Preskoči na sadržaj

Dobavljač

VALEK-COMMERCE D.O.O.

VALEK-COMMERCE D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400864980000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2000 (26 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43301Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53928Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele125
Postupci125
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.866.315,19 KMPDV osnova nije poznata
954.231,80 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 125 / 125 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,26

Poznato: 125 / 125 (100 %)

Udio s jednom ponudom11,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 125 · Samostalno: 125

Prva dodjela: 30.11.2014. · Posljednja dodjela: 27.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

VALEK-COMMERCE D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE: 47 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 20 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 14 dodjelaOPŠTINA MRKONJIĆ GRAD: 12 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 7 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE: 6 dodjelaKOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" A.D.: 6 dodjelaСЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: 5 dodjelaGRAD GRADIŠKA: 2 dodjelaOPŠTINA TESLIĆ: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20156
20165
20177
20187
20198
20206
20217
20228
202310
202430
202520
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.496,31 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20156 547.459 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 551.941 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20177 5153.257 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 682.650 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 5372.929,51 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 680.470 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20217 425.178,83 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 683.340,41 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 8226.237,93 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202430 7491.608,60 KMPDV osnova nije poznata24 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202520 679.554,60 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 8167.192 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE47 41.263,20 KMPDV osnova nije poznata37,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

2,47 %

Nazivnik: 1906 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA20 945.683,83 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 5220 dodjela

2014 – 2024Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE14 71.327,72 KMPDV osnova nije poznata11,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 8242 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA MRKONJIĆ GRAD12 63.913,51 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,95 %

Nazivnik: 1269 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR7 348.240 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE6 17.762 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 829 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" A.D.6 124.408 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 975 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
СЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ5 22.935 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1898 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.234 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2642 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.830 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1854 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA SRBAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.770 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 954 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOTOR - VAROŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.720 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1370 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LAKTAŠI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

191.877,93 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2069 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD" A.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4030 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE011111111223122
GRAD BANJA LUKA1113241321100
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0001111222211
OPŠTINA MRKONJIĆ GRAD0111111111111
GRAD PRIJEDOR0111101010001
AGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE0000000011112
KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" A.D.0010010001111
СЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ0000000000041
GRAD GRADIŠKA0200000000000
OPŠTINA TESLIĆ0000000001001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge62
Usluge održavanja i popravki44
Kupovina10
Završni građevinski radovi4
Građevinske instalacije3
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge62 208.536,71 KMPDV osnova nije poznata49,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki44 1.368.594,83 KMPDV osnova nije poznata35,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina10 235.440,34 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.543 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.391,31 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.834 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.975 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost47
Usluge popravaka i održavanja39
Građevinski radovi18
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša8
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4
Industrijske mašine4
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost47 41.263,20 KMPDV osnova nije poznata37,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja39 1.411.217,52 KMPDV osnova nije poznata31,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi18 109.631,82 KMPDV osnova nije poznata14,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša8 479.687,31 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.840 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.257 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207.647,93 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.345 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295,41 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.720 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum105
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12
otvoreni postupak8
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum105 272.701,26 KMPDV osnova nije poznata84 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 105 / 105 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12 272.012 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak8 1.321.601,93 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska111 1.794.987,47 KMPDV osnova nije poznata88,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka20 945.683,83 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MRKONJIĆ GRAD12 63.913,51 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor7 348.240 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši7 316.285,93 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LAKTAŠI7 316.285,93 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.584 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.830 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOTOR VAROŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.720 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SRBAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.770 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 12

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 93,6 % · Nazivnik: 125 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 125 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 125 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
18.03.2026.18.11.2026.
29.04.2024.29.04.2028.
11.06.2026.11.06.2028.
02.06.2026.02.06.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 125

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Услуге сито штампеJAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE27.09.2026.2.060 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење радова и услуга одржавања фонтане у центру градаOPŠTINA TESLIĆ09.09.2026.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга поправака и одржавањаAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE30.08.2026.1.842 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање фонтанаOPŠTINA MRKONJIĆ GRAD21.07.2026.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге сито штампеJAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE14.06.2026.3.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге одржавања фонтана и јавних чесми на подручју града ПриједорGRAD PRIJEDOR11.06.2026.76.920 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE I SERVISIRANJE FONTANE I PREPUMPNIH STANICACENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE02.06.2026.28.140 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге одржавања и поправке фонтане испред просторија АБРСAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE18.05.2026.3.970 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Поправка пумпи на фонтанама Ф1 и Ф3СЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ17.05.2026.4.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja fontanaKOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" A.D.18.03.2026.34.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сито штампеJAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE02.09.2025.3.280 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE I SERVISIRANJE FONTANE I PREPUMPNIH STANICACENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE21.07.2025.8.380 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Радови на санацији фонтанеСЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ16.07.2025.5.915 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка електро ормараСЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ16.07.2025.5.970 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка гријача са уградњомСЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ16.07.2025.3.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање фонтанаOPŠTINA MRKONJIĆ GRAD12.05.2025.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање и сервисирање фонтане испред објекта АБРСAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE07.05.2025.3.970 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja fontanaKOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" A.D.31.03.2025.34.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сито штампеJAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE27.03.2025.3.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сито штампеJAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE12.03.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38