Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HIDEX D.O.O.

HIDEX D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200300890001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2000 (26 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47133Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53688Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele403
Postupci403
Naručioci136

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

582.391,82 KMPDV osnova nije poznata
297.772,21 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 402 / 403 dodjela (99,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,04

Poznato: 403 / 403 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Dodjele u konzorciju0,25 %

1 / 403 · Samostalno: 402

Prva dodjela: 17.02.2015. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HIDEX D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 34 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 20 dodjelaOPĆINA FOČA-USTIKOLINA: 15 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 12 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 12 dodjelaMEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE: 12 dodjelaJU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO: 11 dodjelaUNIVERZITET U SARAJEVU: 10 dodjelaSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH: 9 dodjelaF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE: 9 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201522
201645
201726
201833
201920
202021
202135
202231
202350
202448
202543
2026 · Nepotpuna tekuća godina29
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201522 1437.836,68 KMPDV osnova nije poznata5,46 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201645 2539.142,15 KMPDV osnova nije poznata11,17 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201726 2138.024,59 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201833 2654.001,46 KMPDV osnova nije poznata8,19 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201920 1920.685,84 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202021 1916.797,90 KMPDV osnova nije poznata5,21 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202135 2932.105,84 KMPDV osnova nije poznata8,68 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 35 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202231 2648.788,19 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202350 4146.700,86 KMPDV osnova nije poznata12,41 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202448 39142.266,92 KMPDV osnova nije poznata11,91 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202543 3169.754,48 KMPDV osnova nije poznata10,67 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina29 2336.286,91 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE34 21.357,10 KMPDV osnova nije poznata8,44 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 3437 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA20 29.172,03 KMPDV osnova nije poznata4,96 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA FOČA-USTIKOLINA15 3.485,84 KMPDV osnova nije poznata3,72 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 2038 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO12 31.215,06 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA12 22.193,80 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 2410 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE12 13.083,10 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 403 dodjela

2,96 %

Nazivnik: 406 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO11 2.520,32 KMPDV osnova nije poznata2,73 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,75 %

Nazivnik: 1463 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U SARAJEVU10 5.274,60 KMPDV osnova nije poznata2,48 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 2376 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH9 19.882 KMPDV osnova nije poznata2,23 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 1254 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE9 7.534,30 KMPDV osnova nije poznata2,23 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 3639 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO8 40.445,70 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO7 21.559,18 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA7 17.165,13 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 2255 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "SPORTSKI CENTAR JABLANICA" D.O.O. JABLANICA7 1.831,46 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

1,98 %

Nazivnik: 353 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH6 20.542,15 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "OLIMPIJSKI BAZEN OTOKA" D.O.O6 3.612,20 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 1243 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“6 39.725,97 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 1760 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STRUČNA SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONA SARAJEVO5 4.577 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 1335 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE5 2.139,57 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 8242 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.5 4.307 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 403 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 1576 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE8102400032500
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA032410313111
OPĆINA FOČA-USTIKOLINA001010102154
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO111010001034
OPĆINA JABLANICA141110112000
MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE011101111131
JU OŠ "FATIMA GUNIĆ" SARAJEVO111121200101
UNIVERZITET U SARAJEVU000111311110
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH100111111110
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE040100100120

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina392
Ostale usluge10
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina392 560.401,47 KMPDV osnova nije poznata97,27 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 391 / 392 dodjela (99,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge10 16.338,35 KMPDV osnova nije poznata2,48 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.652 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema346
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje11
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali8
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3
Usluge instaliranja (osim programske podrške)3
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost3
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema346 528.715,01 KMPDV osnova nije poznata85,86 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 345 / 346 dodjela (99,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)14 6.312,94 KMPDV osnova nije poznata3,47 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje11 4.537,85 KMPDV osnova nije poznata2,73 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali8 6.109,12 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8 19.193,75 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 14.573,45 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.712 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.323,60 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.020,30 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

996,50 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

550 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

923,90 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.110 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

958 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.350 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum395
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum395 458.687,65 KMPDV osnova nije poznata98,01 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 394 / 395 dodjela (99,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8 123.704,17 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine311 408.163,81 KMPDV osnova nije poznata77,17 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 310 / 311 dodjela (99,68 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo187 289.075,13 KMPDV osnova nije poznata46,4 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 187 / 187 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo58 120.644,99 KMPDV osnova nije poznata14,39 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton22 25.535,96 KMPDV osnova nije poznata5,46 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde21 9.458,70 KMPDV osnova nije poznata5,21 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA21 24.403,56 KMPDV osnova nije poznata5,21 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOČA (FBIH)15 3.485,84 KMPDV osnova nije poznata3,72 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO13 32.041,26 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO12 50.028,50 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton10 10.943,60 KMPDV osnova nije poznata2,48 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton8 9.657 KMPDV osnova nije poznata1,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA7 17.165,13 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA7 30.576,14 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 2.983,76 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.633,02 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.992 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.762,80 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.549,80 KMPDV osnova nije poznata0,74 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.096 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.484 KMPDV osnova nije poznata0,5 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
USLUŽNOST D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
VEZENJE D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,25 %

Nazivnik: 403 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 403 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 403 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 403 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 403

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka 2 (dvije) zastave (zastava Bosne i Hercegovine i zastava MUP-a KS) za lokaciju Trg Alije IzetbegovićaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO28.09.2026.267 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ukupno 47 (četrdesetsedam) zastava, i to: zastava Općine Stari Grad Sarajevo, Bosne i Hercegovine i Kantona Sarajevo te zastave sa ljiljanima, sa pripadajućim kopljima i jarbolimaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO09.09.2026.2.781,84 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastava za potrebe obilježavanja državnih praznika, značajnih datuma, kao i općenito za ceremonijalne potrebe Vlade Bosansko-podrinjskog kantona GoraždeSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE30.08.2026.665,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaOPĆINA FOČA-USTIKOLINA19.08.2026.172,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ZastavaJU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA17.08.2026.185,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaOPĆINA FOČA-USTIKOLINA29.07.2026.132,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO14.07.2026.2.505,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zastave i postoljaJKP OSG DOO SARAJEVO08.07.2026.826,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe: Zastave Bosne i HercegovineMEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE28.06.2026.2.430 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka jarbola sa zastavomJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA23.06.2026.283 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka zastave i jarbola za zastaveMINISTARSTVO OBRAZOVANJA I NAUKE TUZLANSKOG KANTONA23.06.2026.536 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zastave za obilježavanje godišnjice genocida nad Bošnjacima SerbreniceFEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA15.06.2026.1.196,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaOPĆINA FOČA-USTIKOLINA09.06.2026.294,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastaveJP SARAJEVO D.O.O.25.05.2026.1.036 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka printanih zastava različitih dimenzijaJAVNO PREDUZEĆE ZA OBAVLJANJE KOMUNALNIH I DRUGIH DJELATNOSTI OD JAVNOG INTERESA OPĆINE ILIDŽA „ILIDŽA“ D.O.O.17.05.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka 2 (dvije) zastave Bosne i Hercegovine za jarbole na lokalitetu Bijele Tabije - područje Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO14.05.2026.826,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 55/26 Nabavka i isporuka zastava za jarbole i koplja i nabavka zastava sa postoljem za potrebe Općine IlidžaOPĆINA ILIDŽA03.05.2026.5.235 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zastave sa postoljemOPĆINSKI SUD U VISOKOM06.04.2026.1.247,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklonaURED PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE I UREDI DVA ZAMJENIKA PREMIJERA/PREDSJEDNIKA VLADE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE06.04.2026.424 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ukupno 6 (šest) zastava i to: 2 (dvije) zastave Bosne i Hercegovine, 2 (dvije) zastave Kantona Sarajevo i 2 (dvije) zastave Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO25.03.2026.872,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 06:38