Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 52425

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele282
Postupci282
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

168.527,68 KMPDV osnova nije poznata
86.166,83 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 282 / 282 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 282 / 282 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 282 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 282 · Samostalno: 282

Prva dodjela: 09.12.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 92 dodjelaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA: 36 dodjelaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA: 26 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 23 dodjelaJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA: 20 dodjelaUNIVERZITET U ZENICI: 16 dodjelaJU BOLNICA TRAVNIK: 16 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA: 9 dodjelaGRAD STOLAC: 4 dodjelaKANTONALNO TUŽILAŠTVO/TUŽITELJSTVO ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
201634
201713
201825
201931
202027
202134
202243
202323
20249
202530
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.564 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201634 59.530,25 KMPDV osnova nije poznata12,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201713 69.860,62 KMPDV osnova nije poznata4,61 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201825 915.368,71 KMPDV osnova nije poznata8,87 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201931 1128.002,17 KMPDV osnova nije poznata10,99 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202027 818.709,45 KMPDV osnova nije poznata9,57 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202134 711.483,80 KMPDV osnova nije poznata12,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202243 79.715,80 KMPDV osnova nije poznata15,25 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202323 1024.189,56 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 613.808,10 KMPDV osnova nije poznata3,19 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202530 919.343,92 KMPDV osnova nije poznata10,64 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 33.951,30 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA92 16.438,38 KMPDV osnova nije poznata32,62 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 6962 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA36 15.613,50 KMPDV osnova nije poznata12,77 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 4040 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA26 24.108,07 KMPDV osnova nije poznata9,22 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI23 12.140,62 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA20 10.613,12 KMPDV osnova nije poznata7,09 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 2978 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI16 4.086,10 KMPDV osnova nije poznata5,67 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,56 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK16 2.032,10 KMPDV osnova nije poznata5,67 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 10222 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA9 17.222,90 KMPDV osnova nije poznata3,19 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD STOLAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3710 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO/TUŽITELJSTVO ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.978 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,53 %

Nazivnik: 262 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POLJOPRIVREDNI ZAVOD UNSKO SANSKOG KANTONA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.538 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 224 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

377,48 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

1,44 %

Nazivnik: 277 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA "IZUDIN MULABEĆIROVIĆ-IZO"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.132,76 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3775 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA POLJOPRIVREDU SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.870 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 445 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.750 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 8277 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.384 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2156 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.500 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 529 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.857,80 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3808 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

570 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5132 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

201,45 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5244 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA074691317268020
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA033487542000
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA000042773210
KANTONALNI SUD U ZENICI0012100320104
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA0000000002126
UNIVERZITET U ZENICI1150000000000
JU BOLNICA TRAVNIK073501000000
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA001411110000
GRAD STOLAC001111000000
KANTONALNO TUŽILAŠTVO/TUŽITELJSTVO ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA000000000211

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina90
Usluge održavanja i popravki69
Telekomunikacijske usluge60
Ostale usluge40
Kompjuterske i uz njih vezane usluge23
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina90 95.896,20 KMPDV osnova nije poznata31,91 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki69 28.190,90 KMPDV osnova nije poznata24,47 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge60 9.713,68 KMPDV osnova nije poznata21,28 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge40 30.469,80 KMPDV osnova nije poznata14,18 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge23 4.257,10 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja125
Poštanske i telekomunikacijske usluge54
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema53
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15
Građevinski radovi10
Programski paketi i informacijski sistemi4
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja125 50.289,93 KMPDV osnova nije poznata44,33 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 125 / 125 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge54 4.991,30 KMPDV osnova nije poznata19,15 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema53 57.990,93 KMPDV osnova nije poznata18,79 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17 5.535,10 KMPDV osnova nije poznata6,03 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15 22.362,20 KMPDV osnova nije poznata5,32 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi10 13.856,45 KMPDV osnova nije poznata3,55 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.499,90 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.593,40 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.493,40 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.187,05 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

804,50 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

379,80 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

494,60 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

380 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum282
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum282 168.527,68 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 282 / 282 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine282 168.527,68 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 282 / 282 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton248 147.690,10 KMPDV osnova nije poznata87,94 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 248 / 248 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica154 49.380,45 KMPDV osnova nije poznata54,61 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 154 / 154 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA131 32.383,33 KMPDV osnova nije poznata46,45 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 131 / 131 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton22 2.979,58 KMPDV osnova nije poznata7,8 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK20 2.409,58 KMPDV osnova nije poznata7,09 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ5 10.204 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.538 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STOLAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.788,76 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.173,40 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 282 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 282 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 282 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 282 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 282

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge montaže i demontaže LED panelaKANTONALNI SUD U ZENICI18.10.2026.1.935,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja telekomunikacijske opremeKANTONALNO TUŽILAŠTVO/TUŽITELJSTVO ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA30.08.2026.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA02.07.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA10.06.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA05.05.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA14.04.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Montaža led reflektoraKANTONALNI SUD U ZENICI11.03.2026.78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Fiksni telefonKANTONALNI SUD U ZENICI11.03.2026.138,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektroinstalacioni radoviKANTONALNI SUD U ZENICI11.03.2026.199,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA03.03.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA02.02.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA30.12.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge elektroinstalacionih radovaKANTONALNI SUD U ZENICI18.12.2025.180 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA08.12.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka telefonske centraleOPĆINA TEŠANJ25.11.2025.5.656 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge elektroinstalacionih radovaKANTONALNI SUD U ZENICI11.11.2025.116,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA30.10.2025.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektroinstalacioni radoviKANTONALNI SUD U ZENICI07.10.2025.95,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA06.10.2025.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

TELEKOMUNIKACIJSKE USLUGEJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA06.10.2025.334,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45