Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ELEKTROENERGETIK-EX D.O.O.

ELEKTROENERGETIK-EX D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4403517440002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 52610Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele22
Postupci22
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

67.434,91 KMPDV osnova nije poznata
34.478,92 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,14

Poznato: 22 / 22 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 22 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 22 · Samostalno: 22

Prva dodjela: 22.08.2016. · Posljednja dodjela: 21.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ELEKTROENERGETIK-EX D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KP "VODOVOD" A.D.: 8 dodjelaVODOVOD A.D. BANJA LUKA: 5 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE: 3 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 2 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA: 2 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK: 1 dodjelaDRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU "OBNOVLJIVI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE BOGATIĆI I MESIĆI" PALE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20163
20171
20182
20223
20234
20241
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

250.732,55 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.200 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.390,98 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.399,99 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.526,87 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1462,77 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.036,57 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.685,18 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD" A.D.8 3.866,22 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 4040 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA5 52.864,41 KMPDV osnova nije poznata22,73 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 11391 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.600 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 829 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.555,10 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

130,08 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2226 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.956,33 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 164 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU "OBNOVLJIVI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE BOGATIĆI I MESIĆI" PALE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

462,77 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 689 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820222023202420252026
KP "VODOVOD" A.D.00034010
VODOVOD A.D. BANJA LUKA20100020
AGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE11100000
AD "TOPLANA" PRIJEDOR00000002
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA00000002
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK00000010
DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU "OBNOVLJIVI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE BOGATIĆI I MESIĆI" PALE00000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina17
Usluge održavanja i popravki4
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina17 63.303,60 KMPDV osnova nije poznata77,27 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.931,31 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta11
Usluge popravaka i održavanja4
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta11 6.038,29 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.951,31 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.346,87 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.727,46 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.190,98 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum21
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum21 19.663,78 KMPDV osnova nije poznata95,45 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.771,13 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska21 62.478,58 KMPDV osnova nije poznata95,45 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška8 3.866,22 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA8 3.866,22 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka5 52.864,41 KMPDV osnova nije poznata22,73 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.555,10 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.956,33 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.956,33 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.956,33 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 22 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 22 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 22 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 22

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка електроматеријалаKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA21.04.2026.65,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка електроматеријалаKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA21.04.2026.65,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektro potrepštine i priborAD "TOPLANA" PRIJEDOR16.04.2026.889,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektro potrepštine i priborAD "TOPLANA" PRIJEDOR15.03.2026.665,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Електро материјалVODOVOD A.D. BANJA LUKA26.10.2025.46,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Електро материјалVODOVOD A.D. BANJA LUKA25.05.2025.93,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mjerača protoka-vodomijerJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "TEOČAK" D.O.O. TEOČAK17.02.2025.4.956,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

УПС за бунар Б и ПС ОраховаKP "VODOVOD" A.D.16.02.2025.939,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Сименс инпут модулDRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU "OBNOVLJIVI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE BOGATIĆI I MESIĆI" PALE04.03.2024.462,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Принтер за наљепницеKP "VODOVOD" A.D.23.08.2023.113,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Електро услуге - санирање ел. инсталација у РО бунара Б3KP "VODOVOD" A.D.23.08.2023.180 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Power supply input-2 komada za PS ŠaškinovciKP "VODOVOD" A.D.15.08.2023.337,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

УПС за РО у бунару на водоторњуKP "VODOVOD" A.D.07.06.2023.895,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servis i održavanje prečistača- Nova TopolaKP "VODOVOD" A.D.31.08.2022.351,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Modul 6ES7231-4HF32-OXB0 - Vodotoranj "Žeravica"KP "VODOVOD" A.D.22.08.2022.879,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektro materijalKP "VODOVOD" A.D.23.06.2022.169,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање и поправка електроинсталацијаAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE22.11.2018.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Сензор за озонVODOVOD A.D. BANJA LUKA14.04.2018.3.190,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање и поравке електроинсталација у просторијама Агенције за банкарство РСAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE12.11.2017.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štapni elektromagnetni mjerači protoka i pritiska, uređaji za daljinski nadzor gubitaka vodeVODOVOD A.D. BANJA LUKA27.11.2016.47.771,13 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48