Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ALUPLAST INŽINJERING D.O.O. BUGOJNO

ALUPLAST INŽINJERING D.O.O. BUGOJNO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BUGOJNO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236023000006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44009Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53357Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele14
Postupci14
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

217.614,64 KMPDV osnova nije poznata
111.264,60 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,43

Poznato: 14 / 14 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 14 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 14 · Samostalno: 14

Prva dodjela: 21.12.2014. · Posljednja dodjela: 11.03.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ALUPLAST INŽINJERING D.O.O. BUGOJNO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO: 4 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 3 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaOPĆINA TRAVNIK: 1 dodjelaGRAD LIVNO: 1 dodjelaZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE KANTONA SREDIŠNJA BOSNA/SREDNJOBOSANSKOG KANTONA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO: 1 dodjelaCENTAR POŠTA TRAVNIK: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20163
20172
20181
20191
20201
20222
20232
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1120 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.747 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1182.294 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.136 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.990 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.815 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.088,60 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.543,24 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.880,80 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.721,64 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 14 dodjela

3,23 %

Nazivnik: 124 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

183.430 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2410 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

540 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2014 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.022 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LIVNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 823 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE KANTONA SREDIŠNJA BOSNA/SREDNJOBOSANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.305 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1068 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.815 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.791 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201420162017201820192020202220232026
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO000000121
OPĆINA JABLANICA002100000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO110000000
OPĆINA TRAVNIK010000000
GRAD LIVNO000010000
ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE KANTONA SREDIŠNJA BOSNA/SREDNJOBOSANSKOG KANTONA010000000
JAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO000001000
CENTAR POŠTA TRAVNIK000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Završni građevinski radovi6
Kupovina3
Ostale usluge2
Usluge održavanja i popravki2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi6 201.499,84 KMPDV osnova nije poznata42,86 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.486,80 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.066 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

540 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.022 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Građevinski radovi6
Usluge popravaka i održavanja2
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 21.098,64 KMPDV osnova nije poznata57,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi6 196.516 KMPDV osnova nije poznata42,86 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

540 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum13
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum13 41.250,64 KMPDV osnova nije poznata92,86 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176.364 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine14 217.614,64 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton7 25.863,64 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO5 19.536,64 KMPDV osnova nije poznata35,71 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

183.430 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

183.430 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.022 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 92,86 % · Nazivnik: 14 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 14 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 14 (7,14 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 14

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka i ugradnja aluminijskih vrata sa nadsvjetlomJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO11.03.2026.3.880,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova: Ostakljenje jedinice objekta - ostakljenje hodnika uz stubišnu stijenuJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO26.11.2023.3.745,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o izvođenju radova OSTAKLJENJE JEDINICE OBJEKTAJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO24.07.2023.4.797,94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dvokrilnih ulaznih vrata u poštu BugojnoCENTAR POŠTA TRAVNIK25.10.2022.1.791 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nbavka radova- stolarski radovi vanjska stolarijaJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA BUGOJNO21.08.2022.5.297,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kupovina i ugradnja stolarije na službenim prostorijama JUJAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO09.07.2020.1.815 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmjena otvora na OŠ "Fra Lovro Karaula" u Livnu.GRAD LIVNO23.09.2019.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija sjeverne fasade sportske dvoraneOPĆINA JABLANICA10.06.2018.1.136 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade limenih opšava na fasadi sportske dvoraneOPĆINA JABLANICA18.09.2017.5.930 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada fasade i fasadnih otvora na sjevernom dijelu sportske dvoraneOPĆINA JABLANICA07.05.2017.176.364 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja stakla na aluminijskoj stijeni i demontaža i ugradnja harmo vrata na objektu PSKC "Pirota"OPĆINA TRAVNIK07.11.2016.1.022 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ugradnja stolarijeZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE KANTONA SREDIŠNJA BOSNA/SREDNJOBOSANSKOG KANTONA18.09.2016.5.305 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke Rolo garažnih vrata CP TRAVNIKJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO03.05.2016.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka dvokrilnih aluminiskih vrata-pošta Bugojno 70230JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO21.12.2014.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00