Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SAMNDOO

SAMNDOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209842100004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2007 (19 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43946Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52370Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele235
Postupci233
Naručioci31

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

261.673,56 KMPDV osnova nije poznata
133.791,57 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 235 / 235 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,31

Poznato: 235 / 235 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 235 · Samostalno: 235

Prva dodjela: 01.12.2014. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SAMNDOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 90 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.: 31 dodjelaSKUPŠTINA-SLUŽBA SKUPŠTINE TUZLANSKOG KANTONA: 16 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 15 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 10 dodjelaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA: 10 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA: 9 dodjelaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI: 9 dodjelaCENTAR POŠTA TUZLA: 6 dodjela"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20142
201558
20169
201714
201810
201913
202015
202112
202218
202319
202423
202523
2026 · Nepotpuna tekuća godina18
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20142

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

184,28 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201558 37.968,38 KMPDV osnova nije poznata24,68 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20169 51.728,39 KMPDV osnova nije poznata3,83 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201714 95.563,59 KMPDV osnova nije poznata5,96 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201810 812.597,19 KMPDV osnova nije poznata4,26 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201913 612.713,62 KMPDV osnova nije poznata5,53 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202015 720.653,24 KMPDV osnova nije poznata6,38 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 718.405,65 KMPDV osnova nije poznata5,11 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202218 928.042,80 KMPDV osnova nije poznata7,66 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202319 927.643,89 KMPDV osnova nije poznata8,09 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202423 1138.490,01 KMPDV osnova nije poznata9,79 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202523 1366.183,79 KMPDV osnova nije poznata9,79 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina18 1221.598,73 KMPDV osnova nije poznata7,66 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA90 41.917,82 KMPDV osnova nije poznata38,3 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 13838 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.31 1.977,65 KMPDV osnova nije poznata13,19 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 6747 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SKUPŠTINA-SLUŽBA SKUPŠTINE TUZLANSKOG KANTONA16 3.054,76 KMPDV osnova nije poznata6,81 %

Nazivnik: 235 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 737 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA15 52.842,59 KMPDV osnova nije poznata6,38 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 2467 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.10 5.925,50 KMPDV osnova nije poznata4,26 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 1590 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA10 47.554,03 KMPDV osnova nije poznata4,26 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 1042 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA9 36.684,88 KMPDV osnova nije poznata3,83 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 2007 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI9 11.918,47 KMPDV osnova nije poznata3,83 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 3299 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA TUZLA6 15.358,33 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 235 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 336 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.232,53 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

293,43 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

1,97 %

Nazivnik: 152 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.925,86 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 448 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.056,04 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 503 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP TK - UPRAVA POLICIJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.970,20 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 580 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U TUZLI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

124,22 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 378 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO TRGOVINE, TURIZMA I SAOBRAĆAJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53,20 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 416 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE TUZLANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

972,30 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 214 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

154,96 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2202 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA BORAČKA PITANJA TUZLANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51,72 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 209 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA AUTIZAM ''MEHO SADIKOVIĆ'' TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,60 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

1,21 %

Nazivnik: 165 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026Nepoznata godina
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA256412432343330
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.00002443453420
SKUPŠTINA-SLUŽBA SKUPŠTINE TUZLANSKOG KANTONA00000011146210
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA01000140103320
CENTRALNO GRIJANJE D.D.00000010411210
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA00011111111110
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA00000012111210
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI01001202012000
CENTAR POŠTA TUZLA00000000210120
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA00000000010120

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge194
Usluge održavanja i popravki29
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza10
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge194 231.877,97 KMPDV osnova nije poznata82,55 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 194 / 194 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki29 23.927,29 KMPDV osnova nije poznata12,34 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza10 1.355,75 KMPDV osnova nije poznata4,26 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47,92 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.464,63 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge168
Usluge popravaka i održavanja50
Ostale javne, društvene i lične usluge11
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge168 226.551,40 KMPDV osnova nije poznata71,49 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 168 / 168 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja50 21.154,38 KMPDV osnova nije poznata21,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge11 2.737,38 KMPDV osnova nije poznata4,68 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.175,20 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.592,76 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

360 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum211
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum211 140.901,73 KMPDV osnova nije poznata89,79 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 211 / 211 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23 119.375,11 KMPDV osnova nije poznata9,79 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.396,72 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine230 251.405,21 KMPDV osnova nije poznata97,87 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 230 / 230 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton107 126.311,96 KMPDV osnova nije poznata45,53 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 107 / 107 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla61 92.151,86 KMPDV osnova nije poznata25,96 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA60 92.142,06 KMPDV osnova nije poznata25,53 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

360 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 99,57 % · Nazivnik: 235 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 235 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 235 (0,43 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
15.10.2025.15.10.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 23

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
JN-KZ-82/2026 - Tehnički pregled vozila za potrebe OP Tuzla

LOT 1: Tehnički pregled putničkih vozila za potrebe OP Tuzla

"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA18.06.2026.1.113,03 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-82/2026 - Tehnički pregled vozila za potrebe OP Tuzla

LOT 2: Tehnički pregled teretnih vozila za potrebe OP Tuzla

"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA18.06.2026.1.063,16 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled motornih i vučnih vozilaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA22.10.2025.7.211,53 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga tehničkog pregleda motornih vozilaTUZLANSKI KANTON URED ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE KANTONALNIH ORGANA15.10.2025.12.900 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-64/25 - Usluge tehničkog pregleda vozila, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA19.08.2025.20.278 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-186/2025 - Tehnički pregled vozila za potrebe OP Tuzla"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA10.06.2025.2.292,98 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Baždarenje tahografaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA22.05.2025.3.540 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi ADR i elektrostatičkog pregleda voziaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA20.05.2025.1.100 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga tehničkog pregleda motornih vozila za potrebe Uprave za indirektno oporezivanje

LOT II - Vršenje usluga tehničkog pregleda motornih vozila Regionalnog centra Tuzla

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH31.07.2024.3.035,82 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-123/23– Usluge tehničkih pregleda vozila na području Grada Tuzle, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA26.02.2024.18.054,41 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi za teretna i putnička vozilaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA25.07.2023.7.896,81 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-150/2023 - Nabavka usluga tehničkog pregleda vozila za potrebe OP Tuzla"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA07.06.2023.2.763,36 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Baždarenje tahografa (analogni i digitalni)RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA28.05.2023.1.976 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi vozilaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA15.06.2022.3.780,75 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaMUP TK - UPRAVA POLICIJE03.03.2022.3.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uslzge tehničkog pregleda vozila

Usluga tehničkog pregleda za putnička i teretna vozila kategorije N1, N2, N3 i M1

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA13.07.2021.4.647,45 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uslzge tehničkog pregleda vozila

Usluga tehničkog pregleda za priključna vozila, traktore i radne mašine kategorije T1, T2, T4, O1 i O3

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA13.07.2021.333,30 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaMUP TK - UPRAVA POLICIJE10.01.2021.2.520,20 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga tehničkog pregleda vozilaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA12.07.2020.4.924,01 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-227/19 – Usluge tehničkih pregleda vozila na području Tuzle, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA14.06.2020.6.944,30 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:59