Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ENL GRUPACIJA D.O.O.

ENL GRUPACIJA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201486910003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46668Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54258Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele108
Postupci108
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

267.990,11 KMPDV osnova nije poznata
137.021,17 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 108 / 108 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,07

Poznato: 108 / 108 (100 %)

Udio s jednom ponudom3,7 %

Nazivnik: 108 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 108 · Samostalno: 108

Prva dodjela: 17.02.2015. · Posljednja dodjela: 12.03.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ENL GRUPACIJA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 65 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 10 dodjelaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO: 9 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO: 6 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE: 5 dodjelaSARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO: 4 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO: 2 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 1 dodjelaGRAD GRAČANICA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20166
20177
201812
201915
202016
202114
202211
202314
20243
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.090 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 528.330 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20177 715.779,50 KMPDV osnova nije poznata6,48 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201812 624.000,61 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201915 411.700 KMPDV osnova nije poznata13,89 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202016 547.600 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202114 418.690 KMPDV osnova nije poznata12,96 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202211 28.000 KMPDV osnova nije poznata10,19 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202314 343.320 KMPDV osnova nije poznata12,96 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

314.160 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

331.160 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

314.160 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU65 27.800 KMPDV osnova nije poznata60,19 %

Nazivnik: 108 dodjela

1,71 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR10 75.632,31 KMPDV osnova nije poznata9,26 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 3725 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO9 37.936 KMPDV osnova nije poznata8,33 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 1507 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO6 66.600 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 108 dodjela

1 %

Nazivnik: 600 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE5 15.990 KMPDV osnova nije poznata4,63 %

Nazivnik: 108 dodjela

1 %

Nazivnik: 499 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.908,80 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 1713 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.290 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.850 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2757 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3591 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.983 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2034 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU11161110101012111
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR111202201000
BH-GAS D.O.O. SARAJEVO001102101111
TURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO000001010121
FEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE011111000000
SARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO101020000000
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO020000000000
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO001000100000
OPĆINA TEŠANJ000010000000
GRAD GRAČANICA000100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kompjuterske i uz njih vezane usluge71
Ostale usluge27
Telekomunikacijske usluge3
Usluge održavanja i popravki3
Kupovina2
Istraživačke i razvojne usluge1
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge71 153.919 KMPDV osnova nije poznata65,74 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge27 86.281,11 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.940 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.960 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.790 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška33
Poštanske i telekomunikacijske usluge30
Usluge popravaka i održavanja26
Programski paketi i informacijski sistemi11
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška33 183.061,80 KMPDV osnova nije poznata30,56 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge30 6.000 KMPDV osnova nije poznata27,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja26 20.616 KMPDV osnova nije poznata24,07 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi11 34.920 KMPDV osnova nije poznata10,19 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.192,31 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.790 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum103
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum103 172.550,11 KMPDV osnova nije poznata95,37 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42.440 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine108 267.990,11 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 108 / 108 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo82 126.448,80 KMPDV osnova nije poznata75,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo69 44.090 KMPDV osnova nije poznata63,89 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO66 33.800 KMPDV osnova nije poznata61,11 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.290 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.983 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.983 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 99,07 % · Nazivnik: 108 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 108 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 108 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 108

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
ODRŽAVANJE WEB STRANICETURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO12.03.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja e-mail.serveraJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU08.02.2026.2.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge web hostingaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO25.01.2026.5.760 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

UNAPREĐENJE WEB STRANICETURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO04.11.2025.17.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje web straniceTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO05.03.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja servera, mail servera i web stranice za period od 12 mjeseci 2025. godineJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU30.01.2025.2.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge web hostingaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO14.01.2025.5.760 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje web straniceTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO28.02.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistema - internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU30.01.2024.2.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja web hostingaBH-GAS D.O.O. SARAJEVO17.01.2024.5.760 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja sistema www.csrsa.baJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU27.12.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistema - internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU29.11.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistema - internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU30.10.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja sistema www.csrsa.baJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU28.09.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadogradnja i održavanje IMACJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR30.08.2023.36.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistema - internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU30.08.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge održavanja internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU27.07.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistemaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU29.06.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge održavanja sistema internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU30.05.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluga održavanja sistema - internet prezentacijeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU27.04.2023.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 07:15