Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BOSNA-LIFT D.O.O.TUZLA

BOSNA-LIFT D.O.O.TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209313610005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43832Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53692Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele160
Postupci159
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

796.075,70 KMPDV osnova nije poznata
407.027,04 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 160 / 160 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,29

Poznato: 160 / 160 (100 %)

Udio s jednom ponudom8,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 160 · Samostalno: 160

Prva dodjela: 19.12.2014. · Posljednja dodjela: 24.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BOSNA-LIFT D.O.O.TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.INSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA: 33 dodjelaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 19 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA: 18 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 12 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA: 10 dodjelaJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA: 9 dodjelaGRAD TUZLA: 9 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC: 9 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC: 8 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201515
20166
201711
201812
201917
20208
202124
20226
202317
202419
202517
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.630 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201515 519.451,40 KMPDV osnova nije poznata9,38 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 640.260 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 880.372,95 KMPDV osnova nije poznata6,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201812 694.950,38 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201917 887.322,73 KMPDV osnova nije poznata10,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20208 634.227,30 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202124 734.358,20 KMPDV osnova nije poznata15 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 590.544 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202317 9108.832,10 KMPDV osnova nije poznata10,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202419 6129.074,40 KMPDV osnova nije poznata11,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202517 671.017,74 KMPDV osnova nije poznata10,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 24.034,50 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA33 4.524,35 KMPDV osnova nije poznata20,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

2,19 %

Nazivnik: 1510 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE19 1.013,70 KMPDV osnova nije poznata11,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 6563 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA18 42.740 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

1,5 %

Nazivnik: 1199 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI12 276.654 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 3302 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA10 20.192,41 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,81 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA9 25.502 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

1,14 %

Nazivnik: 788 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA9 18.528 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC9 1.155 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

4,95 %

Nazivnik: 182 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC8 83.320,18 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 2435 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH7 39.046,40 KMPDV osnova nije poznata4,38 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 8894 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA6 193.450,16 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 10956 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

76 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2203 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

984,50 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 6429 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MEĐUNARODNA GALERIJA PORTRETA TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.083 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

1,54 %

Nazivnik: 260 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 927 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57.886 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15780 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

280 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 383 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "GRADSKE APOTEKE" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 173 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

0 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 449 dodjela

— – —Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

240 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2473 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026Nepoznata godina
INSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA00000235149450
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE000000011044000
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA00112411122300
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI15000000212100
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA00024400000000
JU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA00001111111110
GRAD TUZLA01111111110000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC00000000011700
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC00132200000000
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH02112010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki93
Ostale usluge49
Završni građevinski radovi7
Građevinske instalacije3
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom3
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge2
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki93 445.566,10 KMPDV osnova nije poznata58,13 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge49 218.255,66 KMPDV osnova nije poznata30,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 48.457,09 KMPDV osnova nije poznata4,38 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.472,34 KMPDV osnova nije poznata1,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.504 KMPDV osnova nije poznata1,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

69.197,86 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

422,65 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja82
Građevinski radovi43
Komunalne usluge17
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša10
Industrijske mašine7
Usluge poslovanja nekretninama2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja82 656.662,36 KMPDV osnova nije poznata51,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi43 59.377,96 KMPDV osnova nije poznata26,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge17 850,20 KMPDV osnova nije poznata10,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša10 1.525 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine7 77.240,18 KMPDV osnova nije poznata4,38 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

990 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum133
otvoreni postupak14
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum133 138.415,30 KMPDV osnova nije poznata83,13 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 133 / 133 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak14 509.076,16 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13 148.584,24 KMPDV osnova nije poznata8,13 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine147 698.158,80 KMPDV osnova nije poznata91,88 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton82 415.726,75 KMPDV osnova nije poznata51,25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla40 86.860,41 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA28 66.268 KMPDV osnova nije poznata17,5 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine9 96.932,40 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac8 83.320,18 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC8 83.320,18 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 160 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 18

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 91,25 % · Nazivnik: 160 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 160 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 160 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.11.2024.21.11.2026.
21.11.2024.21.11.2026.
05.01.2025.05.01.2027.
07.09.2025.07.09.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 27 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Izdaci za upravljanje i održavanje zajedničkih dijelova stambeno-poslovne zgradeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA03.04.2023.30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA JANUAR 2023RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE30.01.2023.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA DECEMBAR 2022RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE30.12.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje zajedničkih dijelova stambeno-poslovne zgradeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA20.12.2022.30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA NOVEMBAR 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE29.11.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA OKTOBAR 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE24.10.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA SEPTEMBAR 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE22.09.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje stambenih zgradaJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA08.09.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA JULI 2022RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE30.07.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA JUNI 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE22.06.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA MAJ 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE23.05.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje zajedničkih dijelova stambeno-poslovne zgradeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA16.05.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje zajedničkih dijelova stambeno-poslovne zgradeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA16.05.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje zajedničkih dijelova stambeno-poslovne zgradeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA16.05.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA APRIL 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE24.04.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE PROSTORIJA ZA MART 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE24.03.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje stambenih zgradaJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA06.03.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za upravljanje i održavanje stambenih zgradaJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA06.03.2022.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZA FEBRUAR 2022.RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE23.02.2022.32,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za ostale komunalne uslugeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA04.02.2021.10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 160

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Održavanje i popravak prostorijaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA24.08.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja objektaJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA14.07.2026.3.390 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak prostorijaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA29.06.2026.40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak prostorijaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA21.05.2026.115 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak zgrada, prostorija u odjeljenjima InstitutaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA29.04.2026.69,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravka vodovodnih i kanalizacijskih instalacijaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA29.04.2026.370 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odrzavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC22.12.2025.165 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak zgrada, prostorija u odjeljenjima InstitutaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA18.12.2025.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak zgrada, prostorija u odjeljenjima InstitutaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA25.11.2025.64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravak zgrada, prostorija u odjeljenjima InstitutaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA29.09.2025.108,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga servisiranja liftova

SERVISIRANJE I REMONT LIFTOVSKIH POSTROJENJA DAVID PAJIĆ

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA07.09.2025.31.600 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odrzavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC29.06.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odrzavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC24.06.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanje objekataJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA29.04.2025.2.552 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odrzavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC22.04.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluga održavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC24.03.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluga održavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC24.02.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uslugaJAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA02.02.2025.2.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge održavanja zajedničkih prostorijaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC26.01.2025.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravka zgrada, prostorija u Odjeljenjima InstitutaINSTITUT ZA MEDICINSKO VJEŠTAČENJE ZDRAVSTVENOG STANJA22.01.2025.805 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 08:55