Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"GEO NOVO" D.O.O.

"GEO NOVO" D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ISTOČNO NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400528100000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2003 (23 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 57057Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54042Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele67
Postupci57
Naručioci22

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

332.962,60 KMPDV osnova nije poznata
170.241,07 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 65 / 67 dodjela (97,01 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,88

Poznato: 67 / 67 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Dodjele u konzorciju2,99 %

2 / 67 · Samostalno: 65

Prva dodjela: 24.12.2015. · Posljednja dodjela: 20.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"GEO NOVO" D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ОПШТИНА ТРНОВО: 10 dodjelaOPŠTINA KALINOVIK: 9 dodjelaJAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA": 8 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA: 7 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 7 dodjelaZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO: 4 dodjelaOPŠTINA RUDO: 3 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 3 dodjelaOPŠTINA ISTOČNA ILIDZA: 2 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
201610
20177
20186
20199
20202
20215
20224
20232
20246
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina7
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.200 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201610 326.741 KMPDV osnova nije poznata14,93 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20177 623.150 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20186 419.044,60 KMPDV osnova nije poznata8,96 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20199 740.333 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.460 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 418.065 KMPDV osnova nije poznata7,46 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

223.620 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

232.076 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20246 673.630 KMPDV osnova nije poznata8,96 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 530.193 KMPDV osnova nije poznata11,94 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina7 639.450 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ТРНОВО10 44.340 KMPDV osnova nije poznata14,93 %

Nazivnik: 67 dodjela

1,93 %

Nazivnik: 518 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KALINOVIK9 49.789 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

3,36 %

Nazivnik: 268 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"8 24.660 KMPDV osnova nije poznata11,94 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 1232 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA7 76.611 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 1256 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.7 27.541 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 5966 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.378,60 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,97 %

Nazivnik: 412 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA RUDO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.640 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 716 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.600 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.150 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 689 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.800 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA SOKOLAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 454 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1924 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.800 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1969 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVO GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.950 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SAPNA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 803 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ГРАД ИСТОЧНО САРАЈЕВО1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.136 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 969 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.670 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6554 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PJ PRIVREDNIK ISTOČNO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2708 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

667 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6424 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4009 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
ОПШТИНА ТРНОВО010121100121
OPŠTINA KALINOVIK000200230110
JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"071000000000
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA000020101102
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.121000011100
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO002200000000
OPŠTINA RUDO000111000000
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH000000000030
OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA001010000000
MINISTARSTVO ODBRANE BIH001000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza48
Ostale usluge16
Istraživačke i razvojne usluge3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza48 211.846,60 KMPDV osnova nije poznata71,64 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 48 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge16 108.506 KMPDV osnova nije poznata23,88 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.610 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge61
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge61 309.981,60 KMPDV osnova nije poznata91,04 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 61 dodjela (96,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.330 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.610 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.041 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum38
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15
otvoreni postupak14
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum38 148.673 KMPDV osnova nije poznata56,72 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15 43.500 KMPDV osnova nije poznata22,39 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak14 140.789,60 KMPDV osnova nije poznata20,9 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska47 232.687 KMPDV osnova nije poznata70,15 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 47 dodjela (95,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo15 62.616 KMPDV osnova nije poznata22,39 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine14 39.208,60 KMPDV osnova nije poznata20,9 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (RS)10 44.340 KMPDV osnova nije poznata14,93 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton9 26.160 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALINOVIK9 49.789 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.378,60 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.640 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNA ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.150 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Trebinje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.800 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.950 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAPNA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNO NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SOKOLAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GIS SOFT D.O.O2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GEO-CENTAR D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEOPROJEKT D.O.O. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEOPUT D.O.O. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEOKING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PROSAN-GEOASTOR D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
CEROVAC DOO TREBINJE - AGENCIJA ZA NEPOKRETNOSTI "GEORAD"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MAPSOFT D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEOASTOR DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MIRKOVIĆ-GEOASTOR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEOMATIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 79,1 % · Nazivnik: 67 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 67 (0 %)

Pravni lijekovi: 8 · Poznato: 8 / 67 (11,94 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
13.08.2026.13.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 15

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Геодетске услугеKOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA A.D. ISTOČNO SARAJEVO13.08.2026.9.990 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada elaborata eksproprijacije zemljišta istočnog dijela Regulacionog plana za stambeno-poslovnu zonu „Centar“ u SapniOPĆINA SAPNA07.07.2026.1.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za potrebe izgradnje graničnih prelaza

LOT III - Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za potrebe izgradnje Graničnog prelaza za pogranični promet Hadžin potok - Bogovlja

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH25.05.2025.2.300 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za potrebe izgradnje graničnih prelaza

LOT I - Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za potrebe izgradnje Graničnog prelaza za pogranični promet Vaganj - Bili Brig

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH25.05.2025.2.300 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za potrebe izgradnje graničnih prelaza

LOT II - Vršenje usluge izrade geodetskog elaborata za projekat ,,Izgradnja kolske vage i rekonstrukcija Graničnog prelaza Zupci - Sitnica, zajedničke lokacije BiH i Crne Gore"

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH25.05.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Обиљежавање водозаштитних зона изворишта Канлићи и израда геодетских елабората санитарне заштите изворишта КанлићиOPŠTINA NOVO GORAŽDE20.03.2025.3.950 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда елабората цијепања парцела у сврху формирања грађевинских парцела предвиђених регулационим плановима ''Килавци-Шајбе'' и ''Црква Св. Илије на Моринама са гробљем''OPŠTINA NEVESINJE21.02.2019.2.800 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда елабората експропријације за водоснабдјевање Требињског поља и водозахвата Зупци и елабората експропријације за водовод за Град СунцаGRAD TREBINJE30.08.2017.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-469 Živinice-Dubrave-Međaš, projekat rekonstrukcije regionalne ceste R-469, dionica od st.km. 7+280 do st. km. 7+980 u dužini od 700 m

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.1.530 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-461a Srebrenik - Orahovica, projekat rekonstrukcije regionalne ceste R-461a, dionica Gornja Orahovica st.km. 11+015 – odvojak za Rašljevu st. km. 13+450 u dužini od 2450 m

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.3.470 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-460 Gračanica – Bukva – Doborovci - Srnice, projekat rekonstrukcije regionalne ceste R-460, dionica Srnice Gornje st.km. 19+900 – raskrsnica za mezarje u Srnicama Gornjim st. km. 21+900 u dužini od 2000 m

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.3.280 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-461a Srebrenik - Orahovica, projekat rekonstrukcije regionalne ceste R-461a, dionica raskrsnica za Brnjičane- raskrsnica za Moranjce u dužini od 1300 m

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.2.430 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-456, projekat sanacija trupa regionalne ceste R-456, na stacionaži 15+200

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.1.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-456, projekat sanacija trupa regionalne ceste R-456, na stacionaži 14+750

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.1.890 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade elaborata eksproprijacije, prema projektnim zadacima

Izrada elaborata eksproprijacije dionice regionalne ceste R-456, projekat rekonstrukcije regionalne ceste R-456, dionica Rastošnica – Goduš u dužini od 2900 m

JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"14.12.2016.4.260 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15