Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209825600001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2007 (19 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
21.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 54217Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52806Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele125
Postupci120
Naručioci34

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

3.440.177,75 KMPDV osnova nije poznata
1.758.934,95 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 100 / 125 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 25

25 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,58

Poznato: 125 / 125 (100 %)

Udio s jednom ponudom16,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Dodjele u konzorciju20 %

25 / 125 · Samostalno: 100

Prva dodjela: 08.09.2015. · Posljednja dodjela: 03.10.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 18 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 15 dodjelaOPĆINA OLOVO: 15 dodjelaOPĆINA MAGLAJ: 9 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 9 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 9 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 7 dodjelaGRAD LUKAVAC: 5 dodjelaGRAD GRAČANICA: 5 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20172
20183
20194
20207
202123
202226
202337
202419
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

261.307,85 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

121.785,17 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

331.740,36 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

440.883,83 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 6100.770,41 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202123 12430.850,53 KMPDV osnova nije poznata18,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 23 dodjela (91,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202226 12473.530,06 KMPDV osnova nije poznata20,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 26 dodjela (73,08 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
202337 16829.874,24 KMPDV osnova nije poznata29,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 37 dodjela (64,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
202419 111.097.745,30 KMPDV osnova nije poznata15,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1351.640 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA18 1.053.511,45 KMPDV osnova nije poznata14,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 2465 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 18 dodjela (55,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE15 382.155,46 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 2326 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 11 / 15 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO15 204.100,27 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

1,73 %

Nazivnik: 868 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 11 / 15 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPĆINA MAGLAJ9 254.150 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 906 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI9 40.976 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,62 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI9 199.260,45 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 2047 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ7 100.488 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

1,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC5 260.825 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1327 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA5 63.236,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 2031 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.300,74 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SAPNA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.056,62 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 803 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.500 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.651,11 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 830 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.943,26 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2504 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "HORIZONTALA-ŽIVINICE" D.O.O. ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

1,65 %

Nazivnik: 121 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA I ZAŠTITE OKOLICE TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.153,82 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 336 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.000 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3519 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.344,75 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6833 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HILMI EF.ŠARIĆ" TARČIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.360 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 321 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3010 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA1000020582
GRAD ŽIVINICE0121112142
OPĆINA OLOVO0000005343
OPĆINA MAGLAJ0000004320
OPĆINA BANOVIĆI0000003330
GRAD ZAVIDOVIĆI0000001332
OPĆINA KLADANJ0000111022
GRAD LUKAVAC0000000212
GRAD GRAČANICA0000000131
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK0001110000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Građevinske instalacije51
Kupovina48
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo13
Ostale usluge6
Priprema gradilišta3
Usluge održavanja i popravki3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije51 1.319.855,22 KMPDV osnova nije poznata40,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 51 dodjela (74,51 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
Kupovina48 1.249.178,88 KMPDV osnova nije poznata38,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 48 dodjela (89,58 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo13 450.771,65 KMPDV osnova nije poznata10,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 13 dodjela (84,62 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge6 36.790 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 6 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

364.603 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.989 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi42
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu35
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije34
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta15
Usluge popravaka i održavanja10
Usluge instaliranja (osim programske podrške)4
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi42 1.493.853,45 KMPDV osnova nije poznata33,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 42 dodjela (59,52 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu35 519.084,44 KMPDV osnova nije poznata28 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 35 dodjela (74,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije34 929.379,62 KMPDV osnova nije poznata27,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta15 433.524,90 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 15 dodjela (53,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja10 124.537,20 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 10 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.966 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.943,26 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak65
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda34
direktni sporazum23
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice2
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak65 2.256.401,93 KMPDV osnova nije poznata52 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 65 dodjela (64,62 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 23

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda34 720.341,24 KMPDV osnova nije poznata27,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 34 dodjela (97,06 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
direktni sporazum23 92.203,74 KMPDV osnova nije poznata18,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.627,84 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

364.603 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine124 3.430.181,75 KMPDV osnova nije poznata99,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 124 dodjela (79,84 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 25

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton55 1.375.427,72 KMPDV osnova nije poznata44 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 55 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton37 745.167,83 KMPDV osnova nije poznata29,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 37 dodjela (89,19 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Živinice19 433.158,12 KMPDV osnova nije poznata15,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 19 dodjela (78,95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OLOVO15 204.100,27 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 15 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Zavidovići9 199.260,45 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI9 40.976 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
MAGLAJ9 254.150 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ7 100.488 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Gračanica5 63.236,40 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC5 260.825 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.002,66 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

55.303,26 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAPNA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.056,62 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.500 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.651,11 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.320 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.996 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"ERING" D.O.O. ŽIVINICE19 nije u izvoru15,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 19 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
ELVIK D.O.O. SREBRENIK10 nije u izvoru8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
ELEKTROCENTAR PETEK D.O.O. TUZLA7 nije u izvoru5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
RIMENERG6 nije u izvoru4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
KALELEKTRIK D.O.O ŽIVINICE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
TUZEX D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
KOPKOMERC D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
HAJDIĆ D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 19

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 48 % · Nazivnik: 125 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 125 (0 %)

Pravni lijekovi: 9 · Poznato: 9 / 125 (7,2 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
04.02.2016.30.01.2017.
21.04.2019.21.04.2020.
20.11.2018.19.06.2020.
15.07.2020.15.07.2021.
04.07.2021.30.12.2021.
15.06.2021.30.12.2021.
25.07.2021.25.07.2022.
26.07.2021.26.07.2022.
31.12.2020.30.12.2022.
05.02.2023.30.12.2023.
30.01.2022.30.01.2024.
15.06.2023.15.06.2024.
21.06.2023.21.06.2024.
27.10.2021.27.10.2024.
08.11.2023.07.11.2024.
20.12.2022.20.12.2024.
18.06.2023.18.06.2025.
09.02.2023.09.02.2026.
15.09.2024.15.09.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 34

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Održavanje javne rasvjete na području Općine OlovoOPĆINA OLOVO03.07.2024.25.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na izgradnji javne rasvjete u MZ Kruševo, Općina OlovoOPĆINA OLOVO04.06.2024.29.500 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RADOVI NA IZGRADNJI ULIČNE RASVJETE U MJESTU HAJVAZI (DOGRADNJA)OPĆINA KALESIJA13.02.2024.8.500 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja javne rasvjete u MZ Križevići, naselje KriževićiOPĆINA OLOVO19.12.2023.40.028 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanje i rekonstrukcija sistema javne rasvjete na području općine MaglajOPĆINA MAGLAJ05.12.2023.38.461 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka stubova za rasvjetu i rasvjetnih tijela sa spojnim materijalomGRAD KONJIC08.11.2023.44.320 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na postavljanju rasvjete za sportsku dvoranu BilimišćeJU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA18.12.2022.25.640 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Uvođenje energetske efikasnosti i ekološke javne rasvjete u Međeđi“, općina Sapna – II faza, dionioca Bešići, L=259m + 260m.OPĆINA SAPNA20.11.2022.11.776,30 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Redovno održavanje i rekonstrukcija sistema javne rasvjete na području općine MaglajOPĆINA MAGLAJ03.10.2022.28.201 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja energijski efikasne javne rasvjete sportskih/dječijih igrališta i igrališta sportske dvorane u MaglajuOPĆINA MAGLAJ03.08.2022.23.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ulične rasvjete u MZ Sapna, općina Sapna - I faza, dionica 1, KruškovacOPĆINA SAPNA14.06.2022.12.977 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja javne rasvjete Rijeka, MZ Krivaja - Smailbašići - faza IIGRAD ZAVIDOVIĆI06.01.2022.16.700 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

“Sanacija, održavanje i izgradnja ulične rasvjete na području općine Kladanj“OPĆINA KLADANJ19.12.2021.29.974 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanje i rekonstrukcija sistema javne rasvjete na području općine Maglaj 2021/2022. godineOPĆINA MAGLAJ13.12.2021.30.315 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA LED ULIČNIH SVJETILJKI SA MONTAŽOM I PUŠTANJEM U POGONGRAD ZAVIDOVIĆI18.11.2021.19.915 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Nabavka i isporuka bio mase (pelet) za zagrijavanje zgrade Javne ustanove Osnovne škole „Stupari“ u Stuparima, Općina Kladanj"JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "STUPARI"11.11.2021.18.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavci i isporuci peleta za potrebe pošta Centra pošta TuzlaCENTAR POŠTA TUZLA04.10.2021.33.344 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka peleta za potrebe Općine OlovoOPĆINA OLOVO21.09.2021.12.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija postojeće ulične rasvjete ugradnjom energetski efikasne rasvjete u užem gradskom jezgruOPĆINA MAGLAJ05.08.2021.21.010 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva i mazivaGRAD ŽIVINICE26.07.2021.15.372,63 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52