Preskoči na sadržaj

Dobavljač

DOO "PLANUM" BRČKO

DOO "PLANUM" BRČKO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BRČKO DISTRIKT BIH
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4600085230001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2003 (23 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47277Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53332Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele29
Postupci29
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

47.690,50 KMPDV osnova nije poznata
24.383,77 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,52

Poznato: 29 / 29 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 29 · Samostalno: 29

Prva dodjela: 05.03.2015. · Posljednja dodjela: 14.01.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

DOO "PLANUM" BRČKO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 12 dodjelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO: 7 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 6 dodjelaOPŠTINA DONJI ŽABAR: 2 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 1 dodjelaOPŠTINA ŠAMAC: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20164
20174
20189
20193
20203
20211
20232
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.300 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.980 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.365 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 37.303,62 KMPDV osnova nije poznata31,03 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.000 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.641,88 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.800 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.300 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.000 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH12 5.000 KMPDV osnova nije poznata41,38 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 3677 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP KOMUNALNO BRČKO DOO7 12.865 KMPDV osnova nije poznata24,14 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 4732 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH6 15.225,50 KMPDV osnova nije poznata20,69 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 15784 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA DONJI ŽABAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.100 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 214 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.800 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1233 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.700 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 905 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120232026
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH023412000
JP KOMUNALNO BRČKO DOO201110011
BRČKO DISTRIKT BIH010410000
OPŠTINA DONJI ŽABAR010000100
OPŠTINA LOPARE000001000
OPŠTINA ŠAMAC000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza22
Ostale usluge7
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza22 45.045,50 KMPDV osnova nije poznata75,86 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 2.645 KMPDV osnova nije poznata24,14 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge27
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge27 47.325,50 KMPDV osnova nije poznata93,1 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum23
otvoreni postupak5
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum23 30.055 KMPDV osnova nije poznata79,31 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak5 14.935,50 KMPDV osnova nije poznata17,24 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine25 33.090,50 KMPDV osnova nije poznata86,21 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.600 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI ŽABAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.100 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.700 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.800 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 82,76 % · Nazivnik: 29 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 9 / 9 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Revizija glavnog projekta za potrebe Odjela za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH27.12.2020.1.076,93 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija gl. projekta -Odjeljenje za komunalnoBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2019.547,01 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija tehničke dokumentacije za potrebe Odjeljenja za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH28.09.2018.136,75 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija teh.dkumentacije -Odjel za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH30.05.2018.136 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija tehničke dokumentacije za potrebe Odjeljenja za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH25.03.2018.136,75 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija teh.dok. za potrebe Odjeljenja za komunalneBRČKO DISTRIKT BIH16.02.2017.136,75 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija teh.dokumentacije Odjeljenje za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH18.05.2016.153,85 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija tehničke dokumentacije-Odjeljenje za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH18.05.2016.119,66 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Revizija teh.dokumentacije Odjeljenje za komunalne posloveBRČKO DISTRIKT BIH25.04.2016.273,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 29

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluge procijene vrijednosti lokalnih vodovodaJP KOMUNALNO BRČKO DOO14.01.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Израда ППЗ елабората за изградњу водоводних мрежаOPŠTINA ŠAMAC01.08.2023.3.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade projektne dokumentacije za sanaciju vodovodne mreže MZ BijelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO04.06.2023.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluga izrade glavnog projekta za adaptaciju, sanaciju i promenu namene postojećeg objekta škole u Lončarima u predškolsku ustanovu dečiji vrtićOPŠTINA DONJI ŽABAR27.07.2021.3.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 432 R 63/20JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH29.12.2020.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 399JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH03.12.2020.341,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade Glavnog projekta za izgradnju AB potpornih zidova i AB mosta preko kanala MihajlovacOPŠTINA LOPARE12.05.2020.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade projektne dokumentacije dva objekta za skladištenje materijala, broj 02.07/3-01295/19JP KOMUNALNO BRČKO DOO24.06.2019.2.700 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju sportske dvorane u MZ Potočari,Brčko distrikt BiHBRČKO DISTRIKT BIH16.04.2019.8.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 91 R 16/19JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH07.04.2019.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге пројектовања за потребе Одјељења за привредни развој, спорт и културу.

Израда пројектно документације за изградњу фудбалског игралишта, ненаткривених трибина и надстрешница за играче НК "Дубраве"у МЗ Дубраве, Брчко дистрикт БиХ

BRČKO DISTRIKT BIH02.11.2018.2.515,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 466 R 62/18JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH15.10.2018.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade idejnog projekta za postavljanje montažnog objekta (kontejnera) za radnike kod zgrade "Kupatilo" - Broj: 02.07/3-02117/18JP KOMUNALNO BRČKO DOO07.10.2018.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF425JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH23.09.2018.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada idejnog i glavnog projekta rekonstrukcije i nadogradnje objekta MZ Omerbegovača i glavnog projekta izgradnje objekta MZ Gorice sa sportskim terenima

Lot 2 -Izrada glavnog projekta izgradnje objekta MZ Gorice sa sportskim terenima

BRČKO DISTRIKT BIH25.06.2018.1.820 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 257 R 30/18JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH11.06.2018.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 236 R 29/18JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH03.06.2018.78,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada elab.ZP -Gl projekat Vučilovac -Odjeljenje za komunalnoBRČKO DISTRIKT BIH25.03.2018.290 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga projektovanja – 3 lota

Izrada projektne dokumentacije (glavni projekat) za izgradnju objekta za potrebe MZ Marković Polje

BRČKO DISTRIKT BIH25.01.2018.1.400 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 442 R 74/17JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH12.11.2017.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 01:31