Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CONTROLMATIK D.O.O.

CONTROLMATIK D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227045590002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 55079Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54610Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele38
Postupci38
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.002.056,88 KMPDV osnova nije poznata
512.343,55 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 32 / 38 dodjela (84,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

6 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,55

Poznato: 38 / 38 (100 %)

Udio s jednom ponudom44,74 %

Nazivnik: 38 dodjela

Dodjele u konzorciju15,79 %

6 / 38 · Samostalno: 32

Prva dodjela: 12.10.2015. · Posljednja dodjela: 26.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CONTROLMATIK D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.J.P. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O ŠIROKI BRIJEG: 7 dodjelaJ.P. "KOMUNALNO" D.O.O. LIVNO: 5 dodjelaJAVNO PODUZEĆE BROĆANAC D.O.O.: 4 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA: 4 dodjelaGRAD LIVNO: 3 dodjelaJP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI: 3 dodjelaJAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM: 2 dodjelaJAVNO PODUZEĆE ''KOMUNALNO'' D.O.O GRUDE: 2 dodjelaOPĆINA PROZOR-RAMA: 2 dodjelaJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20163
20171
20184
20194
20203
20213
20224
20234
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.080,65 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

280.460,20 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

148.000 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4113.090,74 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

475.648,80 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.116,66 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2179.418,90 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

485.054,08 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

416.811,81 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20257 7286.467,44 KMPDV osnova nije poznata18,42 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4105.907,60 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
J.P. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O ŠIROKI BRIJEG7 40.998,88 KMPDV osnova nije poznata18,42 %

Nazivnik: 38 dodjela

2,34 %

Nazivnik: 299 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.P. "KOMUNALNO" D.O.O. LIVNO5 556.766,23 KMPDV osnova nije poznata13,16 %

Nazivnik: 38 dodjela

1,17 %

Nazivnik: 426 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE BROĆANAC D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134.839,18 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

1,19 %

Nazivnik: 336 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.277,31 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 3910 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LIVNO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.933,65 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 824 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.883,19 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,49 %

Nazivnik: 610 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.387,80 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

1,65 %

Nazivnik: 121 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE ''KOMUNALNO'' D.O.O GRUDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.906,81 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

1,35 %

Nazivnik: 148 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA PROZOR-RAMA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1158 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
JP VODOVOD D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54.018,70 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 543 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE VODOVOD D.O.O. POSUŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.395,73 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 284 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1461 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE D.O.O. TOMISLAVGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.049,40 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 161 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA GRUDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 747 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320252026
J.P. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O ŠIROKI BRIJEG00011120110
J.P. "KOMUNALNO" D.O.O. LIVNO02010010010
JAVNO PODUZEĆE BROĆANAC D.O.O.00101001001
JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE "ČAPLJINA" D.O.O. ČAPLJINA10001200000
GRAD LIVNO01000000011
JP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI00000000111
JAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM00000001010
JAVNO PODUZEĆE ''KOMUNALNO'' D.O.O GRUDE00000000110
OPĆINA PROZOR-RAMA00011000000
JP VODOVOD D.O.O. MOSTAR00010001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki24
Kupovina7
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Ostale usluge2
Građevinske instalacije1
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Završni građevinski radovi1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki24 780.985,13 KMPDV osnova nije poznata63,16 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 24 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kupovina7 161.471,75 KMPDV osnova nije poznata18,42 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.600 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja15
Industrijske mašine8
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5
Građevinski radovi4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja15 126.807,49 KMPDV osnova nije poznata39,47 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 15 dodjela (86,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine8 615.198,82 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5 139.869,18 KMPDV osnova nije poznata13,16 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.906,81 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96.481,95 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970,40 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.852,23 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum19
otvoreni postupak11
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum19 88.152,04 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 733.184,81 KMPDV osnova nije poznata28,95 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 11 dodjela (72,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 180.720,03 KMPDV osnova nije poznata18,42 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine38 1.002.056,88 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 38 dodjela (84,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton14 261.522,99 KMPDV osnova nije poznata36,84 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 14 dodjela (78,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton14 76.184,61 KMPDV osnova nije poznata36,84 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 14 dodjela (78,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Kanton 109 663.749,28 KMPDV osnova nije poznata23,68 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno8 610.699,88 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Široki Brijeg7 40.998,88 KMPDV osnova nije poznata18,42 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LIVNO5 556.766,23 KMPDV osnova nije poznata13,16 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Čapljina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.277,31 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČITLUK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134.839,18 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ljubuški3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.883,19 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
LJUBUŠKI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.883,19 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRUDE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.906,81 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Grad Mostar2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54.018,70 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEUM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.387,80 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PROZOR - RAMA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POSUŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.395,73 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TOMISLAVGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.049,40 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
CONTROLMATIK D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru10,53 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
JKP "VODOGRAD" DOO PROZOR/RAMA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PUTOVI DOO GRUDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5,26 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
AUTOMATIZACIJA SUSTAVA I PROCESA U INDUSTRIJI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 9

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 71,05 % · Nazivnik: 38 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 38 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 38 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
12.09.2025.12.09.2028.
22.09.2025.22.09.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 38

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabava i ugradnja opreme za dezinfekciju vode plinskim klorom za NOVU SUHOVUJAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE D.O.O. TOMISLAVGRAD26.04.2026.53.049,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i rekonstrukcija sustava dezinfekcije vode u sklopu crpne stanica VitinaJP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI08.04.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava opreme za dezinfekciju vodeGRAD LIVNO29.03.2026.46.888,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava Regulator vakumski M10 AC/8MJAVNO PODUZEĆE BROĆANAC D.O.O.09.03.2026.5.970 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje opreme za dezinfekciju vodeJ.P. "KOMUNALNO" D.O.O. LIVNO22.09.2025.254.712,69 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga održavanja i servisa opreme za dezinfekciju vodeJAVNO PODUZEĆE ''KOMUNALNO'' D.O.O GRUDE12.09.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge instaliranja strojeva i opremeJ.P. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O ŠIROKI BRIJEG28.08.2025.5.852,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja opreme za dezinfekciju vodeJP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI20.08.2025.5.961,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dvogodišnja nabava usluga održavanja klorne opremeJAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM14.07.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravka i održavanja opreme za dezinfekciju vodeJAVNO PODUZEĆE VODOVOD D.O.O. POSUŠJE25.03.2025.18.395,73 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava opreme za dezinfekciju vodeGRAD LIVNO15.01.2025.1.545,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava uslua servisa i održavanje oprema za dezinfekciju vodeJAVNO PODUZEĆE ''KOMUNALNO'' D.O.O GRUDE21.12.2023.5.906,81 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge servisiranja elektroopreme u CSJ.P. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O ŠIROKI BRIJEG01.11.2023.5.983,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava sanacije i rekonstrukcije dijela vodozahvata Grudsko Vrilo u općini GrudeOPĆINA GRUDE12.10.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja opreme za dezinfekciju vodeJP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI30.01.2023.4.921,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja opreme za dezinfekciju vodeJAVNO PODUZEĆE BROĆANAC D.O.O.28.12.2022.31.095,88 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga validacije i kalibracije mjernih instrumenataJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.18.07.2022.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija opreme za dezinfekciju vode na CP A. KombinatJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR30.06.2022.5.970,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje opreme za dezinfekciju vodeJAVNO PODUZEĆE "KOMUNALNO NEUM" D.O.O NEUM19.05.2022.47.387,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE OPREME ZA DEZINFEKCIJU VODEJ.P. "KOMUNALNO" D.O.O. LIVNO01.12.2021.167.962,30 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 13:05