Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EURO STIL D.O.O. DOBOJ

EURO STIL D.O.O. DOBOJ: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4403636700004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46569Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53269Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele203
Postupci201
Naručioci113

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.836.091,80 KMPDV osnova nije poznata
3.495.238,24 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 202 / 203 dodjela (99,51 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,41

Poznato: 203 / 203 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,24 %

Nazivnik: 203 dodjela

Dodjele u konzorciju0,49 %

1 / 203 · Samostalno: 202

Prva dodjela: 18.02.2015. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EURO STIL D.O.O. DOBOJ

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" MAGLAJ: 5 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA ŽEPČE: 4 dodjelaPRVA OSNOVNA ŠKOLA MAGLAJ: 4 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA JABLANICA: 4 dodjelaJU UNIVERZITET U BIHAĆU: 4 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK: 4 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO: 4 dodjelaJU GIMNAZIJA "EDHEM MULABDIĆ" MAGLAJ: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
201629
201725
201824
201910
202011
20215
202226
202329
202415
202515
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Nepoznata godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1180 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201629 27666.665,34 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 29 dodjela (96,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201725 23575.314,90 KMPDV osnova nije poznata12,32 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201824 22579.741,90 KMPDV osnova nije poznata11,82 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201910 985.678,15 KMPDV osnova nije poznata4,93 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 10320.477,52 KMPDV osnova nije poznata5,42 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 520.892 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202226 251.007.956 KMPDV osnova nije poznata12,81 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202329 282.232.480,77 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202415 15360.433,32 KMPDV osnova nije poznata7,39 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202515 15369.466,93 KMPDV osnova nije poznata7,39 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 10239.129,47 KMPDV osnova nije poznata5,42 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1377.675,50 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO7 276.160,70 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" MAGLAJ5 123.325,85 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 203 dodjela

1,91 %

Nazivnik: 262 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ŽEPČE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

118.045 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

3,39 %

Nazivnik: 118 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRVA OSNOVNA ŠKOLA MAGLAJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82.944,25 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 300 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA JABLANICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.860 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 501 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UNIVERZITET U BIHAĆU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

119.646,70 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 662 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.530 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 580 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.463,20 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 6424 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.096 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 1273 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU GIMNAZIJA "EDHEM MULABDIĆ" MAGLAJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.205 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

2,84 %

Nazivnik: 141 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87.821 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

1,9 %

Nazivnik: 210 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR ''DON BOSCO'' OPĆA GIMNAZIJA ŽEPČE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

267.021 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

2,8 %

Nazivnik: 143 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.530 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 734 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213.835,07 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 224 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "FRA GRGA MARTIĆ" OZIMICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

188.355 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

1,9 %

Nazivnik: 158 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ JUG3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.170 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1050 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65.876 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1226 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR ''DON BOSCO'' TEHNIČKO-OBRTNIČKA ŠKOLA ŽEPČE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

195.225 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

2,46 %

Nazivnik: 122 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.213 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1412 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА МОДРИЧА3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.600 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 458 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO032200000000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" MAGLAJ002101001000
OSNOVNA ŠKOLA ŽEPČE000100000111
PRVA OSNOVNA ŠKOLA MAGLAJ011000011000
JZU DOM ZDRAVLJA JABLANICA001111000000
JU UNIVERZITET U BIHAĆU011100001000
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK000011110000
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU011100100000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" VISOKO011100001000
JU GIMNAZIJA "EDHEM MULABDIĆ" MAGLAJ000010111000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina199
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)3
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina199 6.797.164,08 KMPDV osnova nije poznata98,03 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 198 / 199 dodjela (99,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.370,80 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.556,92 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije149
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi43
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije149 5.554.599,13 KMPDV osnova nije poznata73,4 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 149 / 149 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi43 813.676,69 KMPDV osnova nije poznata21,18 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 43 dodjela (97,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9 274.480,65 KMPDV osnova nije poznata4,43 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

205.025,70 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.556,92 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda125
direktni sporazum41
otvoreni postupak37
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda125 2.809.274,47 KMPDV osnova nije poznata61,58 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 125 / 125 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum41 164.526,48 KMPDV osnova nije poznata20,2 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak37 3.862.290,85 KMPDV osnova nije poznata18,23 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 37 dodjela (97,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine160 5.866.985,10 KMPDV osnova nije poznata78,82 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 159 / 160 dodjela (99,38 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton79 2.219.572,99 KMPDV osnova nije poznata38,92 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska34 651.983 KMPDV osnova nije poznata16,75 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton24 1.986.395,87 KMPDV osnova nije poznata11,82 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 24 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton19 551.637,77 KMPDV osnova nije poznata9,36 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ7 140.122,10 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton6 78.135,50 KMPDV osnova nije poznata2,96 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo5 89.300,95 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton5 157.854,65 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ5 28.342,24 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

97.343,50 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.292 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

424.855 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.096 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.860 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.023,50 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.213 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.273,50 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.170 KMPDV osnova nije poznata1,48 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.427,30 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
FINAL GROUP DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,49 %

Nazivnik: 203 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 20

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 81,77 % · Nazivnik: 203 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 203 (0 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 203 (0,99 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 125

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabava peleta za potrebe Mješovite srednje škole „Stjepana Radić“ UsoraMJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "STJEPAN RADIĆ", USORA26.08.2026.20.900 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PeletJZU DOM ZDRAVLJA "IZUDIN MULABEĆIROVIĆ-IZO"07.07.2026.20.280 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peletaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI07.06.2026.19.190 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peletaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI03.06.2026.17.280 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peleta za sezonu grijanja 2026/2027OSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA31.05.2026.24.940 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava peleta za potrebe Mješovite srednje škole "Stjepana Radić" UsoraMJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "STJEPAN RADIĆ", USORA21.12.2025.23.051 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA KRUTOG GORIVA NA BAZI DRVETA - DRVENI PELETJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BREZA25.08.2025.24.480 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pelet kao gorivo za kotlovnicu - izolatorijJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"25.08.2025.25.905 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка пелета за зимску грејну сезону 2025/26ЈУ ГЕРОНТОЛОШКИ ЦЕНТАР ДЕРВЕНТА13.07.2025.42.957 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peleta za grijanje za potrebe JU sportski centar "Salih Omerčević" CazinJAVNA USTANOVA ZA SPORT I REKREACIJU SPORTSKI CENTAR " SALIH OMERČEVIĆ"10.07.2025.38.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka drvenog peleta za grejnu sezonu, za školsku 2025./2026. godinuOSNOVNA ŠKOLA ŽEPČE01.07.2025.24.975 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za dostavu ponuda za nabavku peleta za sezonu grijanja 2025/2026OSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA23.06.2025.18.290 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ogrjeva - peleta za potrebe JU OŠ ARNAUTI u školskoj 2025/2026 godiniOŠ "ARNAUTI" ARNAUTI03.04.2025.20.950 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava roba drvenog peleta za grijanjeZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE08.12.2024.29.967 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka peleta za JPU "Naša radost"ModričaЈАВНА ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА"НАША РАДОСТ"24.11.2024.18.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка дрвеног пелета за потребе Природно-математичког факултета Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ21.11.2024.15.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peletaKANTONALNI SUD BIHAĆ07.11.2024.7.000 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pelet kao gorivo za Kotlovnicu - IzolatorijJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"07.10.2024.30.000 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava drvenog peleta za sezonu grijanja 2024./2025. godineOSNOVNA ŠKOLA ŽEPČE09.04.2024.27.670 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava drvenog peleta za sezonu 2024/2025 godinuOSNOVNA ŠKOLA "FRA GRGA MARTIĆ" OZIMICA02.04.2024.44.055 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14