Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GRADITELJ-PROM D.O.O.

GRADITELJ-PROM D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ČELINAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4401303220002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 56256Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54759Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele28
Postupci26
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

524.864,56 KMPDV osnova nije poznata
268.358,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 27 / 28 dodjela (96,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,32

Poznato: 28 / 28 (100 %)

Udio s jednom ponudom50 %

Nazivnik: 28 dodjela

Dodjele u konzorciju3,57 %

1 / 28 · Samostalno: 27

Prva dodjela: 29.11.2015. · Posljednja dodjela: 10.03.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GRADITELJ-PROM D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPŠTINA ČELINAC: 22 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA: 2 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 1 dodjelaVODOVOD A.D. BANJA LUKA: 1 dodjelaPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA: 1 dodjelaČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20164
20172
20182
20193
20204
20211
20223
20231
20243
20252
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117.000,75 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

242.442,93 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.591,50 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

223.855,60 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2103.175,88 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

199.958,44 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

140.874,70 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

376.714,20 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.953,90 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

191.990,74 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

115.305,92 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPŠTINA ČELINAC22 397.005,56 KMPDV osnova nije poznata78,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

1,68 %

Nazivnik: 1308 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70.787,80 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2223 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.245,60 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5228 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 11391 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.875,60 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

2,7 %

Nazivnik: 37 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
OPŠTINA ČELINAC33212401132
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA00000011000
GRAD BANJA LUKA01000000000
VODOVOD A.D. BANJA LUKA00001000000
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA00000001000
ČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC00010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo20
Završni građevinski radovi6
Kupovina1
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo20 445.247,85 KMPDV osnova nije poznata71,43 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi6 55.791,11 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.875,60 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi27
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi27 518.914,56 KMPDV osnova nije poznata96,43 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 27 dodjela (96,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak8
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
direktni sporazum7
pregovarački postupak bez objave obavještenja6
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak8 309.963,86 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 138.909,75 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum7 37.284,08 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja6 38.706,87 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska28 524.864,56 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 28 dodjela (96,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ČELINAC23 414.881,16 KMPDV osnova nije poznata82,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.195,60 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GS IZGRADNJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ELNAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,57 %

Nazivnik: 28 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 71,43 % · Nazivnik: 28 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 28 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 28 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 28

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Изградња плочасатог пропуста у Шњеготини Доњој преко водотока Ратковац, нови радовиOPŠTINA ČELINAC10.03.2025.7.673 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња моста на улазу у комплекс Спортско-рекреационог центра Млинска Ријека, нови радовиOPŠTINA ČELINAC10.03.2025.7.632,92 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња плочастог пропуста у Шњеготини Доњој преко водотока „Ратковац“OPŠTINA ČELINAC06.10.2024.38.538,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња моста на улазу у комплекс Спортско-рекреационог центра Млинска РијекаOPŠTINA ČELINAC11.09.2024.38.200,40 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња темеља на објекту Друштвеног дома у ГрабовцуOPŠTINA ČELINAC11.02.2024.15.251,94 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење додатних радова на изградњи наткривене трибине на постојећем стадиону ФК "Челинац" - фаза I у ЧелинцуOPŠTINA ČELINAC04.06.2023.1.953,90 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радови на реконструкцији дијела притвора у кругу КПЗ Бања ЛукаKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA16.11.2022.29.913,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња наткривене трибине на постојећем стадиону ФК "Челинац" - фаза IOPŠTINA ČELINAC16.08.2022.46.801,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i adaptacija objekta Pošte 78252 Trn-izvođenje radova sa ishođenjem projektne dokumentacijePOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA13.04.2022.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радови на реконструкцији карауле у кругу Казнено-поправног завода Бања ЛукаKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA22.11.2021.40.874,70 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење додатних радова на објектима високоградњеOPŠTINA ČELINAC08.12.2020.4.503,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радови на подручној амбуланти у МЗ Јошавка, радови на уградњи материјала у темеље, темељне греде и нулту плочуOPŠTINA ČELINAC01.11.2020.5.978 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење радова на објектима високоградњеOPŠTINA ČELINAC26.07.2020.50.838,80 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња резервоара IV висинске зоне 25 m3 - водовод ОпсјечкоOPŠTINA ČELINAC10.05.2020.38.638,14 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Идејно рјешењеVODOVOD A.D. BANJA LUKA09.10.2019.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење додатних радова на санацији, реконструкцији и доградњи објекта подручног одјељења Опсјечко ЈУ ОШ "Милош Дујић" у ЧелинцуOPŠTINA ČELINAC14.08.2019.15.530,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација, реконструкција и доградња објекта подручног одјељења Опсјечко ЈУ ОШ "Милош Дујић" у ЧелинцуOPŠTINA ČELINAC28.05.2019.81.695,08 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zemljanih, betonskih i armirano betonskih radovaČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC17.05.2018.17.875,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација централног спомен обиљежјаOPŠTINA ČELINAC11.02.2018.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Санација централног обиљежја на спомен гробљу у центру Челинца и постољима за спомен плоче споменика у ПоповцуOPŠTINA ČELINAC07.12.2017.5.965,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:07