Preskoči na sadržaj

Dobavljač

DALEKOVOD D.O.O. MOSTAR

DALEKOVOD D.O.O. MOSTAR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227105910001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45568Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52602Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele246
Postupci237
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

210.881.162,84 KMPDV osnova nije poznata
107.821.826,46 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 189 / 246 dodjela (76,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 57

57 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,52

Poznato: 246 / 246 (100 %)

Udio s jednom ponudom51,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Dodjele u konzorciju23,17 %

57 / 246 · Samostalno: 189

Prva dodjela: 22.04.2015. · Posljednja dodjela: 14.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

DALEKOVOD D.O.O. MOSTAR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR: 133 dodjelaELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.: 75 dodjela"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR: 24 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 6 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 2 dodjelaOPĆINA POSUŠJE: 1 dodjelaOPĆINA ILIDŽA: 1 dodjelaZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ: 1 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 1 dodjela"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
201634
201717
201819
201922
202014
202123
202219
202322
202428
202519
2026 · Nepotpuna tekuća godina23
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 2429.550,01 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 6 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
201634 410.427.315,64 KMPDV osnova nije poznata13,82 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 34 dodjela (73,53 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
201717 38.347.316,32 KMPDV osnova nije poznata6,91 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 17 dodjela (82,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
201819 312.703.828,21 KMPDV osnova nije poznata7,72 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 19 dodjela (84,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
201922 519.955.146,24 KMPDV osnova nije poznata8,94 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 48.642.861,05 KMPDV osnova nije poznata5,69 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 14 dodjela (78,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202123 421.215.021,59 KMPDV osnova nije poznata9,35 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 23 dodjela (73,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
202219 38.783.053,49 KMPDV osnova nije poznata7,72 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202322 418.025.555,53 KMPDV osnova nije poznata8,94 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 22 dodjela (59,09 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
202428 556.949.815,87 KMPDV osnova nije poznata11,38 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 28 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
202519 215.844.619,50 KMPDV osnova nije poznata7,72 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 19 dodjela (57,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina23 329.557.079,39 KMPDV osnova nije poznata9,35 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 23 dodjela (78,26 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR133 199.874.763,33 KMPDV osnova nije poznata54,07 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 14909 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 117 / 133 dodjela (87,97 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 16

Otvori povezane zapise
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.75 10.713.934,85 KMPDV osnova nije poznata30,49 %

Nazivnik: 246 dodjela

2,57 %

Nazivnik: 2915 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 41 / 75 dodjela (54,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 34

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR24 91.929,27 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 3609 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA6 nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA POSUŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.908 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1072 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176.751,39 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.961 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3037 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.475 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6455 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.440 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR01581216811116151516
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.4136524969845
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR253221222300
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA000000005100
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.000000000002
OPĆINA POSUŠJE000000100000
OPĆINA ILIDŽA000010000000
ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ000000000100
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA000001000000
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO010000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina184
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo17
Usluge održavanja i popravki16
Završni građevinski radovi12
Ostale usluge8
Građevinske instalacije7
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina184 208.737.895,46 KMPDV osnova nije poznata74,8 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 160 / 184 dodjela (86,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 24

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo17 632.931,54 KMPDV osnova nije poznata6,91 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 17 dodjela (29,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki16 513.607,97 KMPDV osnova nije poznata6,5 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 16 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi12 449.945,31 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 12 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Ostale usluge8 507.008,56 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 8 dodjela (37,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije7 34.774 KMPDV osnova nije poznata2,85 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 7 dodjela (14,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta136
Građevinski radovi43
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)29
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)20
Usluge popravaka i održavanja9
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo8
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta136 171.392.744,70 KMPDV osnova nije poznata55,28 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 136 dodjela (80,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 27

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi43 46.709.540,16 KMPDV osnova nije poznata17,48 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 43 dodjela (37,21 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 27

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)29 13.246.058,64 KMPDV osnova nije poznata11,79 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)20 24.547.805,03 KMPDV osnova nije poznata8,13 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja9 511.209,01 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo8 1.109.725,98 KMPDV osnova nije poznata3,25 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6 5.000 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 6 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.886,40 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

188.955,20 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.456 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.965 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.090 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.118 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak190
direktni sporazum33
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14
pregovarački postupak bez objave obavještenja9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak190 209.354.340 KMPDV osnova nije poznata77,24 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 134 / 190 dodjela (70,53 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 56

Otvori povezane zapise
direktni sporazum33 132.578,27 KMPDV osnova nije poznata13,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14 444.330,75 KMPDV osnova nije poznata5,69 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja9 949.913,82 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine144 200.064.897,72 KMPDV osnova nije poznata58,54 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 122 / 144 dodjela (84,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 22

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176.751,39 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.908 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.961 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176.751,39 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POSUŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.908 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Dalekovod d.d. Zagreb17 nije u izvoru6,91 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 17 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

Otvori povezane zapise
UMEL-DALEKOVODMONTAŽA DOO TUZLA10 nije u izvoru4,07 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
KALELEKTRIK D.O.O ŽIVINICE8 nije u izvoru3,25 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 8 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
DELING D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
DALEKOVOD-PROJEKT D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,63 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
ЕЛНОС БЛ Д.О.О. БАЊА ЛУКА3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
SAFIR DOO GACKO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
DALEKOVOD D.D. ZAGREB3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
MALCOM DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
MC2 D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
"MIKAR" D.O.O. BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PROENTEH D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
WINTER WIND D.O.O. TOMISLAVGRAD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,81 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Končar – Inženjering za energetiku i transport1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MC2 doo zagreb1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
CULON D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AIK-INŽENJERING D.O.O BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
UNIS TELEKOMUNIKACIJE D.D. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ARS INŽENJERING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KONČAR D&ST D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 246 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 28

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 22,76 % · Nazivnik: 246 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 246 (0 %)

Pravni lijekovi: 12 · Poznato: 12 / 246 (4,88 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
18.11.2024.18.11.2026.
12.12.2024.12.12.2026.
02.10.2025.02.10.2027.
02.10.2025.02.10.2027.
10.10.2024.10.10.2027.
04.05.2026.04.11.2027.
19.11.2025.19.11.2027.
15.02.2026.15.02.2028.
26.02.2026.26.02.2028.
22.06.2026.22.06.2028.
16.08.2026.16.08.2028.
21.09.2026.21.09.2028.
29.09.2026.29.09.2028.
14.10.2026.14.10.2028.
14.10.2026.14.10.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 14

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
JN-KZ-901/2023 - Zaštitni-upravljački uređaj za transformatorELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.18.02.2024.32.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-1957/2022 - Nabava radova za potrebe završetka rekonstrukcije DV 110 kV Mostar 1 – Mostar 2ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.27.11.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-657/2022 - Hidraulični spremnik za VN prekidač 220 kVELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.30.08.2022.36.480 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-1558/2021 - Hidraulični pogon prekidača K3AS1-I 7E/94/171B u TS Mostar 4 (Čule)ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.13.02.2022.17.953 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-1560/2021 - Kablovske završnice i spojnice za 110 kV kabl sa uključenom obukomELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.13.02.2022.25.915 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-637/2021 - Hidraulični spremnik za VN prekidač 220 kV proizvođača KončarELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.19.07.2021.34.930 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-2030/2020-Priključak DV 110 kV TS Mostar 2 – TS Stolac u TS 110/x kV Mostar 9 (Buna)ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.30.03.2021.65.438 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-191/2020- Hidraulični spremnik za VN prekidač 220 kV proizvođača KončarELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.02.06.2020.29.840 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-116/17 - Nabava spojne i ovjesne opreme i komandno-signalnih kablova potrebnih za zamjenu VN opreme u TS 110/x Široki BrijegELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.20.03.2018.48.156 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava releja REF 615JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR27.02.2018.18.918 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-74/17 - Hidrauličnog spremnika tip HA-915; za VN prekidač 220 kV; tip: K3AS1-17E proizvođača končar sa hidrauličnim pogonom”ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.04.09.2017.29.840 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje bravarskih i elektromontažnih radova na sanaciji dalekovoda DV 35 kV „TS Mostar 5 – TS Buna“JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR11.05.2016.69.898,75 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čelične proteze VP na vrhovima nosnih i zateznih portalnih stubovaELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.18.01.2016.15.972 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i ugradnja željezno-rešetkastog stupa E7 sa demontažom postojećeg stupaJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR11.01.2016.18.490 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 20:41