Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 53566

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele65
Postupci65
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

112.764,62 KMPDV osnova nije poznata
57.655,63 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,12

Poznato: 65 / 65 (100 %)

Udio s jednom ponudom7,69 %

Nazivnik: 65 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 65 · Samostalno: 65

Prva dodjela: 26.05.2016. · Posljednja dodjela: 19.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 18 dodjelaKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA: 16 dodjelaKJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO: 6 dodjelaFEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE: 6 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA: 6 dodjelaSARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO: 6 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.: 1 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 1 dodjelaŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20164
20174
20187
20197
20205
202111
20228
20234
20249
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.586,34 KMPDV osnova nije poznata6,15 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2527,53 KMPDV osnova nije poznata6,15 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 2522,72 KMPDV osnova nije poznata10,77 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 54.846,94 KMPDV osnova nije poznata10,77 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 313.450,92 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 515.361,86 KMPDV osnova nije poznata16,92 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 421.140,51 KMPDV osnova nije poznata12,31 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.434,91 KMPDV osnova nije poznata6,15 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 412.216,93 KMPDV osnova nije poznata13,85 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.676,40 KMPDV osnova nije poznata6,15 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.999,56 KMPDV osnova nije poznata3,08 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO18 930,36 KMPDV osnova nije poznata27,69 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 10885 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA16 97.621,29 KMPDV osnova nije poznata24,62 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 3004 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO6 289,82 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE6 3.150,02 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2150 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA6 839,28 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 1974 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO6 2.754,31 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 658 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1461 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

143,59 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

205,13 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5128 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

332,21 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3830 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410,26 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1611 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈКП"РАД" ДОО КАЛИНОВИК1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,45 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1616 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA OBAVLJANJE KOMUNALNIH I DRUGIH DJELATNOSTI OD JAVNOG INTERESA OPĆINE ILIDŽA „ILIDŽA“ D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 636 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO01620130500
KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA10012232221
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO00011310000
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE33000000000
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA00022101000
SARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO00000410010
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.00000000100
MINISTARSTVO ODBRANE BIH00000000010
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF00000000100
JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina65
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina65 112.764,62 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu27
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)27
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali5
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo4
Poljoprivredne mašine2
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Industrijske mašine1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu27 93.104,23 KMPDV osnova nije poznata41,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)27 18.305,70 KMPDV osnova nije poznata41,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali5 708 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

538,72 KMPDV osnova nije poznata6,15 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.231,52 KMPDV osnova nije poznata3,08 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8,55 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410,26 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21,37 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.586,28 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum59
otvoreni postupak3
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum59 79.808,31 KMPDV osnova nije poznata90,77 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.426,44 KMPDV osnova nije poznata4,62 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.386,28 KMPDV osnova nije poznata3,08 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

143,59 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine62 112.158,32 KMPDV osnova nije poznata95,38 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo24 103.947,01 KMPDV osnova nije poznata36,92 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton6 839,28 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA6 839,28 KMPDV osnova nije poznata9,23 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

205,13 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,45 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALINOVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,45 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 65 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 95,38 % · Nazivnik: 65 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 65 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 65 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 65

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka ležajeva i oprugaJAVNO PREDUZEĆE ZA OBAVLJANJE KOMUNALNIH I DRUGIH DJELATNOSTI OD JAVNOG INTERESA OPĆINE ILIDŽA „ILIDŽA“ D.O.O.19.04.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

AutodijeloviKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA22.01.2026.5.999,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе (лежај, вучна приколица, 000047-Е) 8.бЛПMINISTARSTVO ODBRANE BIH04.11.2025.143,59 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka filtera, ležajeva, semeringa, akumlatora, remoenova, vijakaKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA17.08.2025.5.758,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA MATERIJALA, DIJELOVA I OPREME ZA ASFALTNU BAZUSARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO09.06.2025.786,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka autodijelova za 2025KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA19.01.2025.5.987,81 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elastična čivija (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO14.10.2024.47,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka lampe punjiveŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF29.09.2024.205,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA I ISPORUKA FILTERA, LEŽAJEVA, SEMERINGA, AKUMULATORA, REMENOVA I VIJAKAKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA17.07.2024.5.829,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pamučna krpa veća (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO30.06.2024.21,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dijelovi za radnu mašinu asfaltni finišer MariniJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.27.05.2024.35,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vijci i podloške za potrebe mehaničara (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO16.05.2024.31,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Podloške i vijci za potrebe mehaničara (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO14.05.2024.31,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA I ISPORUKA AUTODIJELOVAKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA22.01.2024.5.994,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elastična čivijaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO16.01.2024.19,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA I ISPORUKA FILTERA, LEŽAJEVA, SEMERINGA, AKUMULATORA, REMENOVA I VIJAKAKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA21.07.2023.5.984,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poliamid plastika i pločiJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA26.03.2023.131,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

AutodijeloviKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA20.03.2023.5.908,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka seta hidrauličkih izvlakačaAGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE15.03.2023.410,26 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležajevi i semerinzi za MulčerJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO15.05.2022.192,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:05