Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MATOŠA D.O.O.

MATOŠA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ORAŠJE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4254127020007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 52856Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52421Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele35
Postupci35
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

354.456,71 KMPDV osnova nije poznata
181.230,84 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,77

Poznato: 35 / 35 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 35 · Samostalno: 35

Prva dodjela: 16.07.2015. · Posljednja dodjela: 30.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MATOŠA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD ORAŠJE: 24 dodjelaKPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE: 6 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA VIDOVICE: 2 dodjelaZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE: 2 dodjelaVLADA ŽUPANIJE POSAVSKE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20161
20172
20193
20202
20212
20225
20235
20243
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 353.109 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.990 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

225.102,05 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

214.923,60 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.803,20 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.794,25 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 137.858,74 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 164.514,87 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

257.907 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

116.579 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

356.875 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE24 248.668,66 KMPDV osnova nije poznata68,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

2,3 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE6 22.726 KMPDV osnova nije poznata17,14 %

Nazivnik: 35 dodjela

1,48 %

Nazivnik: 406 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA VIDOVICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.805 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

3,23 %

Nazivnik: 62 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.975 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 389 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 155 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720192020202120222023202420252026
GRAD ORAŠJE21111255231
KPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE10021000101
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA VIDOVICE20000000000
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE00000000002
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE00100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo17
Priprema gradilišta7
Ostale usluge4
Završni građevinski radovi3
Građevinske instalacije1
Kupovina1
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo17 206.255,95 KMPDV osnova nije poznata48,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta7 72.910,31 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.558 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.789 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.998,40 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.673 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi30
Usluge popravaka i održavanja2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi30 331.235,71 KMPDV osnova nije poznata85,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.988 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.673 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.910 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.650 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum27
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum27 127.010,31 KMPDV osnova nije poznata77,14 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 177.419,40 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.027 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine35 354.456,71 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton29 331.730,71 KMPDV osnova nije poznata82,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE24 248.668,66 KMPDV osnova nije poznata68,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,14 % · Nazivnik: 35 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 35 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 35 (2,86 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
09.06.2026.30.12.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 35

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Redovno održavanje neasfaltiranih cesta na području grada OrašjaGRAD ORAŠJE30.08.2026.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova - zemljani radovi s ciljem provođenja preventivnih mjera zaštite i spašavanja ljudi i materijalnih dobara na području Županije PosavskeZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE09.06.2026.30.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava radova izvođenja građevinskih radova rušenja montažnog dijela radionica objekta školeZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE18.05.2026.17.975 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge u vezi poljoprivredne proizvodnjeKPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE27.04.2026.2.910 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nasipanje makadamskog puta Vidovice KrepšićGRAD ORAŠJE23.11.2025.5.986 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zacjevljenje cestovnog jarka u KopanicamaGRAD ORAŠJE09.04.2025.5.920 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i postavljanje ograde na Carinskom terminaluGRAD ORAŠJE27.03.2025.4.673 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na uređenju dvorišta na Privrednoj jedinici i odvoz građevinskog otpadaKPZ POLUOTVORENOG TIPA ORAŠJE18.11.2024.1.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na rekonstrukciji ceste Vidovice - KrepšićGRAD ORAŠJE07.07.2024.50.027 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi rušenja zgrade Centra za socijalni radGRAD ORAŠJE06.05.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uklanjanje starog objekta i priprema terena za postavljanje novog objekta na Carinskom terminaluGRAD ORAŠJE06.11.2023.5.983,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izlijevanje stopa za objekt na Carinskom terminaluGRAD ORAŠJE06.11.2023.5.989,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje prostora nove pijaceGRAD ORAŠJE26.03.2023.42.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na izgradnji ceste (dio Osme ulice)GRAD ORAŠJE27.02.2023.5.992 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz građevinskog otpadaGRAD ORAŠJE23.02.2023.3.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nasipanja makadamskih cesta frezanim asfaltomGRAD ORAŠJE20.12.2022.5.998 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ceste staro groblje u Vidovicama - II fazaGRAD ORAŠJE10.07.2022.18.199,40 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pripremni radovi na trasiranju ceste u VidovicamaGRAD ORAŠJE14.06.2022.5.983,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada cijevnog propusta na kanaluGRAD ORAŠJE05.04.2022.5.998,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja platoa za autobusna stajalištaGRAD ORAŠJE23.03.2022.1.679,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30