Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ID-EKO D.O.O. ZA DEZINFEKCIJU, DEZINSEKCIJU I DERATIZACIJU ČAPLJINA

ID-EKO D.O.O. ZA DEZINFEKCIJU, DEZINSEKCIJU I DERATIZACIJU ČAPLJINA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ČAPLJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227798850007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 54118Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele18
Postupci18
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

61.530,41 KMPDV osnova nije poznata
31.460,00 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 18 / 18 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 18 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 18 · Samostalno: 18

Prva dodjela: 28.09.2016. · Posljednja dodjela: 01.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ID-EKO D.O.O. ZA DEZINFEKCIJU, DEZINSEKCIJU I DERATIZACIJU ČAPLJINA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA NEUM: 10 dodjelaDOM ZDRAVLJA STOLAC: 3 dodjelaDOM ZDRAVLJA NEUM: 2 dodjelaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaFEDERALNI AGROMEDITERANSKI ZAVOD MOSTAR: 1 dodjelaAGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20171
20182
20191
20202
20212
20221
20232
20241
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.248 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1170 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.096 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.963,50 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.638,50 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.082 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.980,50 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.358,50 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.980 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.412 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.601,41 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA NEUM10 55.841,91 KMPDV osnova nije poznata55,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

1,57 %

Nazivnik: 636 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA STOLAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.098,50 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA NEUM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

760 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 553 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

160 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4631 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI AGROMEDITERANSKI ZAVOD MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 473 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1611 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
OPĆINA NEUM00111111112
DOM ZDRAVLJA STOLAC10000000011
DOM ZDRAVLJA NEUM00001100000
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE00100000000
FEDERALNI AGROMEDITERANSKI ZAVOD MOSTAR00000001000
AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE01000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge7
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge3
Usluge održavanja i popravki3
Zdravstvene i socijalne usluge3
Kupovina2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 30.366,91 KMPDV osnova nije poznata38,89 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.554,50 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.908 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.941 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

760 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša15
Hemijski proizvodi2
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša15 58.270,41 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

760 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

660 KMPDV osnova nije poznata5,56 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum18
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum18 61.530,41 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine16 61.200,41 KMPDV osnova nije poznata88,89 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton15 58.700,41 KMPDV osnova nije poznata83,33 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEUM12 56.601,91 KMPDV osnova nije poznata66,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STOLAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.098,50 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 18 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 18 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 18 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 18

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
DDD uslugeDOM ZDRAVLJA STOLAC01.10.2026.418,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izvanredne dezinsekcije i dezifenkcije javnih površina na području općine Neum u 2026.gOPĆINA NEUM16.09.2026.2.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge preventivne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine Neum u 2026. godiniOPĆINA NEUM29.01.2026.5.982,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DDD uslugeDOM ZDRAVLJA STOLAC03.04.2025.432 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezifenkcije javnih površina na području općine NeumOPĆINA NEUM19.03.2025.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluge prevetivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine NeumOPĆINA NEUM07.02.2024.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

D.D. MJERE ,MOSTAR,BUNAFEDERALNI AGROMEDITERANSKI ZAVOD MOSTAR26.07.2023.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina u 2023. godiniOPĆINA NEUM21.02.2023.5.858,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine Neum u 2022.godiniOPĆINA NEUM01.03.2022.5.980,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava IzosanaDOM ZDRAVLJA NEUM12.09.2021.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine Neum u 2021.godiniOPĆINA NEUM28.02.2021.5.982 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnhi površina na području općine Neum u 2020.godiniOPĆINA NEUM20.04.2020.5.978,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava srestava za dezinfekciju površina i rukuDOM ZDRAVLJA NEUM23.03.2020.660 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne sustavne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine Neum u 2019.godiniOPĆINA NEUM14.02.2019.5.963,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dezinfekcija vozilaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE11.12.2018.160 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge preventivne susravne deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije javnih površina na području općine Neum u 2018.godiniOPĆINA NEUM01.02.2018.5.936 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge deratizacije i dezinfekcije objekata na lokaciji JPAKL Mostar za potrebe Agencije za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BiHAGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE27.09.2017.170 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge dezinfekcije i dezinsekcijeDOM ZDRAVLJA STOLAC28.09.2016.1.248 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 06:08