Preskoči na sadržaj

Dobavljač

IZGRADNJA-KOMING DOO BUGOJNO

IZGRADNJA-KOMING DOO BUGOJNO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BUGOJNO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236634220001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2016 (10 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 54661Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele135
Postupci117
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.613.495,94 KMPDV osnova nije poznata
2.358.843,02 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,02

Poznato: 135 / 135 (100 %)

Udio s jednom ponudom22,22 %

Nazivnik: 135 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 135 · Samostalno: 135

Prva dodjela: 28.07.2016. · Posljednja dodjela: 19.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

IZGRADNJA-KOMING DOO BUGOJNO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE: 73 dodjelaOPĆINA BUGOJNO: 25 dodjelaOPĆINA DONJI VAKUF: 11 dodjelaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO: 11 dodjelaJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD BUGOJNO: 7 dodjelaOPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO: 2 dodjelaJAVNO KOMUNALNO USLUŽNO PREDUZEĆE "ČISTOĆA" D.O.O. BUGOJNO: 1 dodjelaSREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20174
20183
20194
202024
202128
202212
20239
202414
202514
2026 · Nepotpuna tekuća godina22
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

133.240 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1289.685,20 KMPDV osnova nije poznata2,96 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

264.656,46 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

122.885,80 KMPDV osnova nije poznata2,96 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202024 31.035.404,17 KMPDV osnova nije poznata17,78 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202128 41.166.290,72 KMPDV osnova nije poznata20,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 2564.869,97 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 2335.238,86 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202414 5602.361,37 KMPDV osnova nije poznata10,37 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202514 5219.540,42 KMPDV osnova nije poznata10,37 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina22 3279.322,97 KMPDV osnova nije poznata16,3 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE73 1.986.695,70 KMPDV osnova nije poznata54,07 %

Nazivnik: 135 dodjela

4,61 %

Nazivnik: 1582 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BUGOJNO25 1.819.550,76 KMPDV osnova nije poznata18,52 %

Nazivnik: 135 dodjela

8,45 %

Nazivnik: 296 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DONJI VAKUF11 611.333,85 KMPDV osnova nije poznata8,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

3,02 %

Nazivnik: 364 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO11 10.688,24 KMPDV osnova nije poznata8,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

2,23 %

Nazivnik: 494 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD BUGOJNO7 31.943,67 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 135 dodjela

70 %

Nazivnik: 10 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131.576,62 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 718 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.795,56 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 572 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.825,06 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

1,2 %

Nazivnik: 167 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO USLUŽNO PREDUZEĆE "ČISTOĆA" D.O.O. BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.969,23 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 429 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.117,25 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 458 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE102417141153412
OPĆINA BUGOJNO04105214620
OPĆINA DONJI VAKUF000001100000
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO00000000029
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD BUGOJNO00000000250
OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE00002000000
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO00000000200
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''BRISTOVI'' BUGOJNO00000100100
JAVNO KOMUNALNO USLUŽNO PREDUZEĆE "ČISTOĆA" D.O.O. BUGOJNO00000000001
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO00000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Završni građevinski radovi79
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo38
Kupovina12
Ostale usluge2
Priprema gradilišta2
Građevinske instalacije1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi79 2.141.062,93 KMPDV osnova nije poznata58,52 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo38 2.434.582,19 KMPDV osnova nije poznata28,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina12 18.171,46 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.954,86 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.020 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.995 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.709,50 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi119
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14
Usluge popravaka i održavanja2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi119 4.584.665,12 KMPDV osnova nije poznata88,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14 33.620,96 KMPDV osnova nije poznata10,37 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.826,75 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

837,61 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum56
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda41
otvoreni postupak38
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum56 229.548,05 KMPDV osnova nije poznata41,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda41 1.716.473,41 KMPDV osnova nije poznata30,37 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak38 2.667.474,48 KMPDV osnova nije poznata28,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton135 4.613.495,94 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine135 4.613.495,94 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO106 3.844.159,36 KMPDV osnova nije poznata78,52 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI VAKUF11 611.333,85 KMPDV osnova nije poznata8,15 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131.576,62 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 135 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 71,85 % · Nazivnik: 135 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 135 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 135 (0,74 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 135

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
NASIPANJE I UREĐENJE PUTA U MZ ČIPULJIĆ, OPĆINA BUGOJNOJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE19.09.2026.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

UREĐENJE TERENA OKO SPORTSKOG IGRALIŠTA MZ GRAČANICAJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE19.09.2026.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava građevinskog materijalaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO04.09.2026.1.666,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ CENTAR 1, PUT IZA TAKSISTA

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.25.633,95 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

MZ BRISTOVI, ASFALTIRANJE PUTA U NASELJU DONJI BOGANOVCI

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.17.048,75 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

MJESNA ZAJEDNICA GRAČANICA, ASFALTIRANJE PUTA PREMA FARMI

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.22.212,04 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ DRVETINE - PUT PREMA ŠKILJANU

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.8.473 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ ROVNA, PUTNI PRAVAC GORNJI BOGANOVCI

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.76.766,40 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ DRVETINE - PUT SKROBO

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.8.533,37 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ GOLO BRDO - PUT ZA NASELJE ARNAUTI

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.25.552,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje lokalnih puteva po pravcima, Općina Bugojno

ASFALTIRANJE PUTA U MZ ČIPULJIĆ

JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.44.912,30 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje putnog pravca Kula BristoviJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE02.09.2026.19.512 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

potrebnog materijala za uređenje pješačke staze kod Prve i Treće osnovne škole Bugojno i uređenje prostora za firmu "Mujanić Energetika"JP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVE23.08.2026.3.223,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava građevinskog materijalaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO29.07.2026.1.641,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava građevinskog materijalaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO13.07.2026.1.707,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava materijala za gradnjuJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO24.06.2026.1.400,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava građevinskog materijalaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO01.06.2026.791,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka korugovani kanalizacionih cijevi fi 200JAVNO KOMUNALNO USLUŽNO PREDUZEĆE "ČISTOĆA" D.O.O. BUGOJNO06.04.2026.5.969,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava materijala za gradnjuJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO31.03.2026.135,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava materijala za popravak zgradeJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO31.03.2026.380,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 09:36