Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GEOWILD D.O.O.

GEOWILD D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200577850007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43764Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52630Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele241
Postupci241
Naručioci66

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.343.405 KMPDV osnova nije poznata
686.872,07 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 241 / 241 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,29

Poznato: 241 / 241 (100 %)

Udio s jednom ponudom14,11 %

Nazivnik: 241 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 241 · Samostalno: 241

Prva dodjela: 18.12.2014. · Posljednja dodjela: 13.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GEOWILD D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 23 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 15 dodjelaCENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO: 13 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 12 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 10 dodjelaKJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.: 9 dodjelaKJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO: 8 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 8 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 8 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 8 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201514
201620
201726
201818
201928
202017
202116
202222
202323
202421
202518
2026 · Nepotpuna tekuća godina17
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1430 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201514 1213.360 KMPDV osnova nije poznata5,81 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201620 16147.120 KMPDV osnova nije poznata8,3 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201726 1938.972 KMPDV osnova nije poznata10,79 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201818 1398.898 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201928 2248.045 KMPDV osnova nije poznata11,62 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202017 1386.560 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202116 1445.960 KMPDV osnova nije poznata6,64 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202222 17123.378 KMPDV osnova nije poznata9,13 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202323 18426.593 KMPDV osnova nije poznata9,54 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202421 1795.630 KMPDV osnova nije poznata8,71 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202518 1541.485 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina17 16176.974 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK23 20.890 KMPDV osnova nije poznata9,54 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA15 151.040 KMPDV osnova nije poznata6,22 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 13849 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO13 15.050 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 241 dodjela

2,24 %

Nazivnik: 580 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA12 19.666 KMPDV osnova nije poznata4,98 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA10 21.347 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 2413 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.9 32.125 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 2507 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO8 23.144 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 2167 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.8 64.660 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 5970 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ8 49.394 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 7224 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA8 15.440 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 1984 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK7 23.530 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 1678 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ6 5.900 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 1928 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE6 55.120 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 2329 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEOČAK5 1.550 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 441 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK5 8.120 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3168 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI5 8.160 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 7166 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA5 6.350 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 3240 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ5 11.300 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 3595 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.268 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.790 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK1214222131112
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA0131222112000
CENTAR ZA UKLANJANJE MINA U BIH (BHMAC)SARAJEVO0011222220010
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA0004102111101
OPĆINA JABLANICA0101201103001
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.0000020022201
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO0000001102040
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.0030111100100
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ0002211000101
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA0011111000111

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge82
Usluge održavanja i popravki71
Kupovina69
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza12
Kompjuterske i uz njih vezane usluge7
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge82 82.216 KMPDV osnova nije poznata34,02 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki71 84.554 KMPDV osnova nije poznata29,46 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina69 1.160.045 KMPDV osnova nije poznata28,63 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza12 10.200 KMPDV osnova nije poznata4,98 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge7 6.390 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja113
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)67
Ostale javne, društvene i lične usluge34
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta8
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Građevinski radovi1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja113 110.538 KMPDV osnova nije poznata46,89 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)67 1.063.176 KMPDV osnova nije poznata27,8 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge34 34.962 KMPDV osnova nije poznata14,11 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta8 65.763 KMPDV osnova nije poznata3,32 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške5 21.370 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.324 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.500 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.300 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.630 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.860 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.150 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.500 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.090 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

480 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.600 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

430 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum193
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda30
otvoreni postupak18
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum193 205.867 KMPDV osnova nije poznata80,08 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 193 / 193 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda30 421.538 KMPDV osnova nije poznata12,45 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak18 716.000 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine197 1.030.205 KMPDV osnova nije poznata81,74 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 197 / 197 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo42 333.225 KMPDV osnova nije poznata17,43 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton33 144.020 KMPDV osnova nije poznata13,69 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska26 93.680 KMPDV osnova nije poznata10,79 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton13 26.187 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton10 29.218 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA10 21.347 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik7 23.530 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK7 23.530 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton6 11.420 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice6 55.120 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 2.520 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 5.690 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK5 1.550 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA5 6.350 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK5 8.120 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.435 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.268 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70.140 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.450 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 92,53 % · Nazivnik: 241 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 241 (0,41 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 241 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 241

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka 3D Laserskog skenera - ScanCore sistemARHITEKTONSKI FAKULTET13.10.2026.140.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga za održavanje opreme-verifikacija geodetske mjerne opreme (GNSS) organa uprave općine KladanjOPĆINA KLADANJ06.10.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje totalne staniceRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK04.10.2026.430 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kalibracije GNSS uređaja i certifikata o verifikacijiOPĆINA JABLANICA23.09.2026.234 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kalibracija GPS TRIMBLE R-8sRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI16.08.2026.1.090 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Etaloniranje instrumenataRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK10.08.2026.630 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje (opravka i baždarenje) fizikalnih i geodetskih instrumenata i opreme za tehničko osmatranje za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA02.08.2026.1.260 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga rektifikacija - baždarenje geodestskih instrumenataRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA29.06.2026.1.260 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja geodetske opremeOPĆINA TEOČAK09.06.2026.230 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Geodetski instrumentOPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC21.05.2026.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Baždarenje mjerne opreme u katastruOPĆINA TRAVNIK14.05.2026.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravka i održavanja opreme - popravka, održavanje i certificiranje geodetskih instrumenataGRAD SREBRENIK29.03.2026.1.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-OP-733/2025 - Sertifikacija i etaloniranje mjernih instrumenata i opreme

LOT 5 - Sertifikacija/etaloniranje mjernih instrumenata i opreme Geodetska oprema

ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.26.03.2026.3.070 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga verifikacije geodetskog instrumenta - DS 11/26KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.24.03.2026.890 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 29/26 Usluga baždarenja/verifikovanja geodetskih instrumenataOPĆINA ILIDŽA24.02.2026.1.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ratifikacija geodetskih instrumenataOPĆINA ODŽAK14.01.2026.1.780 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uređaja „Dron“ sa pratećom opremom i softverom za potrebe geodetskog snimanjaRUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ13.01.2026.14.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Update softvera za geodetsku opremu Sliv NeretvaJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR24.12.2025.5.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisa i kalibracija geodetskih instrumenataKJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO18.12.2025.660 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje (opravka i baždarenje) fizikalnih i geodetskih instrumenata za tehničko osmatranje za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA11.12.2025.5.950 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 18:37