Preskoči na sadržaj

Dobavljač

FERUM DOO

FERUM DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4401958150007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45804Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53523Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele866
Postupci866
Naručioci46

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

365.807,10 KMPDV osnova nije poznata
187.034,20 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 866 / 866 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 866 / 866 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 866 · Samostalno: 866

Prva dodjela: 29.01.2015. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

FERUM DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.VODOVOD A.D. PRIJEDOR: 397 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 62 dodjelaJU ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA PRIJEDOR: 54 dodjelaJAVNA USTANOVA POZORIŠTE "PRIJEDOR" U PRIJEDORU: 44 dodjelaOSNOVNI SUD U PRIJEDORU: 34 dodjelaЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР: 28 dodjelaЈУ УГОСТИТЕЉСКО-ЕКОНОМСКА ШКОЛА ПРИЈЕДОР: 23 dodjelaJAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR: 19 dodjelaЈУ ГИМНАЗИЈА СВЕТИ САВА ПРИЈЕДОР: 17 dodjelaJU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR: 15 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201514
201629
201732
201843
201926
202045
202141
202252
2023157
2024177
2025146
2026 · Nepotpuna tekuća godina104
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201514 58.118,28 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201629 826.786,22 KMPDV osnova nije poznata3,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201732 1036.860,99 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201843 1020.888,61 KMPDV osnova nije poznata4,97 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201926 77.542,91 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202045 1216.431,58 KMPDV osnova nije poznata5,2 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202141 918.424,40 KMPDV osnova nije poznata4,73 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202252 1125.975,56 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023157 2053.262,89 KMPDV osnova nije poznata18,13 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 157 / 157 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024177 2036.909,86 KMPDV osnova nije poznata20,44 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 177 / 177 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025146 2549.210,40 KMPDV osnova nije poznata16,86 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 146 / 146 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina104 2765.395,40 KMPDV osnova nije poznata12,01 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 104 / 104 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR397 56.280,13 KMPDV osnova nije poznata45,84 %

Nazivnik: 866 dodjela

3,63 %

Nazivnik: 10951 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 397 / 397 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR62 63.648,67 KMPDV osnova nije poznata7,16 %

Nazivnik: 866 dodjela

3,26 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA PRIJEDOR54 7.167,75 KMPDV osnova nije poznata6,24 %

Nazivnik: 866 dodjela

7,39 %

Nazivnik: 731 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA POZORIŠTE "PRIJEDOR" U PRIJEDORU44 8.354,30 KMPDV osnova nije poznata5,08 %

Nazivnik: 866 dodjela

6,78 %

Nazivnik: 649 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU34 5.633,23 KMPDV osnova nije poznata3,93 %

Nazivnik: 866 dodjela

5,96 %

Nazivnik: 570 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР28 44.199,21 KMPDV osnova nije poznata3,23 %

Nazivnik: 866 dodjela

6,88 %

Nazivnik: 407 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ УГОСТИТЕЉСКО-ЕКОНОМСКА ШКОЛА ПРИЈЕДОР23 10.665,35 KMPDV osnova nije poznata2,66 %

Nazivnik: 866 dodjela

12,92 %

Nazivnik: 178 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR19 2.230,10 KMPDV osnova nije poznata2,19 %

Nazivnik: 866 dodjela

1,16 %

Nazivnik: 1642 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ ГИМНАЗИЈА СВЕТИ САВА ПРИЈЕДОР17 5.428,47 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 866 dodjela

15,18 %

Nazivnik: 112 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR15 26.744,40 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 866 dodjela

5,14 %

Nazivnik: 292 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MAŠINSKA ŠKOLA PRIJEDOR15 2.768,14 KMPDV osnova nije poznata1,73 %

Nazivnik: 866 dodjela

4,03 %

Nazivnik: 372 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS12 3.144,84 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 866 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 1999 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE12 1.074,34 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 866 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 3854 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR11 43.324,66 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 866 dodjela

0,75 %

Nazivnik: 1472 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA11 310,24 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 866 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "JOVAN CVIJIĆ" - BREZIČANI11 1.500,09 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 866 dodjela

7,75 %

Nazivnik: 142 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA9 1.126,68 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 866 dodjela

1,25 %

Nazivnik: 719 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OŠTRA LUKA8 848,33 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 866 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 613 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU8 4.032,86 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 866 dodjela

1,22 %

Nazivnik: 654 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA AGENCIJA GRADA PRIJEDORA "PREDA"7 8.709,37 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 866 dodjela

2,24 %

Nazivnik: 313 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
VODOVOD A.D. PRIJEDOR02021281925232680764633
AD "TOPLANA" PRIJEDOR91100891018600
JU ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA PRIJEDOR000000001117251
JAVNA USTANOVA POZORIŠTE "PRIJEDOR" U PRIJEDORU000000005161310
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU0000000010978
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР000000073288
ЈУ УГОСТИТЕЉСКО-ЕКОНОМСКА ШКОЛА ПРИЈЕДОР0000000010931
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR013421011222
ЈУ ГИМНАЗИЈА СВЕТИ САВА ПРИЈЕДОР0000000001511
JU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR001101111009

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina859
Ostale usluge5
Građevinske instalacije1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina859 365.116,70 KMPDV osnova nije poznata99,19 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 859 / 859 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 579,27 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,41 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

75,72 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)567
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta135
Odjeća, obuća, prtljag i pribor111
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje92
Industrijske mašine92
Hemijski proizvodi27
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu17
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema13
Usluge popravaka i održavanja13
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške11
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu11
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi8
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali8
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije5
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3
Građevinski radovi3
Poljoprivredne mašine2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)567 253.655,87 KMPDV osnova nije poznata65,47 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 567 / 567 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta135 75.447,83 KMPDV osnova nije poznata15,59 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor111 31.085,69 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje92 28.886,86 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine92 32.487,47 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi27 9.441,53 KMPDV osnova nije poznata3,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu17 10.667,31 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema13 2.470,44 KMPDV osnova nije poznata1,5 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja13 4.140,66 KMPDV osnova nije poznata1,5 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške11 2.517,54 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu11 3.745,81 KMPDV osnova nije poznata1,27 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi8 6.620,17 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali8 1.788,68 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije5 471,61 KMPDV osnova nije poznata0,58 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.911,53 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.868,20 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

417,46 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.536,76 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

164,87 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211,03 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum863
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum863 325.807,10 KMPDV osnova nije poznata99,65 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 863 / 863 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40.000 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska863 360.839,03 KMPDV osnova nije poznata99,65 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 863 / 863 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor710 275.153,18 KMPDV osnova nije poznata81,99 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 710 / 710 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠTRA LUKA17 1.975,01 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRIJEDOR17 5.428,47 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.040,94 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.968,07 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.818,07 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

854,49 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

134,87 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.963,58 KMPDV osnova nije poznata0,12 %

Nazivnik: 866 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 866 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 866 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 866 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
29.07.2026.29.07.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка и испорука ситне галантерије за потребе одржавања објекта Градске управеGRAD PRIJEDOR29.07.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

MAterijal za održavanje sistema centralnog grijanja

Lot 2 - Pomoćni materijal za održavanje vrelovodne mreže

AD "TOPLANA" PRIJEDOR01.10.2017.22.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanje sistema centralnog grijanja

Pomoćni materijal za održavaje vrelovodne mreže

AD "TOPLANA" PRIJEDOR27.06.2016.12.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 05:13