Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ŽALUZINE STYLE D.O.O.

ŽALUZINE STYLE D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218635210001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47851Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52674Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele246
Postupci245
Naručioci98

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.519.374,11 KMPDV osnova nije poznata
1.288.135,53 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 246 / 246 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,87

Poznato: 246 / 246 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 246 · Samostalno: 246

Prva dodjela: 17.03.2015. · Posljednja dodjela: 25.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ŽALUZINE STYLE D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 36 dodjelaJAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA: 17 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA: 15 dodjelaGRAD ZENICA: 11 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 10 dodjelaUNIVERZITET U ZENICI: 6 dodjelaOPĆINSKI SUD U ZENICI: 6 dodjelaJAVNA USTANOVA DOM-PORODICA ZENICA: 6 dodjelaCENTAR POŠTA ZENICA: 6 dodjelaŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF: 5 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201517
20168
20176
201818
201919
202023
202128
202215
202325
202438
202535
2026 · Nepotpuna tekuća godina13
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201517 963.046,75 KMPDV osnova nije poznata6,91 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20168 812.683,50 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 645.809,09 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201818 16172.533,96 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201919 15238.726,29 KMPDV osnova nije poznata7,72 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202023 12153.381,18 KMPDV osnova nije poznata9,35 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202128 15569.623,50 KMPDV osnova nije poznata11,38 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202215 1177.917,27 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202325 16182.649,19 KMPDV osnova nije poznata10,16 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202438 28725.330,16 KMPDV osnova nije poznata15,45 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202535 20237.660,65 KMPDV osnova nije poznata14,23 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina13 1240.012,57 KMPDV osnova nije poznata5,28 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA36 86.221,22 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 8272 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA17 37.874,03 KMPDV osnova nije poznata6,91 %

Nazivnik: 246 dodjela

1,23 %

Nazivnik: 1377 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA15 34.145,26 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,7 %

Nazivnik: 2154 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA11 226.646,99 KMPDV osnova nije poznata4,47 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA10 25.491,62 KMPDV osnova nije poznata4,07 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI6 70.041,24 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U ZENICI6 13.626,03 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

1,71 %

Nazivnik: 350 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM-PORODICA ZENICA6 271.389,08 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

3,09 %

Nazivnik: 194 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA ZENICA6 41.233 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

2,68 %

Nazivnik: 224 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF5 51.327,64 KMPDV osnova nije poznata2,03 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 5129 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "AHMED MURADBEGOVIĆ" ZENICA5 81.271,91 KMPDV osnova nije poznata2,03 %

Nazivnik: 246 dodjela

3,18 %

Nazivnik: 157 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA5 3.740,85 KMPDV osnova nije poznata2,03 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

81.563,63 KMPDV osnova nije poznata1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 835 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.424,09 KMPDV osnova nije poznata1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 1265 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

119.661,55 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 267 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SANSKI MOST3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

113.393,59 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 786 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

758,18 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 692 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.534,10 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1153 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.641,03 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 2978 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.546,44 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA600127411392
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA001116601100
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA200111042121
GRAD ZENICA101001222101
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA000000005221
UNIVERZITET U ZENICI111000000210
OPĆINSKI SUD U ZENICI000001000320
JAVNA USTANOVA DOM-PORODICA ZENICA210110000100
CENTAR POŠTA ZENICA000001202001
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF000031010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina162
Završni građevinski radovi44
Ostale usluge15
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11
Usluge održavanja i popravki11
Građevinske instalacije3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina162 1.174.199,17 KMPDV osnova nije poznata65,85 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 162 / 162 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi44 857.383,71 KMPDV osnova nije poznata17,89 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge15 33.695,36 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11 377.758,12 KMPDV osnova nije poznata4,47 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki11 29.642,36 KMPDV osnova nije poznata4,47 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

46.695,39 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje95
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)82
Građevinski radovi56
Usluge popravaka i održavanja14
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje95 274.417,05 KMPDV osnova nije poznata38,62 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)82 1.330.380,01 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi56 1.185.276,09 KMPDV osnova nije poznata22,76 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja14 28.626,24 KMPDV osnova nije poznata5,69 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.348 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.572,65 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.274,43 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

765,28 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.969,49 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum157
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda67
otvoreni postupak21
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum157 300.631,28 KMPDV osnova nije poznata63,82 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 157 / 157 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda67 1.086.529,95 KMPDV osnova nije poznata27,24 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak21 1.128.384,95 KMPDV osnova nije poznata8,54 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.827,93 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine235 2.222.536,90 KMPDV osnova nije poznata95,53 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 235 / 235 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton155 1.061.586,04 KMPDV osnova nije poznata63,01 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica80 637.702,25 KMPDV osnova nije poznata32,52 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA47 354.448,60 KMPDV osnova nije poznata19,11 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton20 303.975,29 KMPDV osnova nije poznata8,13 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton12 285.983,90 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo9 145.243 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton8 134.326,73 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska7 254.746,86 KMPDV osnova nije poznata2,85 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

56.579,97 KMPDV osnova nije poznata1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.800,01 KMPDV osnova nije poznata1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

113.393,59 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.060 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.060 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.100 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.710 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.585 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.165,89 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.700 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

71.200,80 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 91,46 % · Nazivnik: 246 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 246 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 246 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 67

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka i ugradnja PVC vrata za potrebe Studentskog doma "Antalija"UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU23.03.2026.13.999 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena PVC stolarije u SCUNIVERZITET U ZENICI23.12.2025.20.599 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja stolarije na zgradi OpćineOPĆINA BOSANSKI PETROVAC13.11.2025.9.999,99 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja PVC stolarije u centralnoj školiJU OŠ "HAMZA HUMO" BABINO, ZENICA26.09.2025.10.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opreme za uređenje kancelarija i učionica (trakaste zavjese i ormari).JU OSNOVNA ŠKOLA "AHMED MURADBEGOVIĆ" ZENICA27.07.2025.10.449 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe: "Izrada i ugradnja unutrašnjih vrata u tvorničkoj hali"MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE18.05.2025.14.984,35 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Građevinska PVC stolarijaJAVNA USTANOVA "SOCIJALNO-PEDAGOŠKA ŽIVOTNA ZAJEDNICA"12.02.2025.14.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija podruma – nabavka i ugradnja prozoraUNIVERZITET U ZENICI08.12.2024.4.090 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena sobnih vrataUNIVERZITET U ZENICI05.12.2024.19.980 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na ugradnji unutrašnje stolarije (vrata)JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "TUŠANJ" TUZLA13.11.2024.14.990 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja roletni za JU OŠ "Todorovo" - centralna školaJU OŠ "TODOROVO"07.11.2024.13.680 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja vrata i prozoraJU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA ILIDŽA17.10.2024.22.717 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka, isporuka i ugradnja trakastih zavjesaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH16.10.2024.9.399 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Trakaste zavjese za Terminal BJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO06.10.2024.19.280,69 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova ugradnje vanjske PVC stolarijeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRNJAVOR14.08.2024.13.585 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade i ugradnje trakastih zavjesa u zgradi Vlade Federacije Bosne i Hercegovine u Mostaru, Ante Starčevića bbSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH28.07.2024.10.980 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena dotrajalih i postavljanje novih trakastih zavjesa i roletni u objektima Studentskog centraJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI26.06.2024.8.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka termoizolacionih rolo vrata za remontni centarRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ10.06.2024.48.955 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja prozoraOPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI10.06.2024.9.840 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Aluminijska stolarijaJKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN26.05.2024.22.977 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 05:25