Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EKOTEH D.O.O. MOSTAR

EKOTEH D.O.O. MOSTAR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227840560006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2014 (12 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45608Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54402Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele156
Postupci146
Naručioci49

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.093.514,32 KMPDV osnova nije poznata
559.104,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 156 / 156 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,3

Poznato: 156 / 156 (100 %)

Udio s jednom ponudom11,54 %

Nazivnik: 156 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 156 · Samostalno: 156

Prva dodjela: 26.01.2015. · Posljednja dodjela: 22.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EKOTEH D.O.O. MOSTAR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA: 20 dodjelaŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO: 17 dodjelaDOM ZDRAVLJA LIVNO: 10 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 10 dodjelaDOM ZDRAVLJA NEUM: 9 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 8 dodjelaJU BOLNICA TRAVNIK: 6 dodjelaJU DOM ZDRAVLJA KISELJAK: 6 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA ČITLUK SA STACIONAROM: 4 dodjelaJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20167
20179
20187
201911
202011
20216
20226
202321
202425
202525
2026 · Nepotpuna tekuća godina25
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.826,60 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 765.481,60 KMPDV osnova nije poznata4,49 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 6162.712 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 450.979 KMPDV osnova nije poznata4,49 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201911 9164.253,21 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 9158.152,17 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 633.520,20 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 649.760,70 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202321 1166.996,70 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202425 21230.428,70 KMPDV osnova nije poznata16,03 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202525 1861.268,94 KMPDV osnova nije poznata16,03 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina25 1247.134,50 KMPDV osnova nije poznata16,03 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA20 190.891,97 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 10944 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO17 31.757,60 KMPDV osnova nije poznata10,9 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 2810 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA LIVNO10 3.752,60 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 156 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 887 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA10 243.557 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 8272 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA NEUM9 3.915 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 156 dodjela

1,63 %

Nazivnik: 553 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA8 32.757,50 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 11384 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK6 9.039 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 10222 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK6 4.095,44 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 645 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA ČITLUK SA STACIONAROM4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

705 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,82 %

Nazivnik: 487 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 1106 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

384.000 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 20452 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.320 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3576 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.510 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.997,50 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2273 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.615 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1854 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.092,20 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2847 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.686,50 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 4631 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

510 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3519 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠNA KLINIČKA BOLNICA MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.360 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3579 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA003303015113
ŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO110011111127
DOM ZDRAVLJA LIVNO000000004213
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA001221010210
DOM ZDRAVLJA NEUM000120102102
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA000011012120
JU BOLNICA TRAVNIK110100100020
JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK000000000132
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA ČITLUK SA STACIONAROM000000001111
JU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO000000000121

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge56
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja43
Zdravstvene i socijalne usluge26
Kupovina15
Usluge održavanja i popravki6
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza5
Završni građevinski radovi2
Istraživačke i razvojne usluge1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge56 570.998,97 KMPDV osnova nije poznata35,9 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja43 60.263,20 KMPDV osnova nije poznata27,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge26 243.874,44 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina15 62.697 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 73.180 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza5 11.303,20 KMPDV osnova nije poznata3,21 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.197,51 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

540 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.300 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.160 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge obrazovanja i osposobljavanja54
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)23
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša23
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge20
Usluge popravaka i održavanja10
Usluge u području zdravstva i socijalne brige9
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu3
Građevinski radovi3
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja54 100.086,14 KMPDV osnova nije poznata34,62 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)23 31.687,20 KMPDV osnova nije poznata14,74 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša23 34.512 KMPDV osnova nije poznata14,74 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge20 150.161,97 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja10 151.080 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige9 232.717 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.966 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

245.350 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.400 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70.809,51 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.200 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.076,50 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.300 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum125
otvoreni postupak25
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum125 178.192,84 KMPDV osnova nije poznata80,13 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 125 / 125 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak25 726.243,97 KMPDV osnova nije poznata16,03 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5 126.180 KMPDV osnova nije poznata3,21 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

62.897,51 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine129 1.010.284,32 KMPDV osnova nije poznata82,69 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 129 / 129 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton29 196.252,97 KMPDV osnova nije poznata18,59 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 1027 35.510,20 KMPDV osnova nije poznata17,31 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska22 78.601,50 KMPDV osnova nije poznata14,1 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton21 251.035,20 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton19 16.125 KMPDV osnova nije poznata12,18 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton19 15.927,44 KMPDV osnova nije poznata12,18 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno10 3.752,60 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LIVNO10 3.752,60 KMPDV osnova nije poznata6,41 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEUM9 3.915 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK7 9.189 KMPDV osnova nije poznata4,49 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KISELJAK6 4.095,44 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČITLUK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

705 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.732,51 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.510 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.941 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.320 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.941 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.997,50 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.092,20 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 156 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 27

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 83,97 % · Nazivnik: 156 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 156 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 156 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
27.11.2025.27.11.2026.
10.06.2024.10.06.2027.
01.06.2026.01.06.2028.
01.06.2026.01.06.2028.
01.06.2026.01.06.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Obuka djelatnikaKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA09.10.2022.1.080 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge obuke iz oblasti ionizirajućeg zračenja za RTHJZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE24.09.2018.450 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga obuke iz oblasti jonizirajućeg zračenjaJZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE12.03.2018.520 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 156

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Obuka iz zaštite od ionizirajućeg zračenja za RTH - dipl.ing.med. radiologijeDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE22.09.2026.495 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OBUKA ZDRAVSTVENIH RADNIKAJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI21.09.2026.360 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge obuke iz zaštite od ionizirajućeg zračenjaJU DOM ZDRAVLJA KISELJAK20.09.2026.540 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Стручно усавршавање радника - обука из заштите од јонизујућег зрачењаЈЗУ "ДОМ ЗДРАВЉА" УГЉЕВИК20.09.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OBUKA ZDRAVSTVENIH RADNIKAJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI20.09.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge očitanja dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO09.09.2026.336 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje personalnih dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO13.08.2026.336 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje osobnih dozimetaraJU DOM ZDRAVLJA KREŠEVO22.07.2026.320 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava očitanja dozimetaraDOM ZDRAVLJA NEUM07.07.2026.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje personalnih dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO06.07.2026.336 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje personalnih dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO07.06.2026.343 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga pregleda i ispitivanja iz oblasti jonizirajućeg zračenja

Individualni monitoring profesionalno izloženih lica kategorija A (TL dozimetrija)

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA01.06.2026.26.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga pregleda i ispitivanja iz oblasti jonizirajućeg zračenja

Individualni monitoring profesionalno izloženih lica kategorija B (TL dozimetrija)

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA01.06.2026.8.160 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga pregleda i ispitivanja iz oblasti jonizirajućeg zračenja

Izgubljeni ili oštećeni TL dozimetar

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA01.06.2026.300 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje personalnih dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO05.05.2026.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava, izrade elaborata za zaštitu od zračenjaDOM ZDRAVLJA NEUM19.04.2026.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje personalnih dozimetaraŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO31.03.2026.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava odjeće za nuklearnu i radiološku zaštitu za potrebe klinike za dentalnu medicinu Medicinskog fakulteta-a SUM-aSVEUČILIŠTE U MOSTARU17.03.2026.2.975 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Očitanje dozimetraDOM ZDRAVLJA LIVNO02.03.2026.360 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga zaštite od zračenjaHRVATSKA BOLNICA "DR. FRA MATO NIKOLIĆ" NOVA BILA25.02.2026.693 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 17:34