Preskoči na sadržaj

Dobavljač

LEŽAJ TRADE D.O.O.

LEŽAJ TRADE D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200874980009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2004 (22 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47465Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53258Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele255
Postupci255
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.508.732,82 KMPDV osnova nije poznata
3.327.862,25 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 254 / 255 dodjela (99,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,74

Poznato: 255 / 255 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,41 %

Nazivnik: 255 dodjela

Dodjele u konzorciju0,39 %

1 / 255 · Samostalno: 254

Prva dodjela: 22.02.2015. · Posljednja dodjela: 22.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

LEŽAJ TRADE D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 93 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 45 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 31 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 27 dodjelaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ: 17 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 14 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA: 9 dodjelaRADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 2 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201516
201622
201747
201830
201936
202020
202114
202211
202319
202418
202513
2026 · Nepotpuna tekuća godina9
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201516 562.156,38 KMPDV osnova nije poznata6,27 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201622 7170.720,34 KMPDV osnova nije poznata8,63 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201747 7247.613,94 KMPDV osnova nije poznata18,43 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201830 7898.822,05 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201936 9824.962,93 KMPDV osnova nije poznata14,12 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202020 6793.088,85 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202114 6557.444,95 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202211 5613.710,59 KMPDV osnova nije poznata4,31 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202319 8804.140,43 KMPDV osnova nije poznata7,45 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202418 7523.096 KMPDV osnova nije poznata7,06 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 8513.662,30 KMPDV osnova nije poznata5,1 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina9 4499.314,06 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA93 2.298.651,78 KMPDV osnova nije poznata36,47 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 13840 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK45 1.675.090,92 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO31 798,29 KMPDV osnova nije poznata12,16 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 10888 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.27 1.353.353,56 KMPDV osnova nije poznata10,59 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 5967 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ17 1.029.990,37 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 3617 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI14 86.979,97 KMPDV osnova nije poznata5,49 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 7165 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA9 1.265,03 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 1974 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.198,90 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1244 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,94 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6962 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

143,11 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3522 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.220 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

78,60 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8245 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

84 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

776 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

149,48 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0 %

Nazivnik: 20457 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TOPLANA A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.000 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 868 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.944 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3830 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21,88 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU "OBNOVLJIVI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE BOGATIĆI I MESIĆI" PALE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.530,50 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 689 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.429,49 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2507 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1112418158154330
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK136674412533
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO0612160200013
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.022124333412
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ111222311120
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI080000101211
JAVNO PREDUZEĆE "KOMUNALNO" D.O.O. BREZA000000006210
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE000011000000
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA000110000000
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO200000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina254
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina254 6.508.696,92 KMPDV osnova nije poznata99,61 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 253 / 254 dodjela (99,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)189
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu31
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo27
Industrijske mašine8
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)189 4.512.755,95 KMPDV osnova nije poznata74,12 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 188 / 189 dodjela (99,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu31 720.682,58 KMPDV osnova nije poznata12,16 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo27 1.638.442,92 KMPDV osnova nije poznata10,59 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine8 72.199,16 KMPDV osnova nije poznata3,14 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta5 22.276,81 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

802 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.016 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum177
otvoreni postupak58
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda17
pregovarački postupak bez objave obavještenja3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum177 330.498,08 KMPDV osnova nije poznata69,41 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 177 / 177 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak58 5.891.520,17 KMPDV osnova nije poznata22,75 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 58 dodjela (98,28 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda17 255.738,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.976,07 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine219 5.111.652,15 KMPDV osnova nije poznata85,88 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 218 / 219 dodjela (99,54 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Republika Srpska31 1.388.027,17 KMPDV osnova nije poznata12,16 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton11 1.417,97 KMPDV osnova nije poznata4,31 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA9 1.265,03 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,94 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,94 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

84 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.000 KMPDV osnova nije poznata0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RIFAMM D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,39 %

Nazivnik: 255 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 17

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 77,25 % · Nazivnik: 255 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 255 (0 %)

Pravni lijekovi: 5 · Poznato: 5 / 255 (1,96 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
01.06.2026.01.06.2027.
23.06.2026.23.06.2027.
20.07.2026.20.07.2027.
25.08.2026.25.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 17

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Ležaj prednjeg točka – vanjski damper kamiona BelazRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI06.04.2026.9.500 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležaj 23056 TGL 3890 (2 kom)RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA21.11.2024.5.830 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POLUSPOJNICE, POKLOPCI I ULOŠCI I SPOJNICA QF 1890RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI27.10.2024.16.480 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев бр. 65/24 - Набавка лежајева за вентилатор свјежег ваздухаZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.26.08.2024.24.980 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ELASTIČNA POLUSPOJNICA ZA POGONSKE SKLOPOVE TRANSPORTERARUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI01.08.2023.21.470 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Конкурентски захтјев бр. 68/21- Набавка резервних дијелова за вентилатор свјежег ваздуха за потребе текућег одржавања ТЕ у 2021.години.ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.10.10.2021.24.950 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

КЗ бр. 27/20- Набавка котрљајних лежајева за потребе ремонта ТЕ у 2020. годиниZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.10.06.2020.43.780 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležajevi i stezne čahureRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA05.01.2020.9.500 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezervni dijelovi za drobilicu JoyRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK15.05.2019.4.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bačvasti podešljivi dvoredni ležaj za bager EŠ 10/70-2RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK18.11.2018.11.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bačvasti podešljivi dvoredni ležajRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK11.11.2018.2.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Neplanirane nabavke materijala za mašinsko održavanje -ležajevi za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ15.04.2018.9.990 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležaj 23156 K W33 (kom. 2) i hilzna OH 3156 H (kom. 2) za povratni bubanj Ø 1000x2100RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA12.03.2018.5.924,50 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ležajevaTOPLANA A.D. BANJA LUKA26.04.2016.30.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

LežajiRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK14.02.2016.10.583 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nepredviđene nabavke dijelova-nabavka ležajevaTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ09.11.2015.22.011 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ležaji za elektromotor bagera EŠ 6/45RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK29.03.2015.1.940 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 23:54