Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TEMPO PLAST

TEMPO PLAST: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
SREBRENIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209925490009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
2009 (17 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53147Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54805Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele39
Postupci39
Naručioci18

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

393.851,34 KMPDV osnova nije poznata
201.372,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,85

Poznato: 39 / 39 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 39 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 39 · Samostalno: 39

Prva dodjela: 22.07.2015. · Posljednja dodjela: 09.07.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TEMPO PLAST

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK: 8 dodjelaJAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK: 5 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA: 5 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA'': 4 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA ŽIVINICE: 1 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 1 dodjelaOPĆA BOLNICA JAJCE: 1 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA "PETAR KOČIĆ" KOLA, BANJALUKA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20162
20171
20184
20191
20202
20212
20222
20232
20243
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1410,25 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.743,50 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1555,55 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

349.765,81 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1260 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

224.204,86 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

239.673,50 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213.151,50 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.160 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

314.356,93 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 994.505,65 KMPDV osnova nije poznata30,77 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 6149.063,79 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK8 3.478,52 KMPDV osnova nije poznata20,51 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 2567 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK5 30.129,84 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

2,56 %

Nazivnik: 195 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA5 17.982,71 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

3,09 %

Nazivnik: 162 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.175,78 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.689,93 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

7,32 %

Nazivnik: 41 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.021,95 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

20 %

Nazivnik: 10 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.316,36 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 72 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.214 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2326 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆA BOLNICA JAJCE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.400 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 273 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "PETAR KOČIĆ" KOLA, BANJALUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.050 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "PROKOSOVIĆI"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.929,79 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 93 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA GRADAČAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.017,10 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2855 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

260 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3854 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J U OSNOVNA ŠKOLA "TINJA" U TINJI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.911,86 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,47 %

Nazivnik: 68 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ,, JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ" SRBAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.273,50 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,37 %

Nazivnik: 73 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DRVAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.500 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

118.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2506 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK211200000020
JAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK000000110111
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA000000002111
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''000001000021
JU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK000000000021
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK000101000000
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA ŽIVINICE000000000100
GRAD ŽIVINICE000000000010
OPĆA BOLNICA JAJCE000000100000
OSNOVNA ŠKOLA "PETAR KOČIĆ" KOLA, BANJALUKA000000010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina22
Završni građevinski radovi13
Usluge održavanja i popravki2
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina22 81.373,17 KMPDV osnova nije poznata56,41 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi13 290.516,83 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.899,92 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.918,29 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.143,13 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)24
Građevinski radovi13
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)24 122.852 KMPDV osnova nije poznata61,54 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi13 268.839,34 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.160 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum31
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
otvoreni postupak4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum31 97.900,39 KMPDV osnova nije poznata79,49 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77.436,95 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

218.514 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine36 381.267,84 KMPDV osnova nije poznata92,31 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton33 173.367,84 KMPDV osnova nije poznata84,62 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik8 3.478,52 KMPDV osnova nije poznata20,51 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK8 3.478,52 KMPDV osnova nije poznata20,51 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.583,50 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.500 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.400 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.017,10 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.214 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.017,10 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRVAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.500 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 89,74 % · Nazivnik: 39 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 39 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 39 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 39

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Zamjena unutrašnje stolarijeJAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK09.07.2026.12.765 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Unutrašnja stolarijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA16.06.2026.5.761,29 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ZAMJENA DIJELA STOLARIJEJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''13.05.2026.5.292,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA STOLARIJE U FISKULTURNOJ SALIJ U OSNOVNA ŠKOLA "TINJA" U TINJI07.05.2026.2.911,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena dijela unutrašnje stolarijeJU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK24.03.2026.4.332,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na izgradnji kompleksa poslovnog objekta Vedro Polje – Bihać - Nabavka i ugradnja stolarijePODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ20.01.2026.118.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena ulaznih vrata centralne školeJU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK25.12.2025.3.418,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena dijela stolarije na prostoru MZ Litve i Zamjena vanjske stolarije na objektu JP Veterinarska stanica Živinice

Zamjena vanjske stolarije na objektu JP Veterinarska stanica Živinice

GRAD ŽIVINICE09.12.2025.4.214 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena vanjske stolarijeJU OSNOVNA ŠKOLA "ŠPIONICA" ŠPIONICA-SREBRENIK07.12.2025.5.938,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena unutrašnje i vanjske stolarijeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "PROKOSOVIĆI"03.12.2025.4.929,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Utopljavanje objekta-zamjena stolarijeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DRVAR30.11.2025.51.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja unutrašnje stolarijeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA06.11.2025.5.918,29 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka prozoraJAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK20.08.2025.5.092,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja unutrašnjih vrataJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK"12.08.2025.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

UNUTRAŠNJA STOLARIJA CENTRALNA ŠKOLAJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''27.07.2025.5.949,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ZAMJENA UNUTRAŠNJE STOLARIJE CENTRALNA ŠKOLAJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''17.06.2025.5.949,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka brava za vrataJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK23.02.2025.76,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka panelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK30.01.2025.17,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja unutrašnje stolarijeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ˝SLADNA˝ SLADNA25.11.2024.4.143,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pvc prpzora, vrata i usluga montažeJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA ŽIVINICE28.07.2024.4.316,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 16:48