Preskoči na sadržaj

Dobavljač

STILPROJEKT DOO ZAVIDOVIĆI

STILPROJEKT DOO ZAVIDOVIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZAVIDOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218059630008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 52886Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52814Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele57
Postupci57
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

107.794,35 KMPDV osnova nije poznata
55.114,38 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,33

Poznato: 57 / 57 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 57 · Samostalno: 57

Prva dodjela: 19.07.2015. · Posljednja dodjela: 01.10.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

STILPROJEKT DOO ZAVIDOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD ZAVIDOVIĆI: 22 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 10 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 5 dodjelaOPĆINA MAGLAJ: 5 dodjelaOPĆINA DOBOJ JUG: 4 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 2 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 2 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 1 dodjelaOPĆINA VAREŠ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20168
20179
20189
20194
202013
20215
20224
20231
20241
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.483,77 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 521.133,30 KMPDV osnova nije poznata14,04 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 518.665 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 512.728,98 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

414.860,26 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202013 619.961,88 KMPDV osnova nije poznata22,81 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 24.602,36 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.318,80 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1540 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1500 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI22 23.867 KMPDV osnova nije poznata38,6 %

Nazivnik: 57 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 2048 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI10 4.775 KMPDV osnova nije poznata17,54 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ5 9.500 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 3591 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA MAGLAJ5 22.975 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 906 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ JUG4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.254,70 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1050 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.065,47 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2326 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.445,98 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.648,30 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.200 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VAREŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.280 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 243 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.800 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.418,80 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.564,10 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 868 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
GRAD ZAVIDOVIĆI0334174000
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI0012121201
OPĆINA TEŠANJ1210000100
OPĆINA MAGLAJ0031100000
OPĆINA DOBOJ JUG0110110000
GRAD ŽIVINICE1000010000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI0001000010
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA1001000000
OPĆINA KLADANJ0000010000
OPĆINA VAREŠ0000010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza46
Ostale usluge11
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza46 101.657,05 KMPDV osnova nije poznata80,7 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge11 6.137,30 KMPDV osnova nije poznata19,3 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge49
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Usluge poslovanja nekretninama1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge49 100.879,35 KMPDV osnova nije poznata85,96 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.175 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.900 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.040 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum52
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum52 84.819,35 KMPDV osnova nije poznata91,23 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5 22.975 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine57 107.794,35 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton51 89.461,78 KMPDV osnova nije poznata89,47 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići34 32.087,98 KMPDV osnova nije poznata59,65 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI12 8.220,98 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ5 22.975 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ5 9.500 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.684,27 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.254,70 KMPDV osnova nije poznata7,02 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.065,47 KMPDV osnova nije poznata3,51 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.418,80 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.200 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.418,80 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VAREŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.280 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.564,10 KMPDV osnova nije poznata1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 57 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 57 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 57 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka usluga izmjene i dopuna projektne dokumentacije – Izgradnja zgrade u Olovu u kojoj će biti smješteno Odjeljenje Općinskog suda u VisokomVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE11.06.2017.2.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 57

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge projektovanjaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI01.10.2024.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE PROCJENJIVA NJA VRIJEDNOSTI NEKRETNINAJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI02.11.2023.540 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade projektne dokumentacijeJP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK23.05.2022.3.418,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade Elaborata procjene sudskog vještakaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI11.05.2022.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada izmjene dijela Regulacionog plana Poslovna zona Bukva.OPĆINA TEŠANJ30.03.2022.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nadzor nad izvođenjem radovaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI09.03.2022.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje dnevnog stručnog nadzora za nabavku, isporuku i ugradnju betona MB 30 (C25/30) za potrebe modernizacije cesta na području općine Zavidovići za 2021.godinuGRAD ZAVIDOVIĆI24.10.2021.962,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kopiranjaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI26.07.2021.75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA NA IZGRADNJI DIONICE CJEVOVODA U SISTEMU VODOSNABDIJEVANJA PROSTORNE CJELINE PAŠIN KONAK I PRISTUPNOG PUTAGRAD ZAVIDOVIĆI28.03.2021.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA - NASTAVAK IZGRADNJE VODOVODA RASJEČENICAGRAD ZAVIDOVIĆI02.03.2021.1.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA NA SANACIJI PUTNE INFRASTRUKTURE U POVRATNIČKIM MJESNIM ZAJEDNICAMA NA PODRUČJU OPĆINE ZAVIDOVIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI02.03.2021.1.414,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje dnevnog stručnog nadzora nad izvođenjem radova nastavak izgradnje vodovoda VučijakGRAD ZAVIDOVIĆI23.12.2020.460 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje dnevnog stručnog nadzora nad izvođenjem radova na izgradnji kanalizacije DubravicaGRAD ZAVIDOVIĆI23.12.2020.495 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmjena dijela Regulacionog plana "Poslovne zone karuše"OPĆINA DOBOJ JUG14.12.2020.4.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA ZA DODATNE RADOVE NA ADAPTACIJI PROSTORIJA U DIJELU PRIZEMLJA UPRAVNE ZGRADE OPĆINE ZAVIDOVIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI19.10.2020.341,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA NA ADAPTACIJI PROSTORIJA U DIJELU PRIZEMLJA UPRAVNE ZGRADE OPĆINE ZAVIDOVIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI29.06.2020.1.115 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA NA REKONSTRUKCIJI PUTA DOLAC-TURSIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI17.06.2020.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka (usluga) izrade regulacionog plana "Toljenak 1" općina VarešOPĆINA VAREŠ16.06.2020.1.280 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Usluge za izradu izmjena regulacionog plana “Stupari-Centar” Kladanj”OPĆINA KLADANJ08.06.2020.2.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VRŠENJE DNEVNOG STRUČNOG NADZORA ZA NABVKU, ISPORUKU I UGRADNJU BETONA C 25/30 ZA POTREBE MODERNIZACIJE CESTA NA PODRUČJU OPĆINE ZAVIDOVIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI01.06.2020.1.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 15:54