Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"INSTEL" D.O.O.

"INSTEL" D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400356130009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44990Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52374Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele80
Postupci78
Naručioci31

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.391.288,01 KMPDV osnova nije poznata
2.245.229,91 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 58 / 80 dodjela (72,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 22

22 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,7

Poznato: 80 / 80 (100 %)

Udio s jednom ponudom33,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Dodjele u konzorciju27,5 %

22 / 80 · Samostalno: 58

Prva dodjela: 04.01.2015. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"INSTEL" D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA: 9 dodjelaОПШТИНА ТРНОВО: 7 dodjelaOPŠTINA ROGATICA: 6 dodjelaGRAD ZVORNIK: 5 dodjelaGRAD DERVENTA: 5 dodjelaOPŠTINA NEVESINJE: 5 dodjelaOPŠTINA ČAJNIČE: 5 dodjelaOPŠTINA NOVI GRAD: 4 dodjelaA. D. "KOMPRED" UGLJEVIK: 4 dodjelaAKCIONARSKO DRUŠTVO ,,VODOVOD I KOMUNALIJE'' ZVORNIK: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20167
20179
20181
20196
20209
202110
202215
20236
20247
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

216.794,72 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 4386.715,98 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 6354.028,30 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1169.973,25 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 5392.203,70 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 6 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20209 7134.005,65 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202110 7421.718,22 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202215 101.174.531,07 KMPDV osnova nije poznata18,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 15 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
20236 41.148.666,52 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 6 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
20247 454.950,60 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 7 dodjela (28,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3116.700 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

321.000 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA9 61.695,67 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 1247 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ТРНОВО7 151.992,30 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

1,35 %

Nazivnik: 518 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ROGATICA6 524.206,26 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 1060 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK5 166.465,92 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 729 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA5 1.148.457,02 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3842 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 5 dodjela (20 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NEVESINJE5 nije u izvoru6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1969 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ČAJNIČE5 182.063,52 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

2,38 %

Nazivnik: 210 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVI GRAD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

386.259,34 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 2147 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.234,16 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2661 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO ,,VODOVOD I KOMUNALIJE'' ZVORNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.299 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 667 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PELAGIĆEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.400 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 278 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

519.603,78 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5220 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO TUŽILAŠTVO U BIJELJINI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.845,62 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

1,72 %

Nazivnik: 116 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPŠTINA UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.441 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 980 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15759 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.497,20 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 428 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

187.347 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1534 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.000 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 903 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.300 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2271 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720192020202120222023202420252026
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA00002220012
ОПШТИНА ТРНОВО00011113000
OPŠTINA ROGATICA00002220000
GRAD ZVORNIK10200000011
GRAD DERVENTA00001021001
OPŠTINA NEVESINJE00000000410
OPŠTINA ČAJNIČE03011000000
OPŠTINA NOVI GRAD00200010100
A. D. "KOMPRED" UGLJEVIK00110200000
AKCIONARSKO DRUŠTVO ,,VODOVOD I KOMUNALIJE'' ZVORNIK02100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo36
Građevinske instalacije17
Usluge održavanja i popravki8
Kupovina7
Završni građevinski radovi6
Ostale usluge5
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo36 2.151.261,39 KMPDV osnova nije poznata45 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 36 dodjela (58,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije17 1.674.192,50 KMPDV osnova nije poznata21,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 17 dodjela (64,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki8 42.003,67 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina7 357.770,21 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi6 143.234,80 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 16.876,72 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.948,72 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi62
Usluge popravaka i održavanja9
Industrijske mašine6
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi62 4.183.964,32 KMPDV osnova nije poznata77,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 62 dodjela (66,13 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 21

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja9 42.503,67 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine6 291.439,56 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.497,20 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

796,80 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

169.973,25 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

209,50 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.948,72 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak34
direktni sporazum21
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda16
pregovarački postupak bez objave obavještenja9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak34 3.890.770,36 KMPDV osnova nije poznata42,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 34 dodjela (52,94 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 16

Otvori povezane zapise
direktni sporazum21 81.910,01 KMPDV osnova nije poznata26,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda16 365.027,78 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja9 53.579,86 KMPDV osnova nije poznata11,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 9 dodjela (44,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska72 4.385.790,81 KMPDV osnova nije poznata90 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 72 dodjela (79,17 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
Bijeljina10 67.647,17 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik8 179.764,92 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo7 151.992,30 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
TRNOVO (RS)7 151.992,30 KMPDV osnova nije poznata8,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine6 5.497,20 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 6 dodjela (16,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK6 76.675,16 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ROGATICA6 524.206,26 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa5 1.148.457,02 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 5 dodjela (20 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
NEVESINJE5 nije u izvoru6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
DERVENTA5 1.148.457,02 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 5 dodjela (20 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
ČAJNIČE5 182.063,52 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

386.259,34 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZVORNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.299 KMPDV osnova nije poznata3,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PELAGIĆEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.400 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

519.603,78 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HARYSCO DOO5 nije u izvoru6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
,,AURORA''D.O.O. NEVESINJE5 nije u izvoru6,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
RAJAK VOB DOO SOKOLAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
BS-INŽINJERING DOO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,75 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
ASTRA PLAN D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,5 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
HIT ING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JOVIĆ S&D UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OMAZIĆ D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KOORDINATA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
LEOTAR INŽENJERING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO"SAP" ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,25 %

Nazivnik: 80 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 57,5 % · Nazivnik: 80 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 80 (1,25 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 80 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 4 / 4 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Изградња водоводног система насеља Пљешевица,Ћемановићи и Доњи Сељани у општини РогатицаOPŠTINA ROGATICA09.09.2021.584.662,44 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Изградња водовода, Општина ДервентаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ20.03.2019.119.322,38 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Изградња система за водоснабдијевање, Општина ДервентаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ13.04.2018.618.666,76 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација система оборинске канализације, Општина МодричаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ26.02.2018.393.063,30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 80

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
„Изградња зграде дјечијег вртића у мјесној заједници Брањево, град Зворник“GRAD ZVORNIK29.09.2026.nije u izvoru5Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња фекалног колектора у улици 16. Крајишке бригадеGRAD DERVENTA18.08.2026.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Поправка/санација топловодне мрежеJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA15.06.2026.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor za popravku/sanaciju toplovodne mre#eJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA27.04.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor za popravku/sanaciju toplovodne mrežeJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA28.12.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка, испорука, монтажа и израда фекалних пумпних станица у граду Зворнику и насељу Брањево“GRAD ZVORNIK15.06.2025.110.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Утврђивање вишка и уговарање непредвиђених радова приликом реализације уговора број 02-012.4-23/24 од 12.8.2024. године који се односи на изградњу пумпне станице у ЛикавцуOPŠTINA NEVESINJE29.01.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Утврђивање вишка и уговарање непредвиђених радова приликом реализације уговора број 02-012.4-20/24 од 24.6.2024. године који се односи на изградњу водоводног система ''Крекови''OPŠTINA NEVESINJE24.12.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење непредвиђених (додатних) радова на водоводном систему ''Крекови''OPŠTINA NEVESINJE24.11.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња водоводне мреже у МЗ-и Гајеви

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC05.09.2024.47.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња пумпне станице у ЛукавцуOPŠTINA NEVESINJE11.08.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Извођење радова на водоводном систему ''Крекови''OPŠTINA NEVESINJE23.06.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Додатни радови на изградњи дистрибутивне водоводне мреже за водоснабдијевање насеља Чађавица I и Чађавица II - фаза 2OPŠTINA NOVI GRAD23.05.2024.7.950,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

T 90/23 Rekonstrukcija sistema za snadbijevanje pitkom vodom u RJ RudnikMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK22.02.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dodatni radovi na izgradnji kapitaže i pumpne stanice vodovoda BatićiОПШТИНА ТРНОВО26.12.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Naknadni radovi na izgradnji vodovoda BatićiОПШТИНА ТРНОВО25.10.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja kapitaže i pumpne stanice vodovoda BatićiОПШТИНА ТРНОВО09.08.2023.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge iznajmljivanja labudice"RUDING" D.O.O. UGLJEVIK15.05.2023.209,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja vodovodne distributivne mreže u ulici Kralja Stjepana TomaševićaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO19.02.2023.nije u izvoru6Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња огранака водоводне мреже "Осињски водовод" 1. фазаGRAD DERVENTA26.01.2023.1.148.457,02 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50