roba: Lot 1:Nabavka 100 tona Industrijska sol NaCl granulacije 0-1 mm, za sprečavanje poledica na regionalnim putevima na području SBK/KSB za zimu 2018/2019. Lot 2:Nabavka 200 tona morske soli NaCl granulacije od 0-4 mm,za sprečavanje poledica na regionalnim putevima na području SBK/KSB za zimu 2018/2019.

Lot 1:Nabavka 100 tona Industrijska sol NaCl granulacije 0-1 mm, za sprečavanje poledica na regionalnim putevima na području SBK/KSB za zimu 2018/2019.

KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA04.02.2019.20.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za nabavku roba Soli NaCl granulacija od 0-1 mm,za sprječavanje poledica na regionalnim putevima na području SBK/KSB za zimu 2017/2018 god.KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA07.12.2017.49.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe : so za posipanje puteva

so za posipanje puteva granulacije 0-1 mm

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA29.08.2017.24.960 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka soli za posipanje cesta na području SBK-a, granulacije 0-1 mm za 2016KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA29.12.2016.20.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka soli za posipanje putevaJKP "VISOKO" D.O.O. VISOKO20.01.2016.33.382,48 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba: Sol za sprečavanje poledice na putevimaJU ZAVOD ZA PROSTORNO UREĐENJE BIHAĆ22.02.2015.32.119 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04