Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EURIDIKA D.O.O.

EURIDIKA D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402984520005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2009 (17 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43881Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52387Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele71
Postupci71
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

690.278,67 KMPDV osnova nije poznata
352.933,88 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 59 / 71 dodjela (83,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

12 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,39

Poznato: 71 / 71 (100 %)

Udio s jednom ponudom39,44 %

Nazivnik: 71 dodjela

Dodjele u konzorciju16,9 %

12 / 71 · Samostalno: 59

Prva dodjela: 17.12.2014. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EURIDIKA D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.LUTRIJA RS A.D. BANJA LUKA: 12 dodjelaGLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKE: 9 dodjelaAGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH: 5 dodjelaREGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH: 5 dodjelaGENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH: 5 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 5 dodjelaMINISTARSTVO FINANSIJA RS: 3 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 3 dodjelaPORESKA UPRAVA REPUBLIKE SRPSKE: 2 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20152
20163
20175
20183
20196
20205
20217
20229
202310
20247
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.368 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

221.890 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.900 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 412.300 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

316.540 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 667.960 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 540.230 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20217 763.654 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20229 877.201 KMPDV osnova nije poznata12,68 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202310 1085.735,57 KMPDV osnova nije poznata14,08 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 10 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20247 531.800 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
20257 7189.475,05 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 675.225,05 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
LUTRIJA RS A.D. BANJA LUKA12 51.000 KMPDV osnova nije poznata16,9 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,94 %

Nazivnik: 1270 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKE9 7.368 KMPDV osnova nije poznata12,68 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 1507 dodjela

2014 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH5 35.654 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 2943 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH5 nije u izvoru7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3158 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH5 187.896,15 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 442 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE5 39.000 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 8245 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANSIJA RS3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1038 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.580 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PORESKA UPRAVA REPUBLIKE SRPSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.000 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 674 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.700 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5223 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
АГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.320,52 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 864 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120.000 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JU TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.180 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 335 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2167 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3726 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.800 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1998 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA STATISTIKU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 559 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.550 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3153 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3326 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKO TUŽILAŠTVO REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
LUTRIJA RS A.D. BANJA LUKA0101111121111
GLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKE1022011110000
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH0000011110001
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH0000000011300
GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH0100000011011
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0000000111110
MINISTARSTVO FINANSIJA RS0000000110100
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH0000110001000
PORESKA UPRAVA REPUBLIKE SRPSKE0001000000100
GRAD BANJA LUKA0001100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kompjuterske i uz njih vezane usluge33
Ostale usluge18
Kupovina6
Usluge održavanja i popravki6
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja2
Istraživačke i razvojne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge33 226.992 KMPDV osnova nije poznata46,48 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 33 dodjela (93,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge18 276.186,67 KMPDV osnova nije poznata25,35 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 18 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Kupovina6 14.080 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 6 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 18.640 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.940 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.490 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120.000 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška51
Programski paketi i informacijski sistemi7
Usluge popravaka i održavanja4
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja3
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška51 481.337,57 KMPDV osnova nije poznata71,83 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 51 dodjela (84,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi7 30.390 KMPDV osnova nije poznata9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.800 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.950 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128.171,10 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

680 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum43
otvoreni postupak17
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum43 162.412 KMPDV osnova nije poznata60,56 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak17 241.550 KMPDV osnova nije poznata23,94 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 17 dodjela (35,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda11 286.316,67 KMPDV osnova nije poznata15,49 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska40 246.328 KMPDV osnova nije poznata56,34 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 40 dodjela (85 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Banja Luka4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.880 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65.950 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40.000 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

228 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

452 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
„NET SOLUTIONS“ D.O.O.7 nije u izvoru9,86 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
GRANT THORNTON D.O.O. BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,23 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
EKONOMSKI INSTITUT D.O.O. BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,82 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Institut za standarde i tehnologije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ANTECNA DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GOSOFT D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TWC D.O.O. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41 %

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 76,06 % · Nazivnik: 71 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 71 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 71 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 11

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluge pripremnih radnji, snimanja i davanja preporuka za uspostavu standarda i procedura shodno ISO certifikaciji – Faza 4GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH04.10.2026.42.735,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE IT REVIZIJEOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO02.08.2026.20.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tender broj: 01-3444-1/26 radi javne nabavke izrade softverske aplikacije za praćenje troškovaJZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE18.05.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge pripremnih radnji, snimanja i davanja preporuka za uspostavu standarda i procedura shodno ISO certifikaciji – Faza 3GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH10.08.2025.42.735,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka projekta usluge pripremnih radnji, snimanja i davanja preporuka za širenje aktualne implementacije standarda i procedura shodno ISO certifikacijiGENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH16.11.2023.42.735,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка консултантских услуга из области процјене ризика из домена безбједности информација за потребе Фонда ПИО РСFOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS29.10.2023.12.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Провођење безбједносних провјера - пенетрациони (PEN) тестовиАГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ22.08.2023.12.820,52 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka Projekt usluge pripremnih radnji, snimanja i davanja preporuka za uspostavu standarda i procedura shodno ISO certifikacijiGENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH27.12.2022.42.701 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Softver za IT rizikeAGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH22.12.2022.12.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga revizije informacionog sistemaKJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO23.08.2021.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge eksterne analize sustava "e-vlade" sa prijedlogom za poboljšanje servisa i uslugaGENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH21.10.2015.16.990 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45